Menü Kapat

Mercedes vito yedek anahtar

mercedes vito yedek anahtar

Günümüzde hepimizin yollarda sıkça rastladığı ve bir çok alman araçlarına gönül veren insanların merek ettiği Mercedes Vito modelinin uzaktan kumandalı anahtar sorunları, kopyalaması ve tamiri hakkında sizleri bilgilendirmek adına bu makaleyi kaleme aldım.
Mersedes Vito anahtar sorunu yaşayan kullanıcılarımız bizimle 7/24 iletişime geçebilir ve teknik destek alabilirler. Şimdi girelim konumuza Geçenlerde Çanakkale Biga`da yaşayan bir müşterimiz bize ulaştı ve mercedes vito sahibiyim maalesef hanımım pantolonun cebinde unuttuğum uzaktan kumandamı Çamaşır makinesinde yıkandığını ve aracı çalıştırmadığını söyledi, üstelik aracın başka anahtarı da bulunmuyor aracı şimdi ben nasıl bir yol izlemeliyim diyerek bizlerden yardım rica etti. Hemen Mercedes vito anahtar içindeki pilini çıkartmasını rica ettim ve uzaktan kumandayı bize kargo etmelisiniz deyip adres bilgilerimi yineledim…
Ertesi gün sözünü ettiğim ürün elime ulaştı, hemen kolları sıvayıp işe koyuldum gerekli müdahaleyi yaptıktan sonra mercedes vito yedek anahtar frekans vermeye başladı. Bir süre daha test ettim ve sağlıklı güzel bir şekilde çalışır duruma geldi, hemen kendisini aradım aradım ve anahtar sorununun çözüldüğünü ve aynı gün kargoya verileceğini söyledim, o kadar sevindi ki işte o an evet dedim işimizi çok daha iyi yapmalı bununla birlikte daha fazla insana ulaşmalıyız.

Eğer yukarıda söylediğim bir durumla karşılaştınız veya mercedes vito aracınız kilitli kaldı ve hiç bir şekilde giremiyor arabanızı kullanıyorsunuz hemen bizlerle iletişime geçin bulunduğu yerde gelip sizlere rahat bir nefes aldılarım.

  1. Mercedes anahtar için hangi destekleri alabilirsiniz ?
  • Mercedes vito anahtar
  • Mercedes anahtar pil değişimi
  • Mercedes vito anahtar kabı
  • Mercedes vito anahtar kılıfı
  • Mercedes vito anahtarlık 

İhtiyaçlarınız ve sıkıntılarınızda lütfen araştırın sizlere senelerce edindiğimiz tecrübelerimizi aktarıyoruz mağdur olmamanız adına hemen her gün bilgisayar başına geçiyoruz. 

Mercedes vito kontak dönmüyor

Bırakın Türkiye`yi Belçika`ya bile Mercedes Vito kontak arızası hakkında bilgiler verdim oradaki ustalar çöz

mercedes vito yedek anahtar
mercedes vito yedek anahtar

emedi yine İstanbul İstinye`ye bize yolladılar kontağı tamir ettik olsun herzaman en önemlisi işin görülmesi diyor bu şekilde ticaret yapıyorum. Mercedes`lerin W204 C180 – W169 Vito üzülerek söylüyorum Mercedes Siprinter`lerin tamamında kontak dönmüyor sorunu oluyor şoförlerinize sakın kızmayın onların hiç bir suçu günahı yok çünkü dediğim gibi üretim hatası söz konusu arabanın başına gelip onarımını gerçekleştiriyoruz eğer istanbul`daysanız konum atmanız kafidir. 

mercedes anahtar pili hangisi

En çok sorulan sorulardan bir tanesini cevaplayayım kimisinde 1 yani iki tane bulunuyor kimisinde 1 tane bulunuyor. Hemen üst tarafta gördüğünüz avucumun içinde duran kumandalar özel Cr 2025 lityum düğme pil bulup değiştirebilirsiniz. Daha önce zor bela dükkanımıza gelip anahtar ve kontak sorunu yaşayan müşterimizle beraber aydınlanmanız için kısa bir video hazırladım bir göz atın. Makalemi yazdığım sırada Hatay – İskenderun bölgesinden aradılar hemen kısaca anlatıp yazımın linkini paylaştım. Düşünüyorum nasıl hatalarla karşılaşırsınız acaba nasıl güzel şeyler yazabilirim size aklıma gelmiyor lakin sonuca bağlamadan önce şunuda söyliyeyim.

  • Mercedes vito – vaneo – siprinter anahtar kılıfı veya kabı 

Servis araçlarının elden ele şoförden soföre dolaşmasından mütevellit dış deformasyonlar söz konusu biliyorum bu çok umurunuzda olmuyor çünkü biz personelleri işlerinden evlerine götürelim arabamız çalışsın yeter diyorsunuz lakin unutmayın eğer butonları basmaktan aşındı ise siz hala üzerine sertçe basıyor arada birde direksiyona tık tık vuruyorsanız yolda kalacaksınız demektir bence dış kabı değişikliğine gidin. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir