Menü Kapat

Citroen Berlingo Anahtar Fiyatı

Citroen berlingo anahtar fiyatı

Firmamız İstinye Oto Anahtar siz otomobil kullanıcılarına daima en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Yedeklediğimiz anahtarların tamamı garantilidir, gönül rahatlığıyla senelerce kullanabilisiniz. Citroen berlingo yedek anahtar fiyatı uzaktan kumandalı ve kumandasız olarak ikiye ayrılır.

Citreon berlingo kumandalı anahtar fiyatı

Sıfır kilometre bir berlingo satın aldığınızda bile size bir adet uzaktan kumandalı birde kumandasız çipli anahtar ile teslim edilir, her ne kadar hoşunuza gitmesede fransızların neredeyse bütün araçlarında bu böyledir, kumandalı anahtarınız kayboldu diyelim, yada aracı iki kişi kullanıyorsunuz iki anahtarınızında kumandalı olmasını istiyorsunuz, sadece 240.00 lira bedelle bu isteğinizi yerine getirebiliriz.

Citroen berlingo orjinal anahtar fiyatı

Uzaktan kumandalı anahtarınız elinizde sorunsuz kullandığınızı düşünelim, lakin yedek anahtarınız kayıp yada aracı aldığınız kişi size teslim etmedi. Olası bir kayıp anahtar durumunda kullanabileceğiniz yedek yaptırmak istediğinizde, bunun size maliyeti sadece 110 lira olacaktır. Üstelik size verilmeyen yada kaybolan anahtarıda aracın hafızasından siliyoruz bu işlem içinse ücret talep etmiyoruz.

Yıl 2019 ve hayat her geçen gün pahalılaşıyor, bu yazımızıda senelerce google sayesinde okuyacağınız için ilerleyen yıllarda fiyatların değişmesi muhtemeldir, güncel fiyatlarımızı öğrenmek için iletişime geçmekten çekinmeyin.
Citroen modellerinde anahtar sorunları hiç bitmez, bunu kullananlar daha iyi bilir. Anahtar fiyatlarından yola çıktık şimdi ileride bışınıza gelebilecek sorunlarla devam edelim, altını çizmem gereken nokta, aşağıda yazacaklarımın tamamı, ülkemizin çeşitli illerinden bizlere ulaşan kullanıcıların şikayetleridir !

Citroen berlingo orjinal anahtar fiyatı
Orjinal Citroen Berlingo uzaktan kumandalı anahtar fiyatı

Citroen Berlingo Yedek Anahtar Çoğaltma

Her zaman heryerde usanmadan söylüyorum, yedek anahtarsız aracınızı kullanmaya devam ederseniz günün birinde öyle bir yerde öyle bir zamanda çaresiz kalırsınızki, bedeli çok ağır olabilir. Günümüzde otomobiller artık elimiz ayağımız desem yerinde olur, bu riski almaya deymez. Citroen berlingo yedek anahtar yaptırma işlemi maximum 15 dakika sürer, eğer ihmal edip yedek yaptırmassanız neler yaşayacağınızı aşağıda açıklayacağım.

Citroen Berlingo Anahtar Kayboldu

Herkesin başına gelebilir gayet normal, yedek anahtarınız varsa hiç sorun değil izlemeniz gereken yolu yukarıda açıkça anlattım. Şayet yedeğiniz yoksa eğer işin boyutu değişecek elbette, muhtemelen aracın kapılarıda kilitli kaldı.
Böyle bir durumda sizin yapacağınız tek bir şey var, gerçekten işinde uzmanlaşmış, oto anahtarı konusunda büyük tecrübe sahibi bir usta bulabilmek. Citroen berlingo kayıp anahtar kodlama lisanslı cihazlar ile profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır.

Citroen Berlingo Uzaktan Kumanda Kapıları Açmıyor

Daha önceki yazılarımda da belirttim, citroen araçlarının anahtar ve uzaktan kumanda problemi çok karşılaştığımız bir durumdur, durup dururken kapıları açıp kapatmayabilir yada aracı çalıştırmayabilir bunların başlıca sebebleri şu şeklilde gerçekleşebilir.

• Yüksekten düşme sonucunda içerisindeki kondansatörlerin zarar görmesi en sık rastladığımız problemdir.

• Olası bir sıvı teması, özellikle deniz suyu çok kısa süre içinde devre üzerindeki tüm elemanları çürütebilir.

• Tertemiz kullandığınız, gözünüz gibi sakındığınız citroen berlingo anahtarı bile maalesef durup dururken size sıkıntı çıkartabilir.

Önemli Not : Bazen berlingo anahtarı sağlıklı frekans versene aracı açıp kapatmayabiliyor, böyle bir durumda yenisinin kodlanması en sağlıklı yoldur.

Citroen Berlingo Anahtarı Aracı Çalıştırmıyor

Öncelikle sorunun anahtardanmı yoksa arabadanmı kaynaklandığını anlamanız gerek, bunun en basit yöntemi yedek anahtar ile denemek. Yüksek ihtimalle sorun kontak anahtarındadır, kumanda üzerindeki immobilizer çip zarar görmüş olabilir, işinde uzman bir oto anahtarcısı sorunu kısa sürede çözebilir. Radio ve televizyon tamircisi gibi eli lehim tutan kişilere anahtarınızı kesinlikle teslim etmeyin.

Citroen Berlingo Kumanda Pil Değişmi & Fiyatı

Kimselere ihtiyaç duymadan kendiniz kolayca pil değişimi yapabilirsiniz, uzaktan kumandanın anahtarlık takılan yerine baktınızda küçük bir boşluk gözünüze çarpar ince bir tornavida ile kastırsığınızda kumanda ikiye ayrılacak ve Cr 1620 pil karşınıza çıkacak, heryerde bulabileceğiniz bu pilin standat fiyatı şuanda 10 lira’dır.

25 Comments

 1. Eser Çetintaş

  Merhaba iyi çalismalar dilerim, 2008 model citroen berlingo aracimin anahtari suya dustu bir hafta kadar kullandim sorun yoktu ama simdi kapilari acip kapatmiyor ne yapmam gerekiyor ? Tesekkur ederim

  • oto anahtar

   Hayırlı sabahlar eser bey citroen berlingo anahtar tamir edilebilir sıvı teması ürünün oksitlenmesine sebebiyet verdiğinden kısa sürede pil bitirme veye arabayı çalıştırmama gibi hatalarla gün yüzüne çıkabilir. Kontrol etmekte fayda var eğer kurtaramazsak ki bu zamana çoğunu onardık citroen berlingo anahtar fiyatı şuan kurun düşmesiyle 200 liraya geriledi orjinal ve garantilidir.

  • oto anahtar

   Mehmet bey hayırlı haftalar 2011 model citroen berlingo uzaktan kumandalı anahtar fiyatı bilgisini mailinize yolladık. Eğer istanbul dışındaysanız ürünü biz yollarız serviste kodlatabilirsiniz.

  • oto anahtar

   Yaşar bey hayırlı sabahlar. Citren berlingo yedek anahtar yaptırma ücretini mail adresinize gönderdik. Arabala ile uğrayabilirseniz ortalama süremiz 20 dakikadır. Ürünümüz orjinal ve garantili olup, şık bir yapıya sahiptir.

 2. Murat

  Selam aleyküm bende 2008 cıtreon berlingo var bu arabanın kumandalı anahtarını kaybettim yaptırmak istiyorum ne kadar olur ve arabayı getirmem gerekiyormu ben kütahyadayım

 3. İbrahim Halil şahin

  Slm iyi akşamlar benim araç 2011 anahtar suyuna düştü çalıştı bir süre ondan sonra bozuldu sadece araba çalışıyor ama kapılar açıp kapanmıyor ne yapabilirim

  • oto anahtar

   Halit bey Citroen Berlingo anahtar yedekleme işlemi firmamızda yapılabilmektedir. Ancak ruhsat sahibi olmalı ve araç ile birlikte uğramalısınız. Oto Anahtar kopyalama işlemi için cihazın mutlak suretle arabaya bağlantı kurması gerekmektedir.

 4. Yavuz selim

  Hayırlı işler 2012 berlingo anahtarım kullanimdan dolayı deforme oldu yenilemek istiyorum aracın gelmesine gerek varmı artı olarak fiyat nedir ?

 5. Süleyman Ergün

  2004berlingo için uzaktan kumanda anahtarı var çalışıyor fakat yenilemek istiyorum anahtar uzun olduğu için katlananlardan yaptırmak istiyorum kaç lira bilgi verirmisiniz

 6. Hakan çankaya

  Hocam 2012 model citroen berlingo araç anahtarım çalışıyor başlığı kapanmıyor anahtar kabını yollarsanız içindeki beyni kendim takabilirim olurmu acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir