Menü Kapat

Dacia Dokker Stepway Anahtar

dacia dokker stepway anahtar

Dacia Dokker Stepwar anahtar sorunları ile ilgili birçok müşterimize yardımcı olduk. Dacia yedek anahtar ile ilgili profesyonel hizmetleri veriyoruz. Dacia Duster sustalı anahtar kopyalama, Dacia Logan kontak anahtarı değişimi ya da Dacia Sandero anahtar kabı tamiri gibi birçok alanda müşterilerimize destek veriyoruz. Renault ve Dacia marka araç modelleri ile ilgili birçok soruna çözüm buluyoruz. Bir müşterimiz, Dacia araçlarla ilgili yaptığımız hizmetleri anlatan bir makale yazmamızı istedi. Biz de Dacia Dokker Stepway anahtar özelinde bazı temel bilgileri paylaşmak istedik! Hadi başlayalım!

Dacia Dokker Anahtar Kronik Sorunu

Dacia Dokker anahtar ile ilgili birçok müşterimiz soru soruyor. Bu anahtarların kronik bir sorunu vardır. Hemen belirtelim; Dacia Dokker anahtar kabı kilitleme veya açma butonları mutlaka delinir. Bu şekilde delik olarak kullanmaya devam ederseniz içindeki buton da arızalanır. Bu durumda uzaktan kumandalı anahtar devre dışı kalır ve aracın kapılarını manuel olarak açmak zorunda kalırsınız. Peki, Dacia Dokker anahtar kronik sorunu çözümü nedir?

Dacia Dokker anahtar kabı stoklarımızda mevcuttur. Daha sağlam bir anahtar kabı ile değişim yapabiliriz. Böylece ürünü sıfırlayabilirsiniz; ancak anahtar kabı değişimi içindeki çip bozulmadan yapılmalıdır. Bunun için de immobilizer anahtar uzmanına başvurmalısınız! Dacia Dokker anahtar kronik sorunu için bize başvurabilirsiniz!

Dacia Dokker Stepway anahtar hakkında müşterilerimizden gelen sorulara aşağıda cevap verdik! Umarım yardımcı olacaktır!

Dacia Dokker Stepway Anahtar
Dacia Dokker Stepway Orjinal Anahtar
Dacia Dokker Stepway araçlar neden sustalı anahtar ile üretilmiyor?

Aslında bu soruyu Dacia Dokker Stepway yetkililere sormak lazım. Ama bize göre cevabı çok basit! Dacia, ikinci sınıf bir araç olarak görülüyor. Mümkün olduğunca maliyeti düşümeye çalışıyorlar. Bu sebeple bazı büyük ve küçük detayları atlayarak, aracı dahadüşük maliyetle satışa sunuyorlar. Bir anlamda “malzemeden çalıyorlar” diyebiliriz. Ancak bu iddia her Dacia modeli için geçerli değil tabii…

Dokker Stepway uzaktan kumandalı anahtar pili biterse nasıl değiştirebilirim?

Birçok Oto Anahtar modelinde pil değişimi çok basittir; ama bazı anahtar modellerinin pili sadece bir uzman tarafından değiştirilebilir. Dacia Dokker Stepway anahtar pili değişimi için anahtar kabı arkasındaki siyah yıldız vidayı sökün. Kumandayı ikiye böldüğünüzde pil yuvasını göreceksiniz. Pili çıkararak yenisi takın ve kabı kapatarak vidasını sıkın!

 • Dacia Dokker araç aldım yedek anahtar verilmedi?

İkinci el Dacia Dokker araç satın alan bir müşterimiz aradı. Aracın eski sahibi yedek anahtarı vermemiş. “Evde bulunca göndereceğim.” demiş; ama bir daha da telefonlara cevap vermemiş. “Bu durumda ne yapmalıyım?” diye sordu. Öncelikle şunu belirtelim; aracı kesinlikle yedek anahtarsız kullanmayın! Anahtar kaybolursa yolda kalabilirsiniz. Aracın eski sahibi art niyetli ise araç çalınabilir. Ya da eski yedek anahtarı bulan bir kişi, bir şekilde aracı bularak çalabilir.

Dacia Dokker Stepway Yedek Anahtar

Yedek anahtarınız yoksa bize başvurun. Araçla birlikte iş yerimize gelirseniz yarım saat içinde uzaktan kumandalı yedek anahtar teslim ederiz. 4A Htag Aes çip olduğundan, aracın yazılımında eski yedek anahtarın kodunu silerek kullanılamaz hale getiriyoruz. Yeni yedek anahtarın kodunu da araç hafızasına kaydederek, tamamen yeni bir yedek anahtar üretiyoruz. Eski yedek anahtar bir şekilde elinize ulaşırsa, aynı şekilde yaptığımız anahtarı devre dışı bırakarak, eski yedek anahtarı kullanıma açabiliriz! Servislerin Fransa`dan getireceğiz demesine aldırış etmeden işinizi ortalama 30 dakika içerisinde çözüyoruz.

 • Dacia Dokker anahtarı kaybettim, ne yapmalıyım?

Bu da önemli bir soru! Bir otoparkta, evin önünde veya gittiniz herhangi bir yerde anahtarı kaybettiğiniz için mahsur kalabilirsiniz. Aracın camlarından biri açıkça ne âlâ! Aksi halde sıfırdan anahtar üretimi yapmak lazım! Dacia Dokker Stepway anahtar kaybettiğinizde hemen bizimle iletişime geçin! Hemen konumunuza gelerek aracınızı açarak yeni anahtar teslim edebiliriz. Bu işlemlerin hepsi yaklaşık 1 saat gibi kısa bir sürede tamamlanıyor. Aracınızı çalıştırarak, yeni anahtarı teslim ediyoruz.

Bu arada, şunu da bilmelisiniz! Bu gibi durumlarda kesinlikle çekici çağırıp yetkili servise aracınızı çektirmeyin! Aracınız 15 ila 20 gün yetkili serviste bekler. Çekici parası verirsiniz. Ayrıca yeni bir anahtar için büyük meblağlar ödemek zorunda kalırsınız. Ayrıca, kaskoda hasar kaydı açtırmanız gerekir. Yapacağımız orijinal anahtar kopyalama işlemi 2 yıl garantilidir, yasaldır. Kaskoda ya da sigortada sorun olmaz. Dakikalar için aracınızın kapısını açarak, yeni Dacia Dokker Stepway uzaktan kumandalı anahtar teslim ederiz!

Dacia Dokker Stepway Hizmetlerimiz

 • Dacia Dokker anahtar kopyalama
 • Dacia Dokker Stepway yedek anahtar kopyalama,
 • Dacia yedek anahtar fiyatı
 • Dacia Dokker sustalı anahtar yapımı
 • Dacia Dokker kontak tamiri
 • Dacia Dokker Stepway anahtar kabı değişimi gibi talepleriniz için bize maille ya da telefonla ulaşabilirsiniz!

Dacia Dokker Stepway Anahtar Fiyatı

Arabanıza uzaktan kumandalı olarak kopyalama yaptırmanız çok daha uygun olacaktır. Şuan için Dacia Dokker Anahtar fiyatı 240.00 liradır. Lakin indirim olduğu zamanlar veya zamlandığı zamanları düşünürsek lütfen güncel fiyatlarımızı sorunuz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahil olup işçilik ve programlama bedelleri dahildir.

1 Comments

 1. Abdulkadir Demirdağ

  Merhaba murat ustam masilsiniz. Ben Abdulkadir Demirdag, Batman, dan. 2 yil once sende. 2016 dacia stepway. Anahtarimi gonderip sustaliya cevirmistim. Cokta memnun kalmiştim. O aracimi sattim anahtarda gitti. Simdi ise, yeni.
  2020 dacia stepway. Araç aldım yine bir anahtarımı sustalı anahtar yaptirmak istiyorum. Fiyat nedir acaba.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir