Menü Kapat

Subaru forester anahtar

Subaru anahtar görselidir

Devamlı işlerini yaptığımız Subaru yetkili servisi İstinye Bayraktar otomotiv tarafından arandık. İkinci el olarak satışını gerçekleştirdikleri Subaru Forester yedek anahtar olmadığından dolayı noterden devri verilemeden dönmüş. Tabiki burada aracı satın alan kişi tamamen haklı çünkü onlarca lira emek söz konusu neden çöp olsun ki, insanlar paralarını kolay kazanmıyor. bir gün park ettiğiniz yerde bir bakmışsınız ki araba yok zaten kasko yaptırmayı düşünüyorsanız sigorta şirketi size mutlaka aracınızın yedek anahtarı var mı diye soracaktır lakin sormayanları da gördük fakat bir problemle karşılaşıldığında mağduriyet gidirilmesesi adına aleyhinize olan maddeleri önünüze döküyorlar. Konumuza dönelim Bayraktar yetkilisi Sinan bey detayları anlattıktan sonra aracı dükkanımıza istedik geldi beyaz renkli gayet içi – dışı temiz şık bir Subaru Forester zaten alan kişide bize şöyle söyledi ” Murat bey bu araba bu kadar temiz olmasaydı çoktan geri adım atmıştım acaba yaptığın Subaru Forester anahtar orjinal kadar kaliteli ve sağlam mı çünkü tedirgin oldum aklımda soru işaretleri var ” dedi.

Subaru anahtar görselidir.
Orjinal subaru forester anahtar
  • Hemen sosyal medya hesaplarımı açtım daha önceki arşiv ve galerilerimizde bulunan bütün araçları kendisine gösterdim. Hem muhabbet hem sohbet eşliğinde hiç merak etmeyin görüyorsunuz OTO ANAHTARI bizim işimiz. Onlarca lüks araçlar bizim elimizin altından kayıp gidiyor. Porshce – BMW – Mercedes – Maserati – Audi – Seat – Skoda ve daha niceleri dedim. Bayağı bir rahatlayan Bayraktar müşterisi Cemil bey “o zaman güzel bir model seçip işleme başlayalım içim rahatladı” dedi. Tabiki biz işimizi yaptık kodlama ve programlama bitti güzel de bir video çekimi yaptık yazımızı bu video ile süsleyeceğiz. Aynı zamanda yukarıda iki farklı görselleri arka ve ön yüzleri dahil olmak üzere inceleyim Subaru`nun bütün modellerine uygulayabildiğimiz bu uzaktan kumanda büyük bir beğeni topladı. Subaru Forester uzaktan kumanda pili cr 1620 olup gerek bizden gerekse herhangi bir marketten alınabilir değişimi zaten çok basit hatta böyle bir ihtiyacınız var ise konumuzun altında sorun hemen bir video veya tarif önünüze gelsin. 

Subaru anahtar kopyalaması nasıl oluyor ?

Eğer bir tane çalıştıran varsa yani kullanmış olduğunuz araca ait bizimde sizinde işiniz biraz daha rahat çünkü bilgileri almamız ve araç ile tanıştırmamız biraz daha kolaylaşıyor ancak araba kilitli kaldı ne biliyim tatilde kayıp oldu, hırsız evinize girdi herhangi bir alış veriş merkezinde unuttunuz bu örnekler çoğalabilir. O zaman biz arabanın bulunduğu konuma geliyor kapısını zarar vermeden açıyor önce kontağı çeviren mekanik ucu ayarlıyor daha sonra bilgisayarımızı arabaya bağlayıp eletronik eşleştirmesini bitiriyoruz. Gerek uzaktan kumandalı gerekse zadece manuel dediğimiz aracı çalıştıran immobilizer araç anahtarı sizlere teslim edilebilir tabi ki kumanda biraz maliyetli oluyor lakin servis fiyatının yine çok ama çok altında örnekleyerek gidelim bizde 240 T.L serviste 1.400 T.L aradaki farkı siz düşünün. Elektronik araç yapısına sahip olan ki günümüzde artık hepsi bu yazılımlarla üretiliyor sıfırdan kodlama yapılarak sadece elinizdekiler aracınızın kontağını çalıştırır diğerleri iptal olur. Sonuç olarak bizden destek ve yardım alabileceğiniz konular aşağıda sıralanmıştır.

  • Subaru anahtar
  • Subaru yedek anahtar
  • Subaru oto anahtarı
  • Subaru uzaktan kumandalı anahtar
  • Subaru uzaktan kumanda pili

Not: Şehir dışında oturuyorsanız dahi yukarıda açık bir şekilde listelediğimiz sorunlarının cevabını bizlerden alabilirsiniz. Çanakkale, İzmir, Konya, Hakkari, Şırnak, Van, Bitlis, Gaziantep, Kastamonu, Rize, Trabzon, Gümüşhane, Bayburt, Ardahan, Manisa, İstanbul, Adana ve Ankara illerimizden daha önce çok defa bize ulaşıp sıkıntılarını çözdüler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir