Menü Kapat

Mercedes Cla 180 Anahtar

mercedes cla 180 anahtar

Mercedes araşların tamamı hafzılarına 8 adet anahtar alabilir. Lakin bilidiğiniz gibi araç üretim standartlarında 2 adet teslim edilmektedir. Aktif kullanılan araçlarda zaman zaman otopark görevlileri, aile üyeleri veya emanet verdiğimiz yakınlarımızın dikkatsizlikleri sonucunda uzaktan kumandaların arızalanması, kayıp olması veya çalınması söz konusudur. Mercedes, bu gibi durumlarda kullanıcısına zorluk çıkaran bir yapıya sahip değildir. Nasıl mı ? Hemen cevaplıyayım. Çalınmış, kayıp olmuş, arızalanmış veya ikinci el satın alınırken bir şekilde yeni sahibine ulaştırılmamış Mercedes Cla 180 Anahtar internete bağlanabilen lisanslı cihazlar ile anında kullanıma kapatılabilir. Başımıza gelen bu isteksiz durumlar neticesinde aklımıza gelen ilk isim yetkili servis oluyor, ancak Mercedes Cla 180 anahtar yaptırma işleminin servis haricinde çok daha ucuz ve kısa sürede yapıldığından haberiniz var mı ? Anlatmamı İster misiniz ? O zaman buyrun…

Mercedes Cla 180 Anahtar Yaptırma

Büyük bir öneme sahip olduğu için hemen altını cizeyim, Mercedes Cla 180 araç kasko yapılmadan önce mutlaka eğer teslim edilmeyen anahtarı hafızadan silinerek araçla ilişkisi kesilmelidir. Aksi halde kasko hiç bir ödeme yapmaz ve hasarı karşılamaz. Yaptırma işlemine gelince nasıl başlayıp devam ettiğini hemen sizlere aktarayım. Mercedes Cla 180 ve Mercedes Cla 200 farketmeksizin tarihten günümüze üretilen bütün mercedes araçların şoför kapılarında kilit mevcuttur, bu kilit sayesinde uzaktan kumandanın pili bitse dahi mercedes anahtar içerisine gizlenen mekanik uç ile arabayı kapıyı açıp arabayı çalıştırmak mümkündir. Yani öncelikle yeni yapılacak Mercedes Cla 180 Yedek Anahtar içerisinde bulunan acil durum ( şoför kapısının mekanik anahtarı ) kestirilmelidir. Lisanslı ve internet üzerinden beslenen Mercedes Yedek Anahtar Kopyalama cihazı ile birlikte arabaya bağlanıp gerekli dosyaları okuduktan sonra eskiyi silerek boş olan hafızaya yenisi eklenmelidir.

  1. Tarafınıza verilmeyen Mercedes Clia Orjinal Anahtar Disable yapılacak. ( Türkçesi Kullanıma Kapat komutudur. )
  2. Tekrar verildiği taktirde Enable ( Kullanıma açulması uygundur komutu ) idilebilmektedir.
mercedes cla 180 anahtar yaptırma
mercedes cla 180 anahtar yaptırmak istiyorum diyenlerin kontrol etmesi gereken görsel

Özelilkle bayanların fazlaca süs ve anahtarlık takmasından dolayı Mercedes Cla 180 anahtar, arkasındaki mekanik uçtan ayrılıyor ve habersiz şekilde düşüp kayboluyor. Bu durum pil veya akü bittiğinde arabaya müdahale edememeniz anlamına gelmektedir. Mercedes Cla 180 anahtar arkasındaki mekanik uç arabanın kapı kilidi sökülerek yeniden üretilebilir. Eğer yedek var ise onun arkasından hiç kilit sistemine dokunmadan kopya alınabilir.

Mercedes Cla 180 Yedek Anahtar Fiyatı

Lütfen ülkemizdeki döviz kurunun ve ithalat durumlarını göz önünde bulundurarak güncel fiyatlarımızı isteyin. Ancak şuan için Mercedes Cla 180 2013 – Mercedes Cla 180 – 2014 ve Mercedes Cla 180 2015 modellerinin yedek anahtar fiyatı 400.00 liradır. Biz firmamıza gelen müşterilerimizin hiç birinden kesinlikle ürünün hakkı olmayan miktarı talep etmediğimiz gibi, en ufak bir indirimi sizlere verdiğimiz teklife yansıtıyoruz. Ayrıca arabanın bulunduğu yere gelerek bu ihtiyacını karşılıyor ve küçük bir miktar servis ücreti alıyoruz. Mobil hizmetimiz ile değerli zamanınızı kaybetmeden sizleri direk sonuca götürüyoruz. Mercedes Cla 180 anahtar fiyatı olayının mekanik uç kısmına da açıklık getireyim. Sadece arka tarafını yani şoför kısmını açacak metal parçanın kopyalanması 75.00 lira olarak belirlenmiştir. Bu fiyat içerisinde kapı kilitlerinin bakımının yapılması dahildir. Ayrıca Mercedes Cla 180 Anahtar Yaptırma Fiyatı bizde 400.00 TL yetkili serviste ise ücret 3.000 liradır. Bizim yaptığımız işlemlerde mekanik uç ve programlama fiyata dalip olup yetkili servislerde artı ücret istenir.

Mercedes Cla 180 Anahtarım Kayboldu

Tamamen kayıp olsa dahi kapısını maymuncuk ile açıp bulunduğu konuma gelerek Mercedes Cla 180 Yedek Anahtar kopyalama ve yaptırma işlemini hizmet olarak sizlere sunabiliriz. Mercedes Cla modellerinde EZS dediğimiz ( Mercedes araçlarda bulunan kontak yuvasının adıdır. ) parça sökülmüyor. Online olarak internet üzerinden arabanın şase numarasına bulunan anahtar dosyaları üzerinden oluşturan 2013 veya 2014 model Cla 180 Anahtar bütün özellikleriyle çalışacak şekilde teslim edilebilmektedir. Basılı tutulduğu zaman camlar kalkıyor ise kalkacak, bagaj butonuna basıldığı zaman bagaj açılacak ve doğal olarak kilitleme butonuna basıldığı zaman kapılar kilitlenecek bunlar tamamen olması gereken özelliklerdir. Ev veya iş yerinde bir yerlerde diyerek koyduğum yeri hatırlamayan insanların kayıp olan Mercedes Cla 180 yedek anahtar aracınız için bizleri çekinmeden arayıp kafanıza takılan sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Mercedes Cla 180 Anahtar Pili ve Değiştirme İşleminin Tarifi

Mercedes Cla 180 anahtar pili CR 2025 yapıya sahip olup elektronik marketlerde rahatlıkla bulabileceğiniz bir yapıya sahiptir. Ücreti 10.00 TL, 15.00 TL ve 20.00 TL arasındadır. Fakat araç pilsiz olarakta çalışabilecek donanıma sahiptir. Pil bittiğinde yolda kaldığınızı düşünmeyin eğer mercedes cla 180 araçta keyless go özelliği ( anahtarsız çalıştırma ) var ise kontakta bulunan start botun düğmesini yerinden çıkarın ve anahtarı oraya takın. Bu sayede araç pilsiz olarakta çalışacaktır.

Düşmelere karşı çok fazla mukavemetlı olmayan Mercedes Cla 180 Orjinal anahtar tamiri gerekli hallerde düşünülebilir. Yani cihazlarla kontrol edilerek ön tarafındaki manyetik parçaları arızalı hallerde değiştirilerek tekrar hayata döndürebiliyoruz. Yenisini sipariş etmeden veya yaptırmadan önce bir kenara attığınız veya ümidinizi kaybettiğiniz Mercedes Cla 180 yedek anahtar, tarafımıza gönderip ” Şuna bir bak ustam belki düzeltirsiniz. ) demenizi bekliyoruz.

Mercedes Cla 180 anahtar arka pil kapağı ansızın düşüp sizden habersiz bir şekilde kayıp olabilir. Oraya bant veya kapak yaptırmanıza gerek yok, Mercedes Cla 180 anahtar kabı değiştirerek ürünü hem yenileyebilir hemde bu dertten kurtulabilirsiniz. Zaman zaman müşterilerimizin eskilerinden kalan nikelaj yan çıtalar ve arka pil yataklarını saklıyoruz. Para ödemeden önce ücretsiz olarak gönderim yaptığımız ürünlerin bizlerde olup olmadığını mutlaka soruşturunuz.

Mercedes cla 180 anahtar kopyalama ve tanıtımı

Mercedes Cla 180 Yedek Anahtar Kopyalatmak İstiyorum

Bir kere şunu hemen olayı aydınlatmadan söyleyeyim. Araba olmadan 1997 yılından bu zamana kadar üretilmiş hiç bir Mercedes Anahtar kesinlikle kopyalanamaz. O yüzden Mercedes Cla180 yedek anahtar yaptırmak istiyorum diyenler araçları ile Oto Anahtar işini iyi yapan işletmeyi ziyaret etmek zorundadır. Yurt dışında mağdur olan gurbetçilerimiz için üzülerek söylüyorum, aracın motor beyni, kontağı veya farklı parçaları sökülüp gönderilerek işlem yapılmıyor. Güven sorunundan dolayı değil sistem doğru çalışmadığı için kopyalama yapılamıyor.

Mercedes Cla 200 ile alakalı diğer konumuzda farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

1 Comments

  1. Fatih Turlak

    Merhaba Hocam,
    Bende E350 Mercedesbenz Arac var.Anahtar çalışıyor ama aracı ne açıyor nede çalıştırıyor.Araç 2009 model Anaktarı Aynı videonuzdaki CLA nın anahtarından.Yardımcı olurmusunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir