Menü Kapat

Skoda Octavia 2014 Model Anahtar

2014 model skoda octavia yedek anahtar

Günlerdir benim ve bazı meslektaşlarımın telefonu Tekirdağ’ki bir yediemin otoparkı tarafından adeta sabote edildi, 2014 model Skoda Octavia aracının anahtarı kaybolduktan sonra tüm Türkiye’yi ayağa kaldıran işletme sahibi, sesini duyurabildiği herkesten olumsuz cevap aldı. Çünkü komple kayıp ve çalışmayan 2014 model Skoda Octavia arabaya kopyalamak her firmanın işi değil. Yedek anahtar olsa hiç problem değil, ancak iki anahtarın kaybolması durumu çıkmaza sokuyor. Son derece önem arz eden bu konuyu sizlerle de paylaşmak istedim, yazımızın başlığı Skoda Octavia olsa da yine her zamanki gibi, yedek anahtar önemini bir kez daha vurgulamış olacağım.

Not: Artık marka ve model fark etmeksizin kapıları kilitli vaziyette kalan Skoda Octavia bulunduğu konumda çalıştırılabilir.

2013 Yılından itibaren Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda araçlarının tamamında MQB adında bir yazılım geliştirip piyasaya sürüldü. 2015 yılının sonuna kadar biz araçlara bırakın kayıptan anahtar kodlamayı, var olan orjinal anahtarın bile yedeğini çoğaltamadık. Gelişen teknoloji ye ayak uyduran firmamız 2 yıl gibi bir sürede bu sorunu çözdü. MQB sistem Skoda Octavia 2014 model anahtar her şekilde yedeklenerek kopyalanır.

2014 Skoda Octavia Yedek Anahtar

Yukarıda anlattıklarım kafanızı biraz karıştırmış olabilir, lakin aracınızın iki anahtarı da kaybolmuş ise zaten kafanız fazlasıyla karışacaktır. Siz siz olun ve elinizdeki son anahtarı asla kaybetmeyin, bu tabi ki hepimizin başına gelebilir. Ancak yedek anahtarınız yoksa başınıza gelmemeli, yani bunun önlemini daha önceden almalısınız. Nasıl mı ? 2014 model Skoda Octavia araç satın aldınız diyelim, satıcı yedek anahtarın kayıp olduğunu, yada her zamanki gibi yazlıkta, abimin evinde, şirkette orada veya şurada olduğunu söyledi. Sizin anlık olarak yapacağız ilk şey nasıl satış için notere gidiliyorsa, satışın hemen ardından Oto Anahtar işi yapan şirketin yolunu tutmak olmalıdır. 15 dakika içerisinde Skoda Octavia 2014 Model anahtar 350 TL karşılığında yapılabilir. Biz sizlere bu hizmeti veriyoruz ekstra olarak aracın hafızasından size verilmeyen anahtarı siliyoruz bu işlem içinse ücret talep etmiyoruz.

2014 model Skoda Octavia anahtar
2014 model Skoda Octavia modelinin anahtar görseli

2014 Model Skoda Octavia Anahtar Fiyatı

Skoda Octavia 2014 model anahtar fiyatı şuan için firmamızda 350.00 liradır. Söz konusu fiyatın içinde işçilik, programlama ve metal kısmın açılması da vardır. 2014 model Skoda Octavia uzaktan kumandalı anahtar pili takılı tüm özellikleri çalışır halde sizlere teslim edilecektir. Ürün 2 sene garantili olup fabrikasyondur. Ayrıca metal aksesuarlı olup şık ve gösterişlidir.

Skoda Octavia 2014 Model Anahtar Dış Kabı

2014 Model Skoda Octavia araçların susta mekanizmasının kırıldığına çok defa şahitlik ettim. Sadece ön parça değişiyor mu ? Hayır değişmiyor… Orjinal olarak stoklarımızda bulunan Skoda Octavia 2014 model anahtar dış kabı sayesinde ürünü kurtarıyoruz. Basma yerlerinin şişmesi ve ayağa kalkması da göz zevkinizi bozabilir. İşte o zaman yine aynı şekilde dış kutusu değiştirilerek ürün yenilenebilir.

2014 skoda octavia aracımın anahtarı çalındı ne yapmalıyım korkuyorum ?

  • Hemen önlemini alırsanız korkacak hiçbir şeyin olmadığını sizlere gönül rahatlığıyla söyleyebilirim, yapacağınız ilk iş yetkili servise ya da Oto Anahtar konusunda uzman bir işletmeye gidip çalınan ya da kaybolan anahtarı aracın haftasından sildirmek olmalıdır. yapılan Bu işlem sonucunda sizde olmayan anahtar art niyetli kişilerin Eline geçse dahi ne uzaktan kumandası aktif olur ne de aracı çalıştırabilir, anahtarı ikinci el sitelerinde satışa koyup anca 50 TL karşılığında satmaya çalışırlar.

Ben ismin sağlam olmasını isterim kapının ve kontağın anahtarını da değiştirebilir miyiz?

  • Hafızaya kayıtlı olan anahtarın silinmesi sizi yeterince tatmin etmediyse, kapı ve kontak kilidini değiştirip aklındaki şüpheleri sıfıra indirebiliriz. Çoğu zaman buna gerek duymuyoruz. Hassas olan kullanıcılarımıza bahsettiğim hizmeti daha önce bir çok kez verdik, vermeye de devam edeceğiz, yine her zaman ki gibi yetkili bayilerin en az 1 ay süre verdiği bu hizmeti istinye oto anahtari olarak saatler içerisinde sizlere sunuyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir