Menü Kapat

Mini Cooper r56 anahtar

mini cooper r56 orjinal anahtar

Özellikleri kasa yapılarına döre değişen Mini Cooper modellerinin donanımları farklılık gösterir lakin anahtar yapılarında fark bulmanız mümkün değildir. Dün akşam 14.10.2019 Pazartesi günü İstanbul Hava limanı personeli olan bir müşterimizin Mini Cooper R56 yedek anahtar ihtiyacı için dükkanımızda akşam saat 21:00 sularına kadar bekledik. ” Murat bey aracımın anahtarını montumun cebinde unutmuşum yaklaşık olarak 1,5 senedir bu şekilde idare ediyorum 3-4 saat aradım bulamadım aklımı kaybediyordum az daha inanın aynı hisleri tekrar yaşamak istemiyorum lütfen şu sorunumu çözün ” isteğinde bulunmasının ardından Mini Cooper R56 yedek anahtar kopyalama işlemi için birlikte arabanın üzerine geçiş yaptık. Mini Cooper R56 modellerinde CAS3 ISTAP++ versiyon olduğundan dolayı diğer meslektaşlarımın cihazları yetersiz kaldığını muhabbet esnasında öğrendim. Müşterimiz ” aslında burası uzak diye yaparım diyerek kesin konuşan bir ustaya gittim ancak arabamın gösterge ve döşemelerinin söküleceğini söylemesi üzerine ben düşüneyim şuan o kadar vaktim yok diyerek oradan ayrıldım. ” Önce bilgisayarımı bağladım ardından Mini Cooper R56 anahtar tarafımca yerine oturtularak 1 numaralımı yoksa 2 numaralı kumandamı kontrol ettim baktım 2 numaralı kumanda duruyor 1. sini kayıp etmişler, işleme başlamadan önce 1 numaralı kumandayı etkisizleştirerek arabayı güvence altına aldım ardından yerine etrafı nikelaj halkalı kilitleme, bagaj açma ve basılı tutulduğu zaman camları indirme özelliğine sahip olan mini Cooper R56 yedek anahtar aracın CAS3+ ( uzaktan kumanda bilgilerinin barındığı beyin ) kutusuna yazılarak işlemi sonlandırdım.

Mini Cooper R56 anahtar dış kabı

Etrafındaki gümüş renkli halkanın çizilip görüntü güzelliğinin kaybolmasının yanında üzerindeki plastik malzemenin yuvaya girip çıkmasından mütevellit çicek gibi arabalar sırf kumandasından dolayı bezgin hissedilmektedir, o nedenle mini cooper r56 anahtar kabı değişikilği yaptırmak isteyen kişilerin kumandalarına küçük dokunuşlar yaptığımızda ürün gerçekten tanınmaz hale geliyor. Etrafındaki halkayı çıkarttıktan sonra uzaktan kumanda devresine ulaşmanız çok güçtür, kendi imkanlarınızda değişiklik yapacaksanız çok dikkatli olmalısınız. Başından sonuna kadar kesici alet yardımıyla kasayı portakal soyar gibi ortadan ikiye ayırmanız gerekecektir. Barışıyla açtıktan sonra kumandayı ( elektronik kısmını ) yerleştirdikten sonra muhtemelen yeni aldığınız ( bizim ürünlerimiz o şekilde ) mini cooper R56 anahtar kasası geçme olacak bastırdığınızda çat diye alt ve üst kapaklar kavuşacak ürün kapanacaktır.

Mini Cooper R56 Anahtar Pili – Değişimi ve Özellikleri

mini cooper r56 yedek anahtar
mini cooper r56 yedek anahtar görseli

Alman devi Bmw çatısı altında toplanan araçlar artık kontaktan kumanda şarj etme olayını noktaladılar lakin piyasada olanlar öylece kullanılmaya devam ediyor. Bazen elektronik devre üzerine lehimlenerek tutturululan Mini Cooper R56 anahtar pili şarj tutmadığından değişim gerektiriyor o zaman orjinal yedek parça ile birlikte iyi el emeği meziyetiyle ürünün arızası giderilebilir.

mini cooper r56 anahtar kaybolursa nasıl yapılır

Size daha önce mini cooper countryman anahtar hakkında bilgi vermiştim orada dikkat edersiniz ki F serisi modellerin kumandasını anlattık lakin R56 modelinde ELV ( elektronik direksiyon kilidi ) CAS3++ Plus ISTAP versiyon olduğundan dolayı eğer yedeğiniz yoksa motor beyni sökülür, ön göğüs sökülür ve o şekilde yapılır diye bilgiler verilirse kesinlikle itibar etmeyin çünkü yuvalı araçlarda gerek Bmw E90 gerekse Mini Cooper R55 – Mini Cooper F56 modellerinde arabanın kilitil olan kapısı maymuncuk ile açıldığında sadece bilgisayar ile orjinal mini cooper r56 anahtar kopyalamak olasıdır. 868 Mhz frekanslı olup şarjlı pil yapısına sahip olan ürünün değiştirilebilen pillileri yan sanayidir o nedenle sipariş edecekseniz kontak yuvasından şarj edilebilir özellliği bulunup bulunmadığını mutlaka sormalısınız. Arabaya müdahale eden kişi bilgisayarı bağladıktan sonra acil durum anahtar kodlarını okuyup bilgisalardan kestirebilir ham olarak teslim almayın öyle zaman gelecek ki akü bitecek, uzaktan kumandanın pili şarj tutmayak ve siz ona ( mekanik acil durum anahtarına ) muhtaç kalacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir