Menü Kapat

Citroen C4 Anahtar çoğaltma

Citroen c4 sustalı anahtar - citroen c4 sustalı anahtar kabı ve citroen c4 anahtar sustalı anahtar kasası

Anahtarcılar camiasında en çok sevilen araçlardan biridir citroen, fransızların ürettiği tüm araçların kontak anahtarı dertlidir, her birinin ayrı kronik rahatsızlığı bulunur. Mühendisler durumun tabiki farkında, lakin yedek parça satışlarından elde edilen gelir düşmesin diye, üretilen anahtarlarının ömrü malesef 1-2 yıl sürüyor. 2000-2010 yılları arasında insanların canını öyle yaktılar ki bunu sadece yaşayan bilir, o tarihler arasında iki anahtarınıda kaybeden kişi otomobilin 3/1 fiyatına yetkili servislerden temin ediyordu çünkü yapabilen yok denecek kadar azdı. İstinye Oto Anahtar gibi bazı firmalar gelişen teknoloji takip ederek bu oyunu bozdu. 2008 li yıllardan sonra insanlar yavaş yavaş durumun farkına varmaya başladı.

Citroen C4 Yedek Anahtar

Kullandığımız ürünlerin hepsi orjinal dersem yalan konuşmuş olurum bu bizim ticari ahlâkımıza uymaz, lakin orjinalinden daha sağlam ve gösterişli olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Zaten paylaştığım video ve görsellerde ürün kalitesi belli oluyor, kullanan kişiler son derece memnun. Otomobil ruhsatı sizin adınıza ise sadece 30-40 dakika içerisinde citroen c4 yedek anahtar kopyalaması yaptırabilirsiniz Bu uygulama için kesinlikle araç olması gerekir, mevcut anahtar ile (araba olmadan) kopyalama mümkün değildir. Bazı müşterilemizin tâlebi üzerine sizlerede kolaylık sağlayacak bir sistem planladık. Rahatım bozulmasın, vaktim değerli, işlerim çok yoğun diyorsanız, gerekli ekipmanlarımızı ve cihazlarımızı yüklenip, bulunduğunuz konuma gelerek yedek anahtar kodlama hizmeti vermeye başladık. İstanbul’un her yerine mobil servisimiz başlamıştır, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Citroen C4 Anahtar Kaybettim

Yedeğiniz var ise izlemeniz gereken yolu yukarıda size açık bir şekilde aktardım, şayet yedeğide kayıp ise durum tabikide biraz daha farklı ve zahmetli olacak. İki anahtarda ortalıkta yoksa bunun tek bir çözümü var, immobilizer anahtar sistemlerinde uzmanlaşmış kişilerden destek almalısınız. Kendi imkanlarınız ile düz kontak yaparak çalıştırma ihtimaliniz sıfırdır. Muhtemelen citroen c4 kilitli kaldı ve içerisine bile giremiyorsunuz, yapılacak ilk işlem maymuncuk yardımıyla şöför kapısında bulunan acil durum kilidi zarar vermeden açılacak, daha sonra şifreler okunup kontağın mekanik anahtarı üretilecek. Henüz programlama yapılmadığından ateşleme yapmayacaktır. Lisanslı immobilizer cihazı ile kodlama işlemi bittiğinde aracınız nihayet çalışacaktır. Kenarda aracı çalıştırabileceğiniz kumandasız çipli anahtarınız olsaydı, o bile sizi bu zahmetten kurtarırdı. Tek anahtar risk taşır !

Citroen C4 Yedek Anahtar fiyatı

 • Örneğin uzaktan açıp kilitleme yapabildiğiniz bir kumandalı anahtarınız var, sadece yedek olarak kenara koymak için çipli bir anahtar yaptırmak istediğinizde sadece 110 lira maliyeti olur.
 • Aracı iki kişi kullanıyoruz yedeğimizde kumandalı olsun diyorsanız bunun içinden ödemeniz gereken tutar 240 lira olacaktır.
 • Bütün anahtarları kaybettiniz aracınız kilitli bir şekilde mahsur kaldı, sizi 110 lira gibi bir cüzi rakam artık kurtaramayacak, komple kayıp olduğu için işlem uzayacak yukarıda açıkça inceledik.

Saatleriniz anahtarı aramakla heba olduğu gibi, işlerinizde aksayacak cebinizden 400-500 lira çıkacak çektiğiniz çile cabası. Şuanki citroen c4 anahtar fiyatı ilerleyen günlerde bir çok sebebden dolayı değişim gösterebilir. Lütfen güncel fiyatları öğrenmek için bizi arayın.

Citroen C4 Anahtar Tamiri yaptırabilirsiniz…

Bozulmak için âdeta banane arayan bir anahtardır, elinizden düştüğünde bile sağlıklı çalışmayabilir. Citroen c4 anahtarı kesinlikle sıvı temasına mâruz kalmamalıdır, örneğin anahtarınız çamaşır makisinde yıkandı, ilk yapacağınız şey pili çıkarmak olmalıdır. Elektironik devreyi tiner ve diş fırçası ile temizlemek, hasârın dahada büyümesini önleyebilir. Citroen c4 kumanda tamiri için bizden destek alabilirsiniz

Not: Sıvı teması olduğunda oto anahtarı ilk günlerde sorunsuz çalışıyor gibi görünsede ilerleyen zamanlarda elektronik devre üzerindeki kondansatörler çürüyecek ve sizi yarı yolda bırakacaktır, iyi bir ustanın muhakkak müdahale etmesi yararınıza olacaktır.

orjinal citroen c4 nahtar kopyalama
Citreon C4 anahtar

Citroen C4 Kumanda Pili & Değişim tarifi

Kumanda pili bittiğinde aracın çalışmaması söz konusu değildir, meselâ anahtarın pili bittiğinde kapılar otomatik açılmaz evet ama kapı kilidini manüel çevirdiğinizde kapıları açıp yine arabanızı çalıştırmanız mümkün. Daha sonra uzaktan kumandanın tekar aktif olması için Cr-1620 pili yenisi ile değiştirmelisiniz, anahtarlık takma yerine baktığında küçük bir çeltik göreceksiniz bozuk para o çeltiğe tam oturur hafifce kastığınızda kumanda ikiye ayrılacak pili de görmüş olacaksınız Gp marka cr-1620 Pil 10.00 lira, varta ve duracell gibi birazdaha dayanıklı piller en fazla 20.00 türk lirasıdır.

Citroen C4 Sustalı Anahtar Kabı

Yine sıkıntılı bir konu, nereden başlasam diye düşünüyorum. Hani hep söyleriz ya orjinal olsun hiç birşey orjinalin yerini tutmaz diye, mevzu bahis citroen c4 sustalı anahtar kabı ise orjinallikte işlemiyor, öyle tasarım yapılmışkı, malesef bozulmaması imkansız diyebilirim. En büyük sorunu susta ve yay mekanizması, kısa bir süre içerisinde bozulması muhtemeldir ayrıca kumandanın basma yerleri yani elastik kısım en iyi ihtimalle kabarma ve şişme yapar. Bugün yetkilisi servislerden temin ettiğiniz citroen c4 anahtar bile 7-8 ay kullanıldığında bu sorunları oluşturulabilir. Tabiki bu bir örnek, sadece 60 lira gibi bir fiyat karşılığında anahtarın dış kabını sizin için yenileyebiliriz.

5 Comments

 1. yakup

  Merhaba ,

  Citroen c4 2012 otomatik dizel aracım var . Kumandalı olan anahtarını kaybettim . Yedek anahtar mevcut . Kumandalı anahtarlık için fiyat bilgisi gönderirmisiniz .

 2. Aykut Atapek

  İyi akşamlar, bugün Citroën C4 arabam immobilizer arıza ikazı verdi. Sustalı anahtarımı ve elektronik kartını kontrol ettim fiziki bir hasar, sıvı teması vs göremedim. Sizce arıza ne olabilir anahtar devresini değiştirmek istesem fiyatı ne olur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir