Menü Kapat

fiat egea yedek anahtar fiyatı

Fiat egea anahtar fiyatı nedir ?
Fiat egea anahtar fiyatı nedir ?
fiat egea anahtar fiyatı belirttik

Arkadaşlar hayırlı günler diliyorum bugün sizlere Fiat Egea anahtar hakkında güzel ve kalıcı bilgiler vereceğim. Biliyorsunuz Fiat Linea`nın üretimi durdurulunca biliyorsunuz aracı makyajlayıp Fiat Egea olarak Türkiye ve dünya pazarına sundular.

Bir uzaktan kumandalı bir immobilizer yedek anahtar olarak üretim yapan İtalyan yetkililer bu özelliklerinden bir türlü vazgeçmediler neden mi inanın bende bilmiyorum ısrarla bir bu şekilde üretim gerçekleştiriyorlar. Peki örnek veriyorum yeni bir Fiat Egea araç aldım şahsım uzaktan kumandalı anahtar kullanıyor çünkü böyle bir arabayı doğan veya şahin gurubu gibi kapıdan açıp kapatacak halim yok. Tamam uzaktan kumandalı olanı aldım kullanıyorum oğlum veya eşim nasıl kullanacak onlara verilen anahtar tabiri caizse sopa gibi onuda geçtim kapıdan mı kilitleyip açacaklar bu cok saçma fakat yapacak bir şey maalesef yok.

Şimdi gelelim kafanıza takılan soruların cevaplarına

Fiat Egea anahtar kopyalama

Fiat egea anahtar kopyalama artık günümüz teknolojisinde hesinizin bildiği programlarla gerçekleşiyor. Fiat grubunun lisanslı cihazlarıyla önce demir kısmını işliyor sonra uzaktan kumandalı immobilizer anahtar arabaya tanıştırılıp işlem sonlanıyor. Orjinalinde 1 kumandalı 1 normal araba anahtar yapısı değişmiyor 1 tane daha ekleyip 2 kumandalı bir normal hale getirebiliyoruz.

Fiat Egea anahtarım kayıp oldu veya çalındı kumandasız olarak kopyalayabiliyor musunuz ?

Şu an sadece fiat egea uzaktan kumandalı anahtar yapılabiliyor fakat bir kaç ay sonra orjinal fiat egea immobilizer anahtar gelir o zaman hizmetini tabiki vermeye başlarız lakin şuan malesef sadece kumandalı olarak hizmetimiz var.

Fiat egea orjinal anahtar fiyatı

Yetkili servis fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 1.750 civarında fakat biz orjinal olarak kodluyor hatta kayıp olanı iptal ederek teslimat yapıyoruz şuanda 500 t.l olarak fiyatı sabitledik.

Fiat egea kumandalı anahtar fiyatı

Evet yukarıda vermiş olduğumuz fiyat aynı şuan için kumandasız yani sadece immobilizer anahtar yapısına sahip arabayı çalıştıran ancak kapıyı mekanik elinizle kilitleyip açtığınız anahtar yapılamadığından egea uzaktan kumandalı anahtar fiyatı 500 t.l olarak güncellenmiştir.

Not: Eğer herhangi bir otopark veya yediemin garajında kapalı vaziyette bir fiat egea aracınız var ve çaresizseniz bizimle iletişime geçiniz çünkü mobil immobilizer servis aracımız bulunduğu konumda araç anahtarı programlıyor sadece sizden istediğimiz ruhsat sahibi veya yetkili olduğunuzu gösteren evrak ibraz etmenizdir.

Bu isteklerin dışında yine aklınıza takılan bir şey var ise mutlaka bizlere sorularınızı iletin çünkü bu bizim için çok önemlidir. Örnek veriyorum Fiat egea uzaktan kumandalı anahtar dış kabı deforme olabilir basmaktan dolayı yumuşak olan dokusu delinebilir o yüzden kumanda kabı değişebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir