Menü Kapat

Mini Cooper countryman anahtar

mini cooper countryman anahtar görseli

Alman grubunun kontaktan şarj edilebilen anahtar yapısına sahip olan Mini Cooper Countryman anahtar 2013 yılından sonra F55 ve F56 modellerinde değişiklik gösterdi. Şarjlı piller insanların başını derde soktuğu için standart değişebilen yapıya dönüşmesi bencede iyi oldu ki arıza yapmasının önüne geçildi ( çamaşır makinesinde yıkandı, tuzlu suya düştü, havuza girdik, ataşe düşürdük ) gibi anlık gelişen olayları muaf tutuyorum.

Mini Cooper Countryman anahtar nasıl kopyalanır ?

Eğer yuvalı dediğim kontağa taktıktan sonra start düğmesine basılan model ise sadece bilgisayarımızı bağlayarak programlama yapıp sistemden ayrılıyoruz işimiz çok fazla sürmüyor. Mini Cooper Countryman anahtar kutusu CAS3+ Plus diye geçer ve içerisindeki bilgiler online çekilerek yeni Mini Cooper Anahtar içerisinde yazıldıktan sonra araç çalıştırılır. Çalışan arabanın uzaktan kumandası, bagaj açması ve cam kaldırma özelliği otomatik olarak devreye girer ekstra işleme gerek yoktur.

Mini Cooper Countryman anahtar kopyalama yaparken eskisini devre dışı bırakıyor musunuz?

Bazen müşterilerimiz evde kaybettim kesin bulunacak çok eminim çocuk oynarken kaybetti iptal etmeyelim usta diyor lakin orana vurursak %8 lik kısmı bunu söylüyor diğerlerinin hepsi ” aman ustam bendekilerin haricinde ne var ne yok hepsini sil ” diyor zaten işlem sırasında devre dışı bırakma işlemi bize iş yükü getirmiyor programlama esnasında 2 dakika daha fazla ekranda emek ediyoruz hepsi o kadar. Mini cooper R55Mini Cooper R56 Mini Cooper F55 ve Mini Cooper F56 modellerinin tamamında bahsetiğim özellikler geçerlidir.

Mini Cooper Countryman Yedek Anahtar

Aracını satanlar, yeni alanlar veya kullanırken kayıp edenlerin merak ettiği sorulardan bir tanesi kaskom var acaba yetkili servisten mi istesem yoksa kendi imkanlarımla araştırıp halletsem diyenlere 08.08.2019 Perşembe günü yaşadığım bir olayı anlatacağım artık kararı siz verin.

Silivride hikamet eden bir müşterimiz 2018 model bmw f30 320 anahtar sildirme işlemi için yetkili servis edip aracın üzerindeki 1. anahtarı sildirmiş aradan 1 ay sonra satın aldığı galeri arabanın anahtarını bulup kendilerine gönderir hemen yetkili servisin yolunu tutan müşterimize ” Bozuk bu uzaktan kumanda araba bunu kabul etmiyor yenisini getirmeniz gerekiyor 4.500 lira ” dedikten sonra araba bize geldi 10 dakikada yetkili servisin bloke koyduğu Bmw F30 anahtar kullanıma açıldı hemde arabanın hiç bir parçasını sökmeden çözdük.

Servislerden daha iyi hizmet verdiğimizi veya daha bilgili olduğumuzu söylemiyoruz ancak oradaki insanların devamlı değiştiğini lütfen göz önünde bulundurun. Elektrik ve elektronik bölümündeki personeller extrem durumlarla ne kadar karşılaşıyorlar ne kadar haşır neşirler orasını bilemiyorum ama uygun fiyatlı ve daha kısa sürede çözüme kavuşturduğumuzu net şekilde söyleyebilirim.

İstanbul Çekmeköy mahallesinde 2016 model mini cooper f56 anahtar yapmıştım kapılar kilitli ve araba kapalı otoparktaydı yetkili servisin 15 ila 20 gün süre verdiği aracı çekiciyle istemesi insanların alternatif yollar aramasına sebebiyet verdiğinden tercih sebebi olduğumuzu düşünüyorum. Kimse prosedürlerle birlikte 1 ay kadar beklemek istemiyor hatta kurban bayramı için kiraladığı aracın anahtarlarını kayıp birisi için akşam Çanakkale Biga`ya gideceğiz.

Mini Cooper Countryman yedek anahtar fiyatı

Modele göre fiyatlarının değiştini biliyorsunuz lakin 2010 – 2011 – 2012 ve 2013 modellerinin kontaklı yani yuvaya sokmalı etrafı gümüş halkalı mini Cooper Countryman yedek anahtar fiyatı 400.00 lira F serisi mini cooper countryman orjinal anahtar fiyatı ise 900.00 lira olup yan sanayisinin fiyatları biraz daha uygundur lakin yan sanayi ürünlerin bu tarz arabalarda kullanılmasını kesinlikle tasvip etmiyorum.

Soru: Merhaba,Aracım Mini Countryman 2012 Yuvaya takılarak çalışan model. Anahtarsız çalıştırma yok. Yedek anahtarı 3-4 aydır ilk defa kullanmak istedim ama tuşlar kumanda etmedi, pili değiştirilebiliyor muyuz yoksa bir süre takılı bıraktığımda dolar mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap: Mini Cooper Countryman 2012 Anahtar yuvaya takıldığı zaman şarj olabilir. Evin bir köşesinde aylarca veya yıllarca duran kumandaların çalışmaması gayet normal. Evet kontağa takarak kullanın 1 saatte şarj dılar ve kendine gelir. Eğer çalışmaz ise şarjlı pil iflas etmiştir. Maalesef içinin açılarak yenisinin takılması gerekiyor.

3 Comments

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir