Menü Kapat

2019 Model Vw Golf 7.5 Yedek Anahtar

Volkswagen golf 7.5 2019 model yedek anahtar

Yeni müşterilerimizin arasına katılan Yunus Emre adında bir genç, Volkswagen Golf 7.5 anahtarını nasıl oldu ise tuvaletin deliğine düşürmüş. Ben cebinden kayıp gittiğini düşünüyorum lakin kendisine çok fazla soru sormadım. Volkswagen Golf 7.5 Yedek Anahtar yaptırmak için önce yetkili servise tanışılmış. Alınan fiyat karşısında şok geçiren Yunus Emre babasına ” İstinye`de Murat Çelik adında birisi var herkes onu tavsiye ediyor ben kendisine gidip bu sorunu çözeceğim servise 2.500 lira ödemek istemiyorum.” Der.

2019 Model Vw Golf 7.5 Yedek Anahtar Nasıl Kopyalandı ?

Şahsım olarak bende yazılımın değiştiğini bilmiyordum. 2019 yılında üretilen Volkswagen Golf 7.5 araçların programlarını değiştirmişler. Tabii ki yetkili servis haricinde kopyalanmasın diyerek kendilerince önlem alıyorlar. Hemen konumuza dönelim… Bilgisayarı bağladım baktım ki yazılımı değişmişler. Alternatif cihazım olan ” VAG HELPER ” cihazı ile arabanın bilgilerine internet server üzerinden ulaştım. O bilgiler sayesinde kullanıma hazırlayacağım Volkswagen Golf 7.5 Anahtar üzerine ( Yenisine ) arabanın kilometre ve şase bilgilerini yazdım. Artık o araca ait ( ÖN KODLU ) dediğimiz hale gelen 2019 model Volkswagen Golf 7.5 yedek anahtar arabaya uyarlanacak hale getirildi.

2019 model volkswagen golf 7.5 yedek anahtar
Volkswagen golf 7.5 2019 model yedek anahtar görseli

Programlama cihazıma ” Key Learning ” komunutu verererk Önce arabayı 2/1 ve ardından yeni anahtarı göstererek 2/2 hale getirdim. 2/2 nedir ? Arabaya sana iki adet uzaktan kumandalı Volkswagen Golf 7.5 anahtar tanıtacağım dedikten sonra aracın iki tane orjinal Golf 7.5 anahtarı kabul ettiğini gösteren açık kaynaktır.

2019 model Volkswagen Golf 7.5 Anahtar Kopyalama Garantiyi Bozar Mı ?

Arabanın kilometresi, şase numarası ve parça kodları değişmediğinden dolayı Volkswagen Golf 7.5 2019 model anahtar kopyalama yapıldığında arabanın garanti dışı kalması söz konusu değildir. 2019 model Vw Golf 7.5 Orjinal Anahtar kullanıldığından yetkili servislik, kasko şirketleriyle veya aracı satarken problem çıkması mümkün değildir.

Volkswagen Golf 7.5 Anahtar Kayı Arabanın Kapıları Kilitli Bana Yardım Eder misiniz ?

Geçen seneye kadar Volkswagen Golf 7 ve Volkswagen Golf 7.5 araçlara tamamen kayıp olan araçlara hizmet veremiyorduk. Eğer yedeği varsa müşterilerimiz bizi ziyaret ediyordu, yedek yapıyorduk. Şimdilerde kapıları kilitli olsa dahi maymuncuk yardımıyla açıp arabayı çalıştırıp orjinalliğini bozmadan teslim edebilmektedir.

Volkswagen Golf 7.5 2019 model anahtar
Volkswagen Golf 7.5 2019 model anahtar görseli

Volkswagen Golf 7.5 Yedek Anahtar Fiyatı

2019 Model Volkswagen Golf 7.5 yedek anahtar fiyatı orjinal olarak 350.00 liradan yapılmaktadır. Ürün orjinal ve 2 yıl garantilidir. Yetkili servislerde talep edilen diş açma, kopyalama ve araca tanıştırma ücreti almadığımızı söylemek isterim. Fiyatın belli zamanlarda enflasyon ve döviz kuruna göre değişiklik gösterdiğini bilmeniz gerekiyor. Yazımızın içine eklediğimiz orjinal 2019 model Vw Golf 7.5 Anahtar yapısına dikkatlice bakın farklı firmaların kullandığı ürünlerle lütfen kıyaslamayın! Ürünlerimizin kalitesinden ve orjinalliğinden asla taviz vermiyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir