Menü Kapat

citroen c4 orjinal anahtar

citroen c4 orjinal yedek anahtar

2 saat önce İstanbul Sarıyer Kilyos tarafında sivil toplum kuruluşlarının düzenlediği bir festivale katılan hanım efendi eğlence esnasında Citroen c4 aracının anahtarını kaybetmiş ve ardından çeşitli araştırmalar neticesinde firmamıza ulaşıp bazı soruların ardından hizmet isteyip konum attı. Aracın eski sahipleri ve aracılık yapan galeri dahil tamamın arayıp arabanın yedek anahtarının olup olmadığını sormuş fakat gelen cevapların tamamı tahmin edeceğiniz gibi olumsuz yönde olmuş. Aracın çalıştığını ve uzaktan kumandası aktif olana kadar kendisi hep tedirgin halde etrafımızda dolaşıyordu fakat 35 dakika sonra rahat nefes aldığına bizde şahit olduk. Belediyenin etkinlik için kendilerine gösterdikleri otoparkta kapıları kilitli vaziyette kalan aracı zarar vermeden açmamız ortalama 8 dakika sürdü, ardından şöför kapısının iç tarafında bulunan vidayı söktükten sonra kapı kilidi sökülerek kontak şifreleri bilgilerini bilgisayarımıza girerek citroen c4 anahtar oluşturuldu. Kontağı döndürdüğünü gördükten sonra Kd x2 cihazımızla 46 Cripto yazılımlı Citroen Anahtar üzerine bilgiler aktarılarak arabanın kayıp olanını silmek koşuluyla kodlama işlemine başladık. Müşterimizin orijinal olacak mı, kapıları rahat açıp kapatır mı, satarken acaba zor durumda kalır mıyım gibi kafasına takılan tüm soruları cevapladıktan sonra aracı teslim ederek emeğimizin karşılığını aldıktan sonra dükkanımızın bulunduğu Sarıyer İstinye`ye doğru yola çıktık.

Citroen C4 orijinal anahtar fiyatı

Fransa`dan ülkemize gelen hemen hemen bütün Citroen modellerinin yedeği uzaktan kumandasız olarak veriliyor yani orijinal olmadığını düşünmeyin aslında immobilizer anahtar denilen program tam olarak işte budur içerisinde gizlenmiş halde manyetik frekansını ömür boyunca yayarak çalışmaktadır. Citroen c4 orjinal anahtar fiyatı şuan için 100.00 lira üzerinde kabartmalı Citroen logosu bulunduğundan arabayı sattığınızda kimse size yan sanayi veya sonradan yapılmış diyemez. Çoluk, çocuk veya şirket personelleri tarafından kullanıyoruz ekstra uzaktan kumanda almamız mümkün mü aracın beyni işleme müsait mi diye soranlar oluyor tabi ki 2 adet citroen c4 uzaktan kumanda ve 1 adet uzaktan kumandasız olmak üzere toplamda 3 adet hafızaya yazabiliyoruz. Citroen c4 uzaktan kumandalı anahtar fiyatı yetkili serviste tam emin olmamakla birlikte 890.00 lira olduğunu biliyorum ancak bizim ürünlerimizin fiyatı kodlama, programlama ve işçilik dahil 230.00 liradır.

citroen c4 anahtar kabı değiştirme

citroen c4 orjinal anahtar
citroen c4 orjinal anahtar görseli

Öncelikle hanımların kullandığı Citroen, Peugeot ve Renault araçlara dikkat edin hepsinin butonlarının kopmuş veya delinmiş olduğunu göreceksiniz. Durumdan şikayetçi olan hanımların bazıları kendi imkanlarıyla araştırıyor bazıları ise eşlerine dert yanıyor, citroen c4 anahtar kabı değiştirme işlemini ısrarla kendisinin yapabileceğini düşünenlere ürünü yollayıp görüntülerle destek veriyoruz aslında basit ancak ben yapamam ustacım size gönderim diyerek yardım talebi olanların uzaktan kumandalarını firmamıza alıp yeni modellerle değiştirip makyajlıyoruz. Orijinal citroen c4 anahtar kabı değiştirme fiyatı 50.00 lira 2016 model citroen c4 modellerinin makyajlanan uzaktan kumanda kabına dönüştürüyoruz çok daha şık ve kaliteli onunda ücreti 75.00 liradır.

citroen c4 uzaktan kumanda fiyatları

Ben sizden alıyım uzaktayım mecburen bulunduğum ilde programlama yaptıracağım sadece bana gönderin buradaki ustaların elinde kalmamış diyerek araştırma yaptıktan sonra problemi çözmemizi rica eden insanların tamamına yardımcı olduğumuzu herkes biliyor. Hakkari, Van, Bitlis, Tatvan, Kastamonu, Rize, Artvin, Muş, Erzurum, Erzincan, Tekirdağ, Kırklareli, Vize, Saray, İzmit, Kocaeli, Kars, Siit, Gaziantep ve Elazığ illerimize yakıtlarıma göre daha önce gönderim yapmışız. Yazılımlarını ve uç demir kısımlarını dahi montajlayarak gönderdiğimiz Citroen c4 uzaktan kumanda fiyatı 200.00 lira olarak belirlenmiştir.

Citroen c4 anahtar arızası

Dün 15.09.2019 pazar günü öğlen saatlerinde sinir sistemleri bozulmuş ve ağlamaklı halde derdine derman arayan hanımefendinin birisi aradı citroen c4 anahtar arızası yaşadığı kesindi çünkü apartman balkonundan aşağı atılan uzaktan kumanda üzerindeki sargılı anten ( bobin ) zarar görmüş arabaya usta çağırıp boşu boşuna zaman kaybetmemelerini söyledikten sonra Bursa`da oto anahtar işi yapan meslektaşıma kendisini yönlendirdim ve mağduriyetini giderdik. Sıvı temasları, yüksekten düşmeler, bilinmeyen kişiler tarafından açılıp tamir edilmeye çalışan veya sinirlenip fırlatılan bütün uzaktan kumandalar arızalın dolayısıyla aracınız çalışmaz. Ekranda ” electronic anti theft faulty ” diye ibare çıkıyorsa ki önümüzdeki günlerde detaylıca sebeplerini açıklayacağım önce uzaktan kumanda kontrol ettirilecek veya araba yedeğiyle çalıştırılacak hala marş almıyor ise arabaya usta eli değecek.

26 Comments

 1. Ahmet Şahin

  Merhaba bu elinizdeki kumandanin pilini degistirmek istiyorum. Logonun oldugu tarafi soktum. Ancak pili göremedim pili neresindedir. Iyi aksamlar

 2. Hamdi

  Murat bey iyi akşamlar Sınop tan yazıyorum. 2009 citroen c4 var anahtarım bozuldu orjinalını değiştirdiler.Değişen anahtarda daha sonra olmayacağını söylediler.Anahtarın yenisini yaptırmam için anahtarı göndersem sorunun çözülür mü? Yardıcı olursanız sevinirim. İyi akşamlar

 3. Salih

  Slm
  C4 grand picasa aracım var 3 lü kumandasınin kapama tusunu tamirci bozdu onun yerine orta far açan yeri çıkarıp oraya monte etti bu sefer kapama işlemide çalışması ne yapmam lazım acaba

 4. SELÇUK

  2007 model citroen c4 aracımın yedek anahtarı yok yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi ve işlem için neler gerekli olduğunu öğrenebilir miyim?

 5. Ali

  2010 model citroen c5 aracımın anahtar kabını (3 tuşlu, ortadaki tuş farları açıp kapatmak için), yeni tip olanla (ürün fotoğrafındaki gibi yine 3 tuşlu) değiştirmek istiyorum. İstanbul içi gönderim dahil fiyat nedir? Montajı kendim yapabilir miyim?

  • oto anahtar

   Erdal bey araba ile birlikte uğrayabilirseniz Citroen C4 anahtar garantili şekilde tamir edilir. Eğer düzgün çalışmaz ise yenisini programlar hemen sizlere teslim ederiz.

 6. AYDIN ALTUN

  2007 model citroen c4 1.6 hdi sx aracımın yedek anahtarı yok yaptırmak istiyorum. Fiyat bilgisi ve işlem için neler gerekli olduğunu öğrenebilir miyim?

 7. Bünyamin

  İyi günler benim arabam citröen c4 2006 model. yeni anahtar yaptırmak istiyorum.bende sadece demir kısmı mevcüt.
  şuan aktif kullandığım anahtarında kılıfını değiştirmek istiyorum.fiyat alabilirmiyim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir