Menü Kapat

Mercedes Cls 350 Yedek Anahtar

Mercedes Cls 350 anahtar kopyalama

Mercedes`in W219 kasa Cls 350 modeline yedek anahtar yaptık. Müşterimiz aracısını satın aldığı sırada yedeğinin olmadığını kendisine söylemeleri kendisini bir hayli tedirgin etmiş. Bana ” Murat usta satışı yapmış bulunduk yoksa araca almazdım.” dedi. Arabasının temiz olduğunu ve merak etmemesi konusunda telkinlerimi verdikten hemen sonra bilgisayarım ile arabaya bindim.

Mercedes Cls Yedek Anahtar Kopyalama

Şimdi sistemin nasıl işlediğini ve arabayı nasıl güvence altına aldığımızı anlatayım. Bildiğiniz üzere Mercedes Anahtar üzerinde bir kimlik bilgisi bulunur. Öncelikle arabayı çalıştıran Mercedes Cls yedek anahtar üzerindeki bilgileri okuduktan sonra arabaya kayıtlı olup ve nerede olduğu belli olmayan Mercedes Cls Anahtar ” DİSABLE ” yani etkisiz hale getirildi.

MERCEDES CLS 350 YEDEK ANAHTAR
mercedes cls 350 modelinin yedek anahtar görseli

Soru: Teslim edilir veya bulunursa araç üzerinden iptal edilen Mercedes Cls Yedek Anahtar tekrar aktif hale getirilebilir mi ?

Cevap: Evet ” Disable ” ( kullanım dışı ) yapıldıktan sonra bulunur veya teslim edilirse “Enable” ( tekrar kullanıma açma komutu ) verilerek aktifleştirilebilir.

Etkisiz hale getirilen Mercedes Cls 350 yedek anahtar sayesinde arabayı çalınmaktan koruduk. Günlük hayatınızda yaşayacağınız veya başınıza gelebilecek bir uğursuz olay neticesinde kayıp ederek mağduriyet yaşayacağınız duruma düşmemek için, arabanın üzerinden hiç bir parça sökmeden veya takmadan ( orjinalliğini bozmadan ) Mercedes Cls 350 anahtar kopyalama yaptık.

Mercedes Cls 350 Anahtar Fiyatı

Öncelikle sizlerin mağduriyet yaşamaması için kayıp olan veya çalınan anahtarların hafızadan silinme işlemine ücret almıyoruz. Bunu özellikle dile getirmek isterim. İhtiyacınız olan Mercedes Cls 350 anahtar fiyatı 400.00 liradır. Programlama, kodlama ve arka tarafında bulunan mekanik metal anahtar çoğaltması dahi fiyatın içindedir.

MERCEDES CLS 350 ANAHTAR FİYATI
Mercedes Cls 350 modelinin orjinal anahtar fiyatını gösterir.

Mercedes Cls 350 Anahtar kabı

Sağ ve sol tarafta bulunan nikel parçaların zamanla soyulması veya çizilmesi sizleri rahatsız edebilir. Bu yüzden göz zevkinizi bozan Mercedes Cls 350 anahtar dış kabı değiştirilerek ürün yenilebilir. Mercedes Cls 350 anahtar dış kabı fiyatı 150.00 liradır. Takma ve montaj ücreti almıyor, şehir dışından arayan müşterilerimize montaj aşamasında görüntülü konuşma hizmeti ile yardımcı oluyoruz.

Mercedes Cls 350 Anahtar Pili Ve Fiyatı

Mercedes araçların hiç biri pili bittiği zaman yolda kalmaz. Yani pil bittiği zaman korkmayın! Mercedes Cls kontak anahtar içinde ( arka tarafında ) bulunan manuel yani metal anahtar ile kapıyı sol şoför kapısından açın. Kontak üzerinde buton var ise botuna geri çekerek alın ve yuvaya takarak arabayı çalıştırın. Mercedes Cls 350 Anahtar pili standart cr 2025 olup fiyatı 10.00 liradır. Biraz daha kaliteli olsun isterseniz o zaman 20.00 liraya tanınmış markaları satın alabilirsiniz. Peki Mercedes anahtar pili nasıl değiştirilir ? İşte onun için BURADAYA TIKLAYIN.

2 Comments

  1. Murat

    Merhabalar,
    Benim Mercedes C250 W205 kasa aracım var, anahtarımı en yeni Mercedeslerin Anahtarından yaptirmak istiyorum.
    Fiyat bilgisi alabilirmiyim.
    Tesekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir