Menü Kapat

Mini Cooper Yedek Anahtar

mini cooper yedek anahtar

Biraz önce daha önce Mini Cooper aracına yedek anahtar yaptığım Serdar abinin yakınına hizmet verdim. Bana ” Murat abi Mini Cooper R56 aracımın bakımlarını yaptırdam tek eksiği yedek anahtar kalmıştı, başka yere gidiyordum inan o kadar çok tavsiye ettiler ki kapısından dönüp sana geldim. ” dedi. Aracın bakımlarını yapan firma arıza kayıtlarını silmemiş ve motor arıza ışığı ikaz verir halde olduğundan önce arabanın arızalarını sildim. Ardından Mini Cooper yedek anahtar kopyalama cihazını araca bağlayarak işleme başladım. Her zaman olduğu gibi Mini Cooper aracın hafızasında bulunan uzaktan kumandaları kontrol edip kayıp olanın yetkisini kaldırdım. Araç bilgilerinin uzaktan kumanda üzerinden okunabilme özelliği var ve bizim sizlere programlayıp verdiğimiz Mini Cooper yedek anahtar içerisinde aracın yine kilometre, bakım bilgileri ve şase numarası gözükmektedir. Ancak aracın kilometresi art niyetli kişiler tarafından düşürüldü ise maalesef otomatik olarak Mini Cooper anahtar üzerindeki kilometre bilgileri de güncellenmektedir. Yani özetleyecek olursam anahtar üzerindeki kilometre bilgisi ile arabanın kilometre bilgisi her daim güncellenmekte ve bilgilerini karşılıklı olarak eşitlemektedirler.

NOT: Araç satın alırken anahtardaki kilometreyi okuyup, tamam bu aracın kilometresi orjinalmiş demeyin! Kesinlikle aracı gösterip gerekli expertiz raporlarını detaylıca alın…

Mini Cooper Yedek Anahtar Fiyatı Ne Kadar ?

Mini Cooper`in önceki kasalarının uzaktan kumandasının kontak üzerinden şarj edildiğini bildiğinize eminim. Yeni F55 ve F56 modellerinde şarj pil kullanmıyor artı bilgi olarak veriyim. Şuan için dükkanımızda kodlama, programlama ve arızalarını silerek güncellemeleri dahil olmak üzere Mini Cooper Yedek Anahtar Fiyatı 400.00 TL olarak belirlenmiştir. Ülkemizdeki döviz kuruna ve ürünün üretim durumuna göre 350.00 T.L olarak hizmet verdiğimiz zamanlar oluyor. O yüzden dükkanımıza gelip randevu almadan önce iletişim formu üzerinden veya telefon desteğinden bizlerden destek almanızı öneririm.

mini cooper yedek anahtar yaptırma
mini cooper yedek anahtar yaptırma görseli

Mini Cooper Anahtar Kasası Ve Değişimi

Uzaktan kumandası kontak üzerinden şarj olma özelilğine sahip olduğundan dolayı, Mini Cooper Anahtar Kasası değişikliği dikkat edilmesi gereken işlemlerin başında gelir. Dış yüzeyindeki deformasyonun verdiği rahatlıkla, kendi işinimi kendim göreyim derken Mini Cooper Anahtar bozulabilir. O nedenle mutlaka daha önce değişimi yapmış ve bu işten anladığını kanıtlayan insanlardan destek almanız gerekiyor. Bulunduğum konumda destek alacağım ustalarım var siz sadece ürünü gönderseniz yeter diyecek olursanız da Mini Cooper Anahtar Kabı dilediğiniz adrese gönderilebilir. Ayrıca dış yüzüyi soyulan Mini Cooper Anahtar Çerçevesi çeşitli renklerde istenildiği taktirde gönderilebilir.

Mini Cooper Anahtar Tamiri

Aslında Mini Cooper Anahtar Tamiri hakkında çok daha fazla bilgi vermem, hatta ayrı bir sayfa açmam gerektiğini düşünüyorum. Lakin ben yine burada bazı önemli noktalara değinip Mini Cooper Yedek Anahtar konusunu sonlandıracağım. Uzaktan kumandasının içerisindeki şarjlı pilin ömrünü tamamlamasından dolayı kapıları uzaktan açamaz veya kapatamazsınız, ancak arabayı çalıştırmasında engel yoktur. Genelde Mini Cooper, kumanda sorunu ile karşımıza gelen bir araçtır. Mutlaka yedeği ile denenmeli yok ise ustaya götürülmeden önce mutlaka Mini Cooper Yedek Anahtar kopyalama işlemini gerçekleştirmelisiniz. İkisi birden çalışmıyor ise o zaman aracın arka bölmesinde bulunan uzaktan kumanda alacılıranın değiştirilmesi gerekmektedir. Kumanda frekans vermiyor ise içinin açılıp tamir edilip kurtalırılması mümkündür. Araba olmadan kontrolünün cihazlar ile yapabildiğimiz Mini Cooper yedek anahtar tamir edildikten sonra arabaya işlem yapılmadan çalışacaktır.

mini cooper yedek anahtar yaptırma

1 Comments

  1. Hakan

    2007 model mini cooper aracıma yedek anahtar yaptirmak istiyorum aracım eskişehirde illa getirmemmi gerekir bilgi alabilirmiyim acaba iyi günler dilerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir