Menü Kapat

Bmw X1 F48 Anahtar

Bmw X1 F48 Yedek Anahtar

Aile dostumuz olan adaşım Murat abi beni arayarak Bmw X1 F48 Anahtar yaptırmak istediğini söyledi. Ruhsat sahibinin onayı varsa arabayı getirmelerini ve yaklaşık 2 saat gibi bir sürede Bmw X1 F48 yedek anahtar kopyalanarak eskisini iptal edeceğimi dile getirdim. Resim ve videolarla konuyu destekleyeceğim o aman daha net anlayacaksınız.

Bmw X1 F48 Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Mini Cooper ile aynı özelliklere sahip olan Bmw X1 serisinde FEM/BDC BODY bulunmaktadır. Bdc Body nedir ? Aracın bütün donanımlarını çalıştıran ve anahtar bilgilerinin barındığı ana beyindir. Bilgisayar ile Bmw X1 F48 Anahtar kopyalama yapılacağı zaman Bdc Body sistemine online güncelleme yapılması çoğa zaman şarttır. Lisanslı online cihazı bulunmayan işletmelerin bu araçlara müdahale etmesi sonucu arabanın kendisini korumaya alması muhtemeldir. Uzaktan kumandalar üzerinde bulunan kimlik bilgileri sayesinde hangisi kayıp olduğu rahatlıkla anlaşılabilir.

Bmw F48 X1 aracım garantili o yüzden tedirginim kapsam dışında kalır mı ?

  • Bmw X1 Anahtar yapıldığı zaman araba garanti kapsamı dışında kalmaz. Neden ? Çünkü arabaya yabancı bir madde takılmıyor veya donanımları değiştirilmiyor. İşlem bilgisayar ve internet ortamında başlayıp bittiğinden dolayı garantiyi bağlayan bir durum söz konusu değildir. Evet tesisat kabloları kesilse veya farklı parça takılsa o zaman garanti bozulabilir. Ancak Bmw X1 F48 Yedek Anahtar yapılacağı zaman bu saydıklarımın hiç biri olmuyor. 4
Bmw X1 F48 Anahtar
Bmw`nin X1 Anahtar görseli

Bmw X1 Aracımın Anahtarı Tamamen Kayboldu kapıları kilitli ne yaplamıyım ?

  • Bmw X1 aracın anahtarı tamamen kayıp olursa arabanın başına gelinmeli veya kurtarıcı ile dükkanımıza çekmeliyiz. Kapıları maymuncuk ile zarar verilmeden açılmalı ve Bdc body ( bazı serilerinde CAS4 vardır ) sökülerek bilgilere ulaşılacaktır. Bdc body içinde barınan bilgilere ulaşıldıktan sonra bütçe durumunuza göre dilerseniz 1 dilerseniz 2 adet Bmw X1 F48 anahtar yaptırabilirsiniz.

Kayıp olan Bmw F1 Anahtar arabayı çalıştırır mı ?

  • Hayır… İptal edildiği için arabayı çalıştırmayacağı gibi uzaktan kumanda aracılığı ile arabanızı kilitleyip açamayacaktır. Arka tarafında bulunan menanik anahtar ile kapıyı açar mı ? Evet açar! Eğer kapının mekanik kilit sistemi değiştirilirse o zaman manuel olarak açması da imkansız hale gelecektir.

Bmw X1 Anahtar Fiyatı

Bmw X1 modelinin anahtar kopyalama fiyatı 650.00 liradan başlayıp 1.500 liraya kadar çıkmaktadır. O yüzden ihtiyacınız olan Bmw X1 Anahtar fiyatı için net bilgiye arabanızın modelini bize bildirerek sahip olabilirsiniz. Ama söylediğim gibi Bmw X1 F48 Anahtar fiyatı 650.00 lira ila 1.500 lira arasındadır. Üzerine kesinlikle çakmayacağı gibi 650.00 liranın altına düşmez.

Bmw X1 F48 Anahtar Özellikleri

  1. Kilitleme butonuna basılı tutulduğu zaman cam tavan dahil 4 cam otomatik olarak kilitlenir.
  2. Bagaj düğmesine basıldığı zaman bagaj açılır.
  3. Bmw X1 anahtar üzerinde arabanın kaç kilometre yol yaptığı elektronik cihazlarla görüntülenebilir.
  4. Bmw X1 Anahtar üzerinde arabanın bakım bilgilerine yetkili servis ulaşılabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir