Menü Kapat

Honda Civic Fb7 Anahtar

honda civic fb7 orjinal anahtar

Yeni Honda Civic kasalarından fb7 modeline orjinal olarak güzel bir kodlama yaptık. İstanbul Taksim`de asayiş bölümünde görev yapan Polis memuru olan müşterimiz arabayı aldığı günden beri yedeksiz kullanmış muhabbet esnasında tarafıma ” çok şükür başıma dert almadım lakin ilana koyduğumda her arayan yedeği var mı diye sorunca ne kadar önemli olduğunu anladım elimdekini kaybettiğimde yaşayacağım problemi geçtim arabayı satamayacağız Murat kardeşim şu işimi hallet ” demesi üzerine makinelerimi alıp yolcu koltuğuna oturdum.

Gerçek olaylar, problemler ve çözümlerle karşınıza gelmek istediğim için Honda Civic fb7 anahtar kopyalama videosunu sizler için çektim. Japon araçlarında yedek parça fiyatları çok pahalı çünkü mühendisler arıza yapan hiç bir malzemeyi üretmiyor lakin son kullanıcının ihmalkarlığından kaynaklı servis başvuruları yaşayan bilir can yakar. Kendi alanımda uzman olduğumu düşündüğüm için delillerle konuşuyorum servisin dönmesi için kaybolan Honda Anahtarı diğer şirketlerde 500.00 lira ise Honda veya Toyota modellerinde 5.000 lira çünkü başka türlü servise gitmiyorsunuz mecburen gidince bedeli ağır oluyor.

Honda Civic Fb7 Anahtar Çoğaltma

Taze ve güncel arabalarla haşır neşir konularımızı genişletiyoruz. En yeni teknoloji hatta en yeni ürünleri kullandığımız için dükkanımıza o gün hangi araba park edip şikayetini dile getirtiyse onu kaleme alıyorum. Bugün yine satışa hazırlanan yeni kasa Honda Civic fb7 kontak anahtar çoğaltma hizmeti verdik ayrıca ekstra ücret talep etmeden kalıplaşan hizmetimizin başında gelen eskiyi (arabanın başına olmayanı ) silerek arabayı yeni alacak kişinin güvencesini garanti altına aldık. Özellikle kopyalama yaptığımız Honda Civic fb7 yedek anahtar gerek yetkili servis personelleri gerekse yeni alacak kişi tarafından yadırganmayacaktır. Arka tarafına bakın özellikle çevirdim honda logosunun detaylarını inceleyin Hakkari, Mardin, Bitlis, Siirt, Van ve Erzurum doğu illerimizde mağdur olan insanlara gönderim yaparak ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

Honda Civic fb7 anahtarım kayboldu

Konuyu ele aldığım müşterim anladığınız gibi dükkanımıza geldi ancak vakti olmayıp gelemeyen veya aracı kilitli halde kalan vatandaşlarımız bulunmakta onlara hizmetimiz mobil servis aracımızla bulunduğu konumda destek veriyoruz. Örnek veriyorum Kocaeli Gebze veya Darıca gibi istanbul`a yakın herhangi bir noter kapısında ticaretiniz bozuluyor ise bize ulaşın whatsapp üzerinden konum paylaşın hemen gelip yerinde müdahale ederek her iki tarafı memnun edelim.

honda civic fb7 anahtar
orjinal honda civic fb7 anahtar

Kayıp Honda Civic fb7 kontak anahtar iptal edilecek…

Satışı bitirdikten sonra aracımın başına zarar gelirse ben ne yaparım diye düşünebilirsiniz gayet doğal ancak biz arabanıza müdahale edip bilgisayarımızı bağladığımızda sizler canlı canlı izleme fırsatı buluyorsunuz ki zaten ekranda arabanın hafızası açık kayıtlı olan tüm uzaktan kumandalar görünüyor o sebeple rahat nefes alabilirsiniz.

Honda Civic fb7 sustalı anahtar pil değişimi

Fırsat buldukça kendim çekip paylaşıyorum lakin bazen gerçekten emek ederek insanlara destek olan yazı ve videoları görmezden gelemiyorum mesela honda civic fb7 sustalı anahtar pil değişimini BURADA anlatmışlar izledim gönül rahatlığıyla yönlendirebilirim cr2032 pil alıp kendiniz değişim yapabilirsiniz fiyatı her zaman olduğu gibi 10.00 liradan başlayıp 20.00 liraya kadar çıkmaktadır.

Honda Civic 2018 Anahtar Kılıfı

Deri haricinde hiç bir ürünü kullanmanızı tasvip etmiyorum elektronik devresi bozulur veya pilini çok çabuk tüketebilir. Uzaktan kumanda devresinin rahat şekilde nefes almasına engel olduğundan dolayı plastik anahtar kılıfı sağlıklı tercih olmayacaktır. Özellikle uyarmakta fayda gördüğüm ve dikkat edeceğinize inandığım bu konuyu lütfen kulak ardı etmeyin Honda civic smart keyless anahtar kullanıcıları içinde geçerlidir.

Honda civic fb7 anahtar kopyalama videosudur.

Honda Civic Fb7 Anahtar Fiyatı

Honda Civic fb7 modelinin anahtar fiyatını söylemeden önce zaman zaman değişiklik gösterdiği bilmenizi isterim. Videoda izlediğiniz gibi katlanabilir yapıya sahip ise 250.00 lira ücreti var biraz daha uygun olmaz mı diye düşünebilirsiniz ancak arabaların yazılımları tutmadığından dolayı orjinal oto anahtar kullanılmak zorunda yani üretim parçası kullanılmak zorundadır.

2 Comments

  1. Ertugrul gunay

    Honda civic fd6 anahtar yatırmıştım çok memnun kaldım yeni aracım olan honda civic fb7 aracım için yedek anahtar yatırabilirmiyim arabanın gelme gerekir mi ve son olarak bana verilmeyen anahtarla aracım açılmasın istiyorum.

    • oto anahtar

      Ertuğrul bey honda civic fd6 anahtar şuan ülkemizin bütün ellerinde kullanılıyor enson Mardin`e yaptık sizinde memnun kaldığınıza çok sevindim. Honda Civic fb7 anahtar yazılım olarak Fd6 kasadan çok farklı araba olmadan işlem yapamıyoruz lakin uğrayıp kahvemizi içene kadar hallederiz. immobilizer anahtar kopyalama menüsünden eskisini iptal ederiz merak etmeyin keyifli sürüşler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir