Menü Kapat

Subaru Outback Smart Anahtar

Subaru Outback keyless anahtar

Japon otomobil markası Subaru, 1994 yılından bu yana Outback model araçları üretiyor. Bu isim; iki farklı araç için kullanılıyor: “Legacy” tabanlı station wagon Outback ve Impreza’dan türetilmiş bir hatchback olan Outback Sport. Bu model, SUV ve station wagon karışımı bir araç modelidir. Outback vagon ve Outback Sport’un çoğu versiyonunda, isteğe bağlı veya standart donanım olarak dört tekerlekten çekiş bulunuyor. Oldukça güçlü ve büyük bir model olan bu aracın anahtar sistemi de oldukça gelişmiştir.

İlk kez 2016 model Subaru Outback yedek anahtar yaptık. Keyless Go yani anahtarsız giriş özellikli Subaru Outback smart anahtar işlemleri hakkında bilgi paylaşacağım. Subaru Outback aracınız varsa anahtar sorunlarında bizi arayın! Peki, Subaru Outback smart anahtar işlemleri nelerdir? Subaru Outback smart anahtar kopyalama nasıl yapılır? İşte cevapları…

Subaru Outback smart yedek anahtar
Subaru Outback smart keyless anahtar görseli

Subaru Outback Smart Anahtar Özelikleri

Subaru Outback smart anahtar, oldukça pratik ve sağlam bir anahtar. Toyota’nın yeni modellerinin anahtar sistemine benzer şekilde üstün özellikli bir yazılımı var. Bu anahtar üzerinde kapı açma, kapatma ve bagaj açma butonları bulunuyor. Keyless Go özellikli anahtar üzerinizdeyken cebinizden ya da çantanızdan çıkarmadan araca binebilir ve çalıştırabilirsiniz. Bu anahtarın pili biterse arkasında emmergency key yani acil anahtar bulunuyor. Bu anahtar ile kapıları açabilirsiniz. Anahtar kabını start/stop düşmesine tutarsanız aracı çalıştırabilirsiniz.

Subaru Outback Yedek Anahtar

Subaru Outback smart anahtar, Keyless Go özeliklidir. Yani anahtar üzerinizdeyken sadece kapı koluna dokunarak aracı açabilirsiniz. Kontak kullanmadan start/stop düğmesine basarak aracı çalıştırabilirsiniz. Oldukça konforlu bir kullanım sağlayan Keyless Go anahtar, Subaru Outback araçların konforuna konfor katıyor. Subaru Outback sahibi bir müşterimizi aradı. Aracının yedek anahtarı olmadığı için güvenlik ve kaybolma, çalınma gibi durumlar için yedek anahtar yaptırmak istediğini söyledi. Müşterimiz yoğun çalıştığı için konumuna gelmemizi istedi. Talep ettiği saatte aracın yanındaydık.

Subaru Outback Smart Anahtar Kopyalama

Subaru Outback smart anahtar, üstün özellikli bir anahtar. Daha önce bu aracın anahtarlarını yapmamıştık. Müşterimizle buluştuk ve aracın üzerinde 20 dakika içinde anahtar yaptık. Önce aracın hafızasına ulaşarak eski yedek anahtarı hafızadan sildik. Daha sonra yeni yedek anahtarın kodunu hafızaya kaydettik. Subaru Outback smart anahtar kopyalama işlemleri uzmanlık istiyor. Kodlamada veya kod silme işlemlerinde bir hata yapılırsa anahtar sistemi devre dışı kalabilir. Örneğin; yedek anahtar yerine orijinal anahtarı silerseniz orijinal anahtar devre dışı kalır. Bu sebeple bu işlemleri immobilizer anahtar uzmanları yapabilir.

Subaru Outback Smart Anahtar Kabı

Birçok araç modelinde olduğu gibi Subaru Outback anahtar kabı hizmetleri de sunuyoruz. Anahtar kabı düşerse, kırılırsa, darbe alırsa ya da su ile temas ederse endişelenmeyin! Stoklarımızda Subaru Outback anahtar kasası bulunuyor. Sadece anahtar kabı değişimi olursa kodlama gerekmiyor. Kasa içindeki elektronik immobilizer çip zarar görmüşse yeni bir anahtar yapmak gerekir. Anahtarın durumuna göre Subaru Outback anahtar kasası tamiri de yapıyoruz. Bu işlemler için bizi aramanız yeterli; sizinle gerekli bilgileri paylaşıyoruz, hangi işlemi istiyorsanız onu yapıyoruz.

Subaru Outback Smart Anahtar Hizmetleri

Subaru Outback smart anahtar sorunlarında yetkili servislere fahiş fiyatlar ödemeyin. Anahtar gelecek diye günlerce beklemeyin. Hemen bizi arayın, en kısa sürede işleminizi gerçekleştirelim. İsterseniz konumunuza geliyoruz isterseniz iş yerimizde misafir ediyoruz. En fazla yarım saat içinde Subaru Outback yedek anahtar kopyalama işlemi yapıyoruz. Yaptığımız bütün işlemler garantilidir, yasaldır. Yetkili serviste yaklaşık 1 ay beklersiniz ve çok fahiş fiyatlar ödersiniz. Biz Subaru Outback yedek anahtar ya da Subaru Outback smart anahtar kopyalama işlemlerini 20 dakika içinde tamamlıyoruz. Ayrıca, bu işlemleri, yetkili servisin talep ettiği ücrete göre her bütçeye uygun fiyatlarla yapıyoruz. Subaru Outback smart yedek anahtar fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Subaru Outback smart anahtar kopyalama işlemlerinde lisanslı cihaz ve bilgisayar kullanıyoruz. Yeni yedek anahtar kaskoda, sigortada, emniyette sorun olmaz. Subaru Outback smart anahtar kabı değişim, Subaru Outback smart anahtar kabı tamiri, Subaru Outback smart anahtar pili değişimi ve Subaru Outback smart anahtar kopyalama işlemleri için bize ulaşmanız yeterli! Yedi gün 24 saat hizmetinizdeyiz!

6 Comments

  1. Serkan

    Slm Subaru legacy 2010 3 düğmeli sustasız anahtar mevcut yedeği yok 1 adet yedek ve orjinalini sustalıya çevirmek istiyorum mümkün müdür ayrı ayrı fiyatlandıra bilir misiniz Teşekkürler

  2. Hüseyin

    Yedek anahtar ve sustalı anahtar yapmak istiyorum 2 adet kumanda kayb oldu fiyatı ne olur araba anahtarı mevcut 2000 model kumanda anahtar ayrı bu modellerde tskler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir