Menü Kapat

volkswagen Passat B8 2015 Anahtar

vw passat b8 2015 yedek anahtar

Hafta ortasında Çarşamba günü 2015 model Volkswagen Passat B8 üzerinde bir işlem gerçekleştirdim. Çocuğunun evinin camından aşağı atması ile tanıştığımız müşterimizin Volkswagen passat b8 2015 smart anahtar, dükkanımızda bilgisayar ile kopyalandı. Bize bir kaç yer aradım ancak sonuç alamadım. Farklı fiyatlar vererek güvenimi kırdılar. Acaba 2015 model volkswagen passat b8 anahtar yedek kopyalama hizmeti almak istiyorum, yardımcı olur musunuz ? Vaktım kısıtlı ve uzun yoldan geleceğim tarzında bir soru sordu. Kendisine, her zaman gelebilirsiniz 15 dakika sürer dedim. Zaten Volkswagen Passat B8 2015 model araç internet üzerinden işlem yapılacağından ortalama 15 dakika sürmektedir.

Memleketine giderek yaylalara çıkacaklar ve şehir merkezinden uzaklaşacak insanlar güzel hizmetler verdiğimizi düşünüyorum. Yetkili servisin örneğin 2015 model Volkswagen Passat b8 smart anahtar, Almanya`dan 1 ayda gelmesi insanları yormaktadır. Hadi diyelim yedeğiniz var arabanızı da kullanıyorsunu, peki iki katı fiyata ne demeli ? Bence oldukça pahalı.

2015 volkswagen passat b8 anahtar
volkswagen passat b8 2015 anahtar

Güncellenen cihazımız ile artık komple kayıp yani anahtarları tamamen kayıp olan Volkswagen Passat B8 smart anahtar, araçın bulunduğu yere mobil servis gönderilerek oluşturulabilmektedir. Kapalı garajlarda, tatil beldelerinde veya şehirlere uzaktak semtlerde mağduriyetlerinizi gidermek adına bizleri arayabilirsiniz. Bundan yaklaşık bir kaç ay önce MQB sistemli ( yeni nesil yazılım ) arçlara komple kayıptan müdahale edilemiyordu, şimdilerde bu problemi ortadan kaldırdık. Artık sizleri yetkili servis mecburiyetinden kurtarıyoruz. 

Volkswagen Passat B8 2015 Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Tamamen elektronik sisteme sahip olan Volkswagen Passatk B8, üzerinden bir tane vida veya farklı bir parça sökülmeden anahtar kopyalanabilir yeteneğine sahiptir. Yani kesinlikle beyin sökülecek, kilometre saati sökülecek, immobilizer kutusu sötülecek veya uzun sürer arabayı bırakacaksınız gibi yalanlara kanmayın! Böyle bir şöy söz konusu değildir. Peki ya nasıl kopyalanır ? Nasıl yedek çoğaltılır ?

 1. Önce hizmeti alacağınız kişilerin stoklarında bulunan Volkswagen Passat B8 smart anahtar orjinal mi, değil mi kontrol edilecek.( Keyless go özellikli uzaktan kumanda )
 2. Ardından arabanın üzerinden parça sökülüp sökülmeyeceği sorulduktan sonra bilgisayar ile işleme başlanacağı gözlemlenecek.
 3. Ortalama 20 dakikanın aşılıp aşılmadığına dikkat edilecek.

Arabayı getirmeden kopyalama yaparım ve çoğaltırım gibi bilgilerin yanlış olduğunu bilmeli, öyle bir şeyin olmayacağını bunu size söyleyen kişiye öyle bir şeyin teknik olarak mümkün olmadığını belirtmelisiniz. 2015 model Volkswagen Passat B8 anahtar, araba üzerinden bilgiler okunup yenisinin üzerine yazılmadan gerçekleştirilemez. Bilgisayar ağlanacak, arabanın dosyası okunacak, yeni anahtar ön kodlu hale getirilecek ( o arabanın şase bilgileri kumanda üzerine yazılacak ) ve adaptosyona başlanıp işlem sonlandırılacaktır.

Yetkili servis haricinde yaptırılan Vw Passat B8 yedek anahtar, sizleri mağdur etmez. Arabayı satarken dışardan yapıldığı kesinlikle anlaşılmaz. Araba ile kaza yaptınız ve kasko şirketi aracı katın aldığında da problem ile karşı karşıya kalmayacaksınız. Uzaktan kumandanın kimlik bilgileri hafızasına yazılı oldugundan servisten alınan ürün ile farksız olduğu anlaşılacaktır. Zaten konusu bile yapılmaz peki neden yapılmaz ? Servisin getireceği ile bizim arabaya programladığımız uzaktan kumanda ile aralarında mekanik farklılık bulunmamaktadır.

2015 Model Volkswagen Passat B8 Anahtar Pili Biterse ?

Altı çizilecek bir konudur. Arabanız Volkswagen Passat B8 kasa ise şoför tarafındakı kapı kolunun yan tarafında kilit sistemi olduğunu bilmelisiniz. Vw Passat b8 anahtar pili bittiğinde eğer arabanızı açmakta güçlük çekiyorsanız, kumandanın içine sokulmuş manuel kapı açma aparatı ile kapıyı açabilirsiniz. Direksiyon bakalitinin yani silecek kolunun hemen ön tarafında bulunan anten işareti olan yere kumandayı sırtının üzerine oturtun. Ardından start butonuna bir kaç defa basın ve arabanın çalıştığını göreceksiniz.

Volkswagen Passat B8 2015 Anahtar Pili Ne Kadar ? Nerede Bulunur ?

Volkswagen Passat B8 kasa araçların uzaktan kumandasının pili ” 2032 ” olup fiyatı 10.00 Lira`dır. Hemen hemen bütün elektronik parça satan dükkanlarda veya marketlerde bulabilirsiniz. Uzaktan kumandanın arkasında bulunan siyah kapağı ince bir cisim ile kastırarak pili değiştirmeniz mümkündür. Volkswagen Passat B8 2015 yedek anahtar pili tahmini 2 yıl boyunca aralıksı çalışır. 24 saat keyless go anahtarsız giriş ve çıkış özelliğini çalıştırmak için aktif olduğundan pil ömrü diğer araçlara göre kısadır.

2015 Model Volkswagen Passat B8 Anahtar Fiyatı

Volkswagen Passat B8 anahtar fiyatı yetkili serviste 2.750 Lira ila 3.000 Lira arasındadır. Bu rakam ortalama 400 Eura civarındadır. Bizim dükkanımıa geldiğiniz zaman ödeyeceğiriniz rakam 500.00 Lira`dır. Hatasız ve 2 yıl garantili ürünlerimizle birlikte hizmet süremiz baz alındığı zaman doğru tercih olduğumuzu düşünüyorum. Volkswagen Passat B8 yedek anahtar fiyatı söylediğim gibi 500.00 Lira lakin kampanya olur mu ? Döviz kuru düşür mi ? Fiyatlar değişir mi ? Tabii ki bunu zaman gösterir o nedenle ihtiyacınız var ise mutlaka güncel fiyatı isteyin.

Kullanıcılarımıza fayda sağlayacağını düşündüğümüz konular…

Volkswagen passat b8 yedek anahtar bilgilerini barındıdır.

4 Comments

 1. Resul ÇİNICIOĞLU

  2016 podel passat aracımın yedek anahtarı kayboldu diğerinde ise kısa devre var pil süzüyor servisle konuştum 1 ayı buluyor gelmesi dışardada yapyırdiğımda sorun yaşarmıyım diye endişe ediyorum. Dışarda yatirıldığinda sorun olur mu acaba

  • oto anahtar

   Burçin bey 2016 model Volkswagen Passat B8 anahtar yapabilmemiz için arabaya ihtiyacımız var. Kodlama ve programlama yapmak zorundayız ki aksi halde Oto Anahtar aktivasyonu başarısız olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir