Menü Kapat

Fiat Punto Evo Anahtar

fiat punto evo yedek anahtar

Fiat Grande Punto modelinden sonra kenar, köşe ve iç donanımlarında hafif dokunuşlarla arabayı makyajlayarak Punto Evo adında satışa koydular. Kapı kilit sistemleri, kontak ve immobilizer yazılımını beni bağladığından dolayı o pencereden bakıyorum inceledim, programladım ve sonuçlandırarak sizlerin karşısına geçtim evet bugün Fiat Grande Punto neyse Fiat Punto Evo odur. Dün dükkanımıza Burak adında genç bir müşterimiz geldi elinde tabiri caizse darma dağın bir Fiat Punto Evo Anahtar vardı kendisi aslında yurt dışından bize Bmw 316 F30 anahtar yaptırmak için geldi Punto araçta kardeşinin emanet olarak almış neyse kendi ihtiyacını karşıladıktan sonra ” ya Murat abi kardeşimin aracı bu Fiat Punto Evo buna doğru düzgün kaliteli dış kasa yok mu baksana insan eline almaya utanıyor ” demesi üzerine hemen çekmeceden Fiat Punto Evo orjinal anahtar kabı çıkardım önüne koydum ve hemen ardından soru ve cevaplar başladı.

Soru: Murat abi ürünü inceledim gerçekten harika fiyatı nedir bunun ?

Cevap: Fiat Punto Evo Anahtar kabı ( orjinal ) 50.00 liradir istersen hemen değiştirebiliriz. ( herkes için geçerli olan bu diyalog sayesinde sorularınıza cevap bulacaksınız. )

Soru: Abicim bu arabanın yedeğide yok kendisinden senin dükkanına gelmek için emanet aldım onada süpriz olsun kumandalı şekilde kopyalama yapabilir miyiz ? fiyatı uygunsa öyle yapalım mı ?

Cevap: Ürünün ücreti piyasaya göre çok uygun Fiat Punto Evo Yedek Anahtar Fiyatı 90.00 lira ancak sen kumandalı olsun diyorsun 200.00 lira ücretle halledebiliriz zaten araba burada hemen hazırlarız benim şahsi fikrim yedeği olmadığı için kasa değiştirmek değil arabayı güvenli hale getirip yarın olası problemlerde baş ağrımaması için bu yol daha doğru gibi geliyor.

Soru: Benim kardeşim arabasına yetkili servisten getirtecekmiş kendisine ” KEY KODE KARTI ” sormuşlar olmadığı için yaptıramamış sonra da peşine düşmemiz zaten sanada lazım mı çünkü alırken bize vermediler ?

Cevap: Şu şekilde işliyor aslında gerek yok çünkü Fiat Punto Evo anahtar kopyalaması yaparken bizim cihazlarımız bu kodlara erişim sağlayabiliyor ancak yetkili servisler erişemez onlar kendi bünyelerinde işi çözemesinler, fabrikadan habersiz vida dahi satamasınlar diyerek onların sunucuları erişim sağlayamıyor Bursa`dan kart sipariş ederek (150.00 lira farkla ) işi çözmeye çalışıyorlar. Kartı bekle, anahtarı bekle maalesef ölme eşşeğim ölme muhabbeti oluyor.

fiat punto evo orjinal anahtarı
fiat punto evo orjinal anahtar görseli

Fiat Punto Evo Anahtar Yaptırma

Konumuzu buraya kadar okudunuz arabanın kumandalı ve kumandasız olarak hafızaya her iki tarzda Fiat Anahtar aldığını artık biliyorsunuz peki yaptırma işleminin aşamaları nasıl maddeler halinde onu anlayım.

  • Eğer arabayı çalıştırabiliyorsanız dükkanımıza gelip bizlerin çayını içeceksiniz siz çayınızı içerken biz demir kısmını kopyalayacağız.
  • İhtiyacınız Fiat Punto Evo Orjinal anahtar ise kumandalı şekilde hazırlanacak eve koyacağım devamlı aktif kullanılmayacak başımız sıkıştığında alıp kullanacağız diyorsanız normal oto anahtar ( kumandasız ) kopyalanacak.
  • 46 Cripto Megamos çip olduğundan ( araba üzerinden kopyalanabilir ) bilgisayarımızı arabaya bağlayarak dosyalarını okuyup hazırlanan Fiat Punto Evo orjinal anahtar içerisine yazılıp sonra aktif edilmelidir. ( dosya kaydı v.s bir durum yok işlem anlıktır )
  • Fiat Grande Punto, Fiat Punto Evo, Fiat Doblo ve Fiat Linea araçlara kontak anahtarı yaptırma işlemi sırasında arabaya gösterilmeyen kumandalar iptal olur kesinlikle tekrar aktif edilene kadar çalışmaz.

Fiat Punto Evo Sustalı Anahtar Kabı

Lastikleriyle beraber logonun üzerine basılan mekanizmanın arızalanması durumunda kapantığı anda tekrar geriye doğru hareketlenen Fiat Punto Evo Sustalı Anahtar Kabı değiştiğinde o kirli görüntü ortadan kalkacaktır. Ürün fabrikasyon olduğundan dolayı kolay montaj imkanınız var yani sipariş ederek kendiniz evinizde sadece küçük yıldız tormavida yardımıyla bozup tekrar toplayabiblirsiniz.

Fiat Punto Evo Kumandalı Anahtar Pili – Değişim ve Fiyatı

Fiat Punto Evo kumandanın pili bittiğinde araç çalışmaya devam eder sadece kapısını elinizle açmak zorunda kalırsınız. Pil Cr 2032 Fiyatı piyasada 10.00 lira ila 20.00 lira arasında satılmaktadır ki değişimi oldukça basittir şimdi sizlere güzel bir video bulayım izleyip pilini kendiniz değiştirin çünkü alet ve takım gerektirmeden çözebileceğiniz zevkli işlerin başında gelir.

Fiat Punto Evo pil değişim videosudur.

NOT: Arkadaşlar videodaki arkadaş ön ve arka kapaklarını sökmüş siz sökmeyin orası gereksiz olmuş çünkü pil haznesinin kapaklarla hiç alakası bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir