Menü Kapat

Honda Crv 2016 anahtar

2016 model honda crv keyless anahtar

2015 model Honda CRV aracını takas yapmak maksadıyla galeri ile anlaşan müşterimizin ihtiyacını çözdük. Aracı satın alacak kişi yedek anahtarı olmadığından dolayı satış işlemine başlayamayacağını söylemesi üzerine, 2015 model Honda CRV bize kadar geldi. Araçta keyless Go anahtarsız giriş ve çıkış özelliği olduğundan dolayı yetkili servis yaklaşık olarak 5000 lira fiyat vermiş. Hal böyle olunca, alternatif Tabii ki biz oluyoruz. Honda CRV 2006 model araçta keyless özelliği var ise smart uzaktan kumandayapısına sahip demektir. Yani manuel kontak sistemi yerine start stop düğmesiyle araba ateşleme yapmaktadır. Peki tüm özellikleri çalışacak şekilde 2016 Model Honda Crv keyless anahtar nasıl kopyalanır ? Nasıl programlanır ? İste ayrıntılar…

2016 Model Honda Crv Keyless Anahtar Çoğaltma İşlemi Nasıl Yapılır ?

Yeni nesil Hitag Aes çip yapısına sahip olan Honda Crv 2016 model araca program ile iletişim kurmadan hiç bir müdahale yapılamamaktadır. Araba üretilicileri arasında sağlam, su geçirmez ve en pili bitmeyen uzaktan kumanda üreten markası Honda ve Toyota`dır. Dünyadaki bütün arabalarda olduğu gibi Honda Crv Keyless anahtar çoğaltma ve programlaması için otomobilin bilgisayar bağlantı noktası kullanılır. Diagnostik cihazlar ile arızalarına bakıldığ, onarımı yapıldığı ve uzaktan kumandalarının programlanmasının yapılabildiği noktaya OBD II adı verilmektedir. 2016 Model Honda Crv Keyless anahtar programlaması ve çoğaltılması bahsettiğim nokta üzerinden lisanslı cihaz ile 15 dakikada halledilir. Gerek keyless go gerekse düz Honda Crv 2016 yedek anahtar kopyalaması için arabadan porça sökülmesi veya takılması haberlerinin asılsız olduğunu hatırlatırız

honda crv 2016 model keyless anahtar
Honda Crv`nın keyless go özellikli anahtar görseli

Honda Crv 2016 Model Anahtar Fiyatı

Eğer araba üzerinde keyless go özelliği bulunuyor ise onun fiyatı şuanda 550.00 Lira`dır. Start düğmesi üzerinden çalışan araçlardaki donanım ve yedek parça maliyeti diğerlerine oranla biraz daha pahalıdır. 2015 model Honda Crv Keyless anahtar fiyatı yetkili serviste 5.000 Lira, aynı özelliklerde çok daha kısa sürede teslim edebildiğimiz ürün ise bizim firmamızda söylediğim gibi Türk lirası cinsinden 550.00 lira Dolar baz alındığı zaman ortalama 100 $ civarındadır.

UYARI: Keyless go özellikli smart anahtar fiyatları ile manuel kontaklı araçları yedek anahtar fiyatları farklıdır. Mesela 2016 model Honda Crv oto anahtar fiyatı 240.00 liradır.

2016 Model Honda Crv Keyless Anahtar Özellikleri ?

Arabanın kapı kollarında bulunan küçük siyah botunlara basarak arabayı açabilir veya kilitleyebilirsiniz. Arabayı çalıştıramadığınız durumlarda ilk önce Honda Crv keyless anahtar pili değiştirilerek denenmelidir. Eğer yanınızda veya yakınınızda pil değişim imkanı bulunmuyor ise Honda Crv keyless uzaktan kumandanın arka tarafı yani Honda logosu ile start düğmesine basılarak kontak çalıştırılmalıdır. Honda Crv`nin uzaktan kumandasının pili bittiğinde veya aküsü boşaldığı zaman, kumandanın arka tarafındaki manuel kapı açma anahtarı ile şoför kapısındaki kilitten açılabilmektedir.

Detaylı Honda Crv yedek anahtar bilgileri içerir.

2016 Model Honda Crv Keyless Anahtar Bedelini Kasko Karşılar Mı ?

Honda Crv aracınızın kaskosu var ise hiç bir ücret ödemeden yedek anahtar yaptırabilirsiniz. Bunun için sigorta şirketine beyan vermeli ve dosya açtırmalısınız. Söz konusu hizmet alımından sonra sigorta şirketine ulaştırılan fatura bedeli tutarı ruhsat sahibi hesabına aktırılmaktadır.

Örneğin kaskonun karşıladığı bedel 1.000 lira ama yetkili serviste Honda Crv 2016 model yedek anahtar fiyatı 5.00 liradır. O zaman cebinizden karşılamanız gereken 4.000 lira olacaktır. Yetkili servisin dışında bizden alınan tutar limit aşımı olmadığından karlı olacağınız aşikardır.

2016 Model Honda Crv Aracın Anahtarı Kaybolur Veya Çalınırsa!

Çalınan veya kayıp olan Honda Crv 2016 anahtar bilgileri arabanın hafızasından silinebilir. Uzaktan kumandaların kimlik bilgileri sistemde kayıtlı olduğundan hangisinin gitmiş olduğu anlaşılabilmektedir. Hafızaya bakıldığında Driver 1 veya Driver 2 olarak adlandırılan kumandalar beyin üzerinden kullanıma açılması veya kapanması muhtemeldir.

Honda Crv 2016 model anahtar yapımı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir