Menü Kapat

Fiat Bravo Yedek Anahtar

fiat bravo yedek anahtar yaptırma

Evinizde, iş yerinizde veya özel eşyalarınızı muhafaza ettiğiniz bir yerde Fiat Bravo yedek anahtar, mutlaka bulunmalıdır. Eğer bir tane ile idare ediyor ve ihtiyacınızı karşılayak işletme bulamıyorsanız yetkili servise gitmeden anahtar yedekleme veya anahtar kopyalama işlemi için bize başvurabilirsiniz. Aklınıza gelebilecek bütün incelikleri kalame aldığımız makalemizde Fiat Bravo anahtar hakkında kafanıza takılan tüm soruların cevabını bulabileceksiniz!

Fiat Bravo Anahtar Yedekleme

Anahtar kayboldu ise Oto Anahtar uzmanından destek almalısınız. Fiat Bravo anahtar yedekleme işlemlerini lisanslı cihazlarla yapıyoruz. Orijinal anahtar yedekleme işlemleri, kumandalı veya kumandasız anahtarlar için yapılabiliyor. Yetkili servisler, anahtar kopyalama veya yeni anahtar işlemleri için büyük miktarlarda ücret talep ediyor. Fiat Bravo anahtar yedekleme fiyatı yetkili servise göre oldukça cazip miktarlarda yapılmaktadır. Ayrıca eğer kod kartınız yok ise evvela bilgilerin barındığı kodlar kapalı zarf Fiat fabrikasından istenecek, sonrasında hangi işlemi istiyorsanız onu yaptıracaksınız. Tabii ki ayrı bir ücreti bulunmaktadır. Bizi tercih eden insanlardan kesinlikle ücret talep edilmiyor çünkü bizim cihazlarımız kodlara erişim sağlayabilmektedir. Araç son kullanıcının isteğine göre anahtar kabul edebilir, yani kumandalı veya kumandasız hangisini talep ederseniz tarafınıza teslim edilecektir. Orjinal olduğundan satacağınız zaman veya kosko yaptıracağınız şirketler tarafından kabul görür!

fiat bravo yedek anahtar çoğaltma
fiat bravo yedek anahtar çoğaltma görseli

Fiat Bravo Yedek Anahtar Yapımı

Fiat Bravo anahtar çalındı veya kayboldu ise yeni anahtar yapılabilir. Bunun için şu işlemler uygulanıyor;

Eğer kapılar kilitli ise yeni anahtar için sol ön kapının iç bölümünün tamamen sökülmesi gerekiyor. Ancak kayıp değil yedek var ise arabanın bir civatası daha sökülmüyor. Komple kayıp yedeksiz kullanılan araçları yetkili servis, söylediğim gibi meşakkatli sökme işlemleri ile uğraşmıyor. Diğer bilgisayarlı sistemleri bulunan servisler de bu tür işlerle ilgilenmiyor. Anahtar yapımı için kapı kilit parçasının çıkartılarak anahtar kalıbı oluşturulması gerekiyor. Kapıdaki kilit söküldükten sonra lisanlı kopyalama cihazı ile anahtar kopyalama yapılıyor. Pratik çözüm yolu olduğundan ve maliyetin armaması adına kapı veya kontaktaki ( ama hiç anahtarı yok ise yedekse zaten yedeğin üzerinden kopya almak mümkün ) gizli bulunan kodları okumamız için 10 dakika sökme işlemi yapmak zorundayız. Dükkanımıza çalışarak gelen araçlarda bir şey sökülmediği için işlemin süreis 10 dakikadır.

Fiat Bravo Anahtar Çalınırsa

Fiat Bravo aracınızın anahtarı çalınırsa bir an önce önlem alınmalıdır. Anahtar yedekleme, çalınan anahtarın bilgilerini hafızadan siler. Bu sebeple aracı çalmaya kalksalar bile kontağı açamazlar. Ancak kapılar açılabilir. Bu sebeple anahtar çalındığında aracın içinde önemli eşya veya evrak bırakılmamalıdır. Araba gelmeden yani arabaya bilgisayarla müdahale etmeden immobilizer kopyalama işlemi yapılamaz. 46 Cripto megamos çip kopyalaması araç üzerinden gerçekleştiğinden birisi sizin kumandanızı alıp bariyer veya kepenk kumandası gibi kopyalatamaz.

Fiat Bravo Anahtar Tamiri Fiat Bravo anahtar tamiri işlemlerini garantili olarak yapıyoruz. Anahtar kabı deformeleri, tuş arızaları veya çipli kart arızalarına müdahale edebiliyoruz. Sustalı metal anahtar da işlevini yitirebilir. Nem veya ıslanmaya bağlı olarak kart arızalanabilir. Bu gibi durumlarda aracı çalıştıramayabilirsiniz. Bu ve benzeri anahtar arızalarını kısa sürede tamir ediyoruz. Çipli kart değişimi, anahtar kabı değişimi, anahtar pili değişimi gibi işlemler için bize ulaşabilirsiniz. Bravo anahtar kabı 60 TL’dir. 1 yıl garantili anahtar kabı tamiri için de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Fiat Bravo Anahtar Pili

Fiat Bravo anahtar pili biterse manuel olarak aracın kapılarını açabilir ve çalıştırabilirsiniz. Bravo’nun uzaktan kumandalı anahtarın “CR 2032” tipi pil kullanılıyor. Ortalama ömrü 4 yıl olan bu pil immobilizer anahtar arızası vermez. Daha farklı detay vereyim, pilin bitmesi arabanın çalışmasına engel değildir. Pil sadece aracın, uzaktantan kumandası ile kapıların kilitlenip açılmasına engeldir.

Fiat Bravo Anahtar İşlemleri

Fiat Bravo anahtarla ilgili herhangi bir problem yaşarsanız her türlü işlemi yapıyoruz. Anahtar çalındı, eski sahibi tarafından verilmiyor veya aile içi problemlerden dolayı haksız yere zimmete geçirilmiş ise anahtar kopyalama yapıyor eskisinin araba üzerinden çalışmasına mani oluyoruz. Yetkili servis, yedek anahtarı 20 gün içinde yapıyor. Biz yedek anahtar kopyalama işlemini 10 dakika içinde yapıyoruz. Ayrıca, yetkili servisin üçte bir fiyatına işlem gerçekleştiriyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir