Menü Kapat

Nissan Juke Sustalı Anahtar

nissan juke sustalı anahtar yaptırma

Bugün sizlere Nissan Micra sustalı anahtar ile ilgili bilgiler vereceğim arkadaşlar Nissan Juke iki tip uzaktan kumandalı anahtar yapısına sahiptir. bunlardan bir tanesi düz bir tanesi sustalı diye tabir edilen katlanabilir olarak uretilmistir. Sustalı olarak üretilen lerde bir sıkıntı problem yok Ancak düz uzaktan kumandalı olarak satışa sunulan Nissan Juke kullanıcıları anahtarlarını Kama gibi kullanmak istemiyor, O nedenle Nissan Juke sustalı anahtar yaptırmak isteyen kişilerin aracı ile dükkanımızı dükkanımıza gelmeleri gerekmektedir.

Nissan Juke sustalı anahtar dönüşümü

Söz konusu sustalı anahtar dönüşümü yaptığımız zaman aracın orjinal parçasını kullanidigimizdan bir sorun sıkıntı yaşamanı söz konusu değildir. daha önceleri sadece anahtarı göndererek katlanabilir olarak dönüştürdüğümüz cuk modellerine orijinal uygulama yaptığımızdan dolayı arabayı dükkanımıza istiyoruz. Dediğim gibi eskiden kendi anahtarını dönüştürdüğümüz den dolayı bize gönderdiğiniz uzaktan kumandalı anahtar iptal oluyordu fakat artık sıfırdan bir Nissan Juke sustalı anahtar yaptığımız kaçınılmaz bir gercektir.Yazımızın içerisinde Nissan Juke için sustalı anahtar görsellerimizi paylaştık oradan detaylı inceleme yaparak fikir sahibi olabilirsiniz

nissan juke sustalı anahtar dönüşümü
nissan juke sustalı anahtar dönüşüm görseli

Neden Nissan Juke Sustalı Anahtar Yaptırmalıyım ?

Neden Nissan Juke sustalı anahtar yaptırmalısınız, hemen cevap vereyim bence kolay kullanım, şık görünüş ve kaliteli hissiyarttır. Özellikle yedek anahtar kopyalama ihtiyacı bulunan insanların araçları Nissan Juke ise biz katlanabilir uzaktan kumanda öneriyoruz. Çünkü artık eski tip düz anahtar cep geliyor, taşınmıyor ve rahatsızlık veriyor. Aracı satarken sorun yaşar mıyım diye bir düşüncesi düşünceniz olmasın, nedeni ise Nissan Juke orjinal kumanda kabı kullanıldığından dolayı gerek kaskoda gerekse sigortada problem yaşamanız söz konusu değildir.

Nissan Juke Sustalı Anahtar Yaptırma

Araba ile birlikte geldiğiniz zaman immobilizer chip uzaktan kumanda içerisinden sökülerek yeni yapılacak sustalı kabın içerisine yerleştirilir. Nissan Juke sustalı anahtar kabı içerisine yerleştirildikten sonra araba çalışacak fakat uzaktan açıp kapatmayacaktır. Uzaktan kumandası arabaya bilgisayar bağlanarak 5 dakika içerisinde aktif olacak şekilde kodlanır. Bu şekilde yaptığınız işlemin ücreti 200 TL kendi anahtarınız bozulmasın istiyorsanız onunda ücreti 230 TL’dir.Geçmiş yıllarda kendi anahtarınızı bozduğumuz için fiyatlar 75 TL olarak belinlenmişti. Maliyet biraz yüksek olabilir fakat orjinal ürün kullanmak her her zaman daha sağlıklıdır. Orjinal ürünün bir avantajı daha var dış kabı bozulduğu zaman veya yıprandığı zaman değiştirilerek yenilenebilir işte o zaman ücreti çok uygun olur. Yüksek modelli Nissan Juke araçlara sustalı yedek anahtar yaptırma işlemi için Ruhsat sahibi olmalı ve araç ile birlikte bizlere gelmelisiniz. Bu bir dönüşüm değil direkt olarak aracın yedek anahtar kopyalama işlemi için gereklidir. Yani yeni aldığınız aracın yedeği tarafınıza teslim edilmediyse Nissan Juke anahtar ruhsat sahibi tarafından araca kod yükleme emri verilerek himayesinde bulunmayan uzaktan kumandayı iptal ettirerek yerine yenisi yaptırabilir.

nissan juke sustalı anahtarlık yapımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir