Menü Kapat

Maserati Ghibli Anahtar

maserati ghibli anahtar

Bugün İtaly devi Maserati`nin Ghibli modeline anahtar yaptım. Daha önce Maserati Levante üzerinde bir çalişmam oldu, aynı şekilde tertemiz müşterimize teslim etmiştik. Maserati Ghibli üzerinde yedek anahtar kopyalama işlemi yaptıktan sonra güzel bir video çektim. Video bölümünde müşterimizin Maserati Anahtarının arızalı olduğunu ve çalışmadığını söyledim. Ancak dükkanımıza dönüp ürünü incelediğimde pilinin bittiğini ve o yüzden çalışmadığını fark ettim. Sonuç olarak müşterimizin Maserati Ghibli marka aracını yedekleyerek 15 dakika içerisinde verdik.

Maserati Ghibli Anahtar Kopyalama Aşaması

Evet maddi olarak düşünüldüğünde pahalı bir arabadır ama yetkili servisin vermiş olduğu süre, fiyat ve presedürler çoğu zaman tercih sebebi olmamıza vesile olmaktadır. Tabii ki müşterilerimize vermiş olduğumuz güven bu zamana kadar ki vermiş olduğumuz hizmetten kaynaklanmaktadır. Özellikle sosyal medya hesaplarımızda paylaştığımız araçlar bizim en büyük gurur kaynağımızdır. Örnek veriyorum biraz önce Maserati Ghibli Anahtar Yaptırma işlemi için dükkanımıza gelen müşterimiz arabadan parça sökecekmisiniz diye sordu. Aslında bazı araçların anhatar kutularını söküyoruz fakat Maserati Ghibli anahtar için sadece bilgisayar üzerinden veri alış verişi yaparak işlemi bitirdik.

  • Maserati Ghibli Yedek Anahtar Kopyalama cihazını arabaya bağlayarak güvenlik kodunu okuduk.
  • Stoklarımızda hazır şekilde beklettiğimiz Maserati Ghibli Anahtar tezgahtan alınarak araca aktif edildi.
  • Aktivasyon sırasında lisanslı cihaz olduğundan dolayı parça sökülmeden açma, kapama ve bagaj dahil olmak üzere keyless go anahtarsız çalıştırma özelliği de anında devreye girdi.
maserati ghibli yedek anahtar
maserati ghibli yedek anahtar kopyalama görseli

Maserati Ghibli Anahtar Pili Ve Fiyatı

Maserati Ghibli marka aracın pili standart CR 2032 kolay bulunan bir tür ama ürünün sökülmesi özellikle sökülmesi biraz ustalık istiyor. O Sebeple Youtube`den sizler için Maserati Ghibli Anahtar Pili Nasıl Değiştirilir ? diyerek arama yaptım ve düzgün bir video buldum. BURADAN izleyip 10.00 lira vererek satın aldığınız Maserati Ghibli Anahtar pilini kendiniz değiştirebilirsiniz.

Maserati Ghibli Anahtar Kayboldu Veya Çalındı

Bu zamana kadar çok fazla Maserati araçlara yedek yapmadım zaten yaptıklarım sayılıdır. Bunun iki nedeni var birincisi Maserati zaten ülkemizde sayı olarak oldukça az ayrıca anahtar sorunu örneğin Volkswagene oranla oldukça düşük. Ama programlarımız ve donanımlarımız kuvvetli olduğundan arandığımızda müşterilerimize hizmetten geri kalmıyoruz. Örneğin şuan bu konuyu açıklamama vesile olan Maserati Ghibli marka aracı satın alan müşterimiz nasıl olur yedeksiz teslim almış ve çalışmayan kumandayı kabul etmiş bilmiyorum. Sonuç olarak henüz aktif olarak kullanılan Maserati Ghibli orjinal anahtar galeri veya eski sahibi tarafından teslim edilmediyse onu arabanın beynine bilgisayar bağlayarak yabancı hale getirerek yenisini kopyalayabiliriz.

Maserati Ghibli anahtar kopyalama

Maserati Ghibli Anahtar Dış Kabı

Yedek problemi yaşamayıp sadece krom aksamının çizilmesi veya genel kozmik yapısından şikayet eden Maserati Ghibli araç sahipleri dilediği taktirde anahtarını yenileyebilirler. İçerisindeki elektronik devrenin düzgün şekilde sökülerek yeni alınan Maserati Ghibli Anahtar dış kabı içerisinde oturtularak montaj yapılmasının ardından çok düşük maliyetle beraber kumandalarının görüntüsünü kurtarabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir