Menü Kapat

Suzuki Baleno Anahtar

Suzuki Baleno anahtar

Youtube kanalımızda, İnstagram hesabımızda ve internet sitemizde Suzuki ile alakalı eksik kaldığımızı düşündüğüm için bu yazı kaleme almak istedim. Özellikle Suzuki Baleno Sustalı Anahtar uygulamamızın videosunu çektim. İnsanların sorun ve isteklerine cevap verdiğimiz her anı ölümsüzleştirerek kanallarımızda paylaşıyoruz. Aracı Suzuki Asal yetkili satıcısından sıfır kilometre olarak satın alan Tahsin bey Suzuki Baleno anahtar için eşinin çantasının astarını deldiğini ve taşıma güçlüğü çektiklerini dile getirdi.

Murat ÇELİK – 0532 637 79 15

Suzuki Baleno Sustalı Anahtar

Aracın iki anahtarı olduğu halde biz üçüncüsünü ekledik. Aracın kaskosuna, sigortasına ve elektronik aksamına sizin tabirinizle, zarar vermeden sorunu çözdük. Nasıl mı ? Suzuki Baleno anahtar programlaması yapıldığı sırada, arabanın parçaları yerinden sökülüp takılmıyor. Bu vesile ile aracın garanti kapsamı dışında kalır endişesi ortadan kaldığı düşüncesi bertaraf oluyor. Aşağıda sizlerin videoyu yazımızın içine gömdüm. İzledikten sonra konuyu daha net anlayacak, kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulacaksınız.

Suzuki Baleno Sustalı Anahtar
Suzuki Baleno modeline Sustalı Anahtar yaptık.

Suzuki Baleno Yedek Anahtar

Eğer Suzuki Baleno aracınızın yedek anahtarını kaybettiyseniz bilinçli olmalısınız! Başınıza iş açılmaması için derhal yerine yedeğini yaptırıp hatta eksini aracın hafızasından sildirmelisiniz. Suzuki Baleno Yedek Anahtar kopyalaması için yetkili servise fazla paralar ödeyip zamanınızı boşuna harcamayın. Tahsin beyin aracını ortalama 15 dakika gibi bir sürede hallederek teslim ettik.

  • Kaybettiğim Suzuki Baleno Yedek Anahtar evin bir köşesinden çıktı ne yapmalı ?

Cevap: Güvenlik açığı doğurmaması adına kayıp ettikten sonra aracın hafızasından sildirdiğiniz Suzuki Baleno Yedek Anahtar tekrar araca programlanabilir.

Not: Bu çıkma ve kullanılmış anahtarların Letgo, Sahibinden veya farklı alternatif yollar ile elde edilmiş ikinci el Suzuki Anahtar arabaya programlanabilir anlamına gelmesin. Tekrar programlanabilen Oto Anahtar yoktur. Ancak silinen araca tekrar programlanır.

Suzuki Baleno Anahtar Fiyatı

Gerek ülkemizde gerekse dünya geneli ele alındığında, araçların yazılım ve donanımlarının farklı olduğunu hemen herkes bilir. O nedenle Oto Anahtar fiyatları da marka ve modele göre değişiklik göstermektedir. Şuan güncel Suzuki Baleno Anahtar fiyatı 300 Lira olup kodlama ve programlama fiyata dahildir.

Bir sonraki makalemizde Suzuki Vitara hakkında konuşacağımızı şimdiden hatırlatır, söz konusu aracında fiyatının aynı olduğunu belirtirim. Çünkü Suzuki Vitara anahtar ile Suzuki Baleno Anahtar tabir-i caizse kardeştir.

  • Suzuki Baleno Anahtar araç olmadan kopyalanır mı ?

Cevap: Yeni nesil araçlarda İD 49 Htag Aes çip kullanıldığından dolayı kesinlikle araba üzerinden programlanır. Bir güvenlik açığı doğmaması adına hizmetimiz ruhsat sahibi olan kişilere verilmektedir. Ancak art niyetli bir kişi Suzuki Baleno Anahtar kopyalatamaz ve yedekleme yaptıramaz. Mutlak suretle araca Oto Anahtar kopyalama cihazı ile araçla iletişim kurulması kanundur.

Suzuki Baleno Anahtar Ve Kasko

Marka ve model gözetmeyin! Kasko kayıp veya çalınan tüm araçlara belli bir miktar ödeme yapıyor. Örneğin alacağınız hizmet 4.000 Lira ise kasko size bunun 1.000 Lira kadarını öder. O yüzden yetkili servis haricinde güvenilir işletmeler ile problemi çözerseniz cebinizden ödeme yapmak zorunda kalmazsınız.

Hizmetin dışardan alınmasının faydaları…

  1. Aracınız hasar kayıtlı olmaz.
  2. Hizmeti daha kısa sürede alırsınız.
  3. Yetkili servisten daha uygun fiyatlı olduğundan dolayı cebinizden para çıkmaz.
  4. Kasko şirketi alınan hizmet bedelinin düşük maliyetli olduğunu gördüğünde ödeme konusunda sorun çıkarmaz.
  5. Daha gösterişli ve güzel ürünler seçebilirsiniz ancak yetkili serviste böyle bir durum söz konusu değildir.

Aradaki farkları ve aklıma gelen tüm teknik detayları sizlerle paylaştım. Konumuzu okuduktan sonra da kafanıza takılan soruları lütfen bizimle paylaşın. Bir sonraki makalemizde görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın.

Sosyal Medya Hesaplarımız

https://www.instagram.com/otoanahtari

https://www.youtube.com/otoanahtari

https://www.facebook.com/otomobilanahtari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir