Menü Kapat

Seat Toledo Yedek Anahtar

seat toledo anahtar kopyalama

Geçtiğimiz cumartesi günü dükkanıza gelen kuzenim Gülsüm ve eşi yeni satın aldıkları 2016 model seat toledo aracına kumandalı anahtar kodlamamızı talep ettiler. Arabanın iki adet orjinal anahtarı varmış. Donanım olarak boş paket olduğu için fabrika aracı bir kumandalı ve bir kumandasız olarak üretilmiş. Aile arabası olduğundan dolayı birlikte ortak kullanacakları için dolasıyla anahtarın ikisininde uzaktan kumandalı olmasını istediler. Kuzenimin eşi Onur sadece merak ettiği için yetkili servis ile iletişime geçip seat toledo orjinal anahtar fiyatı hakkında bilgi sabihi olmuş, geldiğinde aradaki fiyat farkını öğrenince çok şaşırdı, şuan için seat toledo anahtar kopyalama işlemi için firmamızın belirlediği fiyat 400 Lira’dır.Ancak çoğu zaman indirim ve kampanyalarımız oluyor ihtiyaç halinde mutlaka iletişim formundan bizlere ulaşın. Sözünü etitğim rakam yetkili servis fiyatının neredeyse çeyreğine takâmul ediyor. Bazı otomobil kullanıcıları araçlarına yedek anahtar yaptıracağı zaman ısrarla bizleri soru yağmuruna tutuyor, “ürün original mi ? ileri de sorun olurmu ? aracım kendini kilitlermi ? vs. hak veriyoruz kimse yolda kalmak yada sorun yaşamak istemez, sizlerinde aklında buna benzer düşünceler varsa yazımızı dikkatle okumanızda fayda var.

Kopyalanan Seat toledo anahtarı orjinal mi, kasko şirketi ile sorun yaşar mıyım ?

Kasko şirketi ile sorun yaşamanız söz konusu değildir. Hatta bu durum sigorta acentelerinin işine geliyor, yazımızın üst tarafında bahsettigim gibi aradaki fiyat farkı ortadadır. Yedek anahtar kopyalama ücretini kasko şirketi size ödemek zorunda olduğundan dolayı fiyat ne kadar düşükse o ticari değer demek. Firmamızda aracınıza yedek anahtar kopyalama hizmeti aldınığızda ruhsat sahibine fatura kesilir. Kasko şirketi de hesabınıza 15 gün içerisinde ücreti havale eder. Fakat fiyatlarımız oldukça düşük olduğundan, bir çok kullanıcı kasko bozulmaması için kendi imkanlarıyla ihtiyacını karşılıyor.

Orjinal seat toledo anahtar görseli

Seat Toledo Anahtar Kasası

Araçlarını uzun süre kullanan insanların en çok şikayet ettiği bir konuya değineceğiz. Kullanıma bağlı tabii ki ama ortalama 1 yıl kadar kullanıldığında Seat Toledo anahtar üzerindeki butonlar şişme ve kabarma yapar, bu durum titiz olan insanları son derece rahatsız ediyor. Çok sayıda insan tanıdık bahsettiğimiz hata için yedek anahtar yaptırmış ama inanın gerek yok, firmamızda Seat Toledo orjinal anahtar kabı değişimi yaptıbilirsiniz. Böylece anahtarınız ilk günkü gibi tertemiz olur ve keyifle kullanırsınız.

Artık Seat Toledo anahtarının birçok özelliğini öğrendiniz ve muhtemelen sorularınız cevap buldu. Peki ama anahtar dış kabı değişikliğini nasıl halledeceksiniz? İşte, bu sorunun cevabı…

1- Öncelikle ürünün orjinal olarak satışını yapan firmayı doğru tercih etmeniz gerekiyor.

2- Kumanda sökülürken içerisindeki hem eletronik devrelerin bozulmaması, hem de ürünün dış kabına zarar verilmeden montaj yapılması gerekmektedir. İşçilik hatası olursa ürün tekrar kullanılımaz hale gelebilmektedir. Eğer Seat Toledo sustalı anahtar dış kabı değişikliğine ihtiyacınız var ise mutlaka uzman kişinin söküp toplamasına rıza gösterin.

3- Ürünü bizlerden istediğiniz taktirde sizlere kargo ile gönderebiliriz. Basit el içilikleri ve bazı aletler takım çantanızda bulunuyor ise sizlere yardımcı olacağımızı kesinlikle unutmayın.

Seat Toledo Anahtarlar Kaybolursa ?

Aracınızın yedek anahtarı kaybolursa yaklaşık 30 dakika içerisinde seat toledo kumandalı anahtar kopyalama hizmeti almanız mümkündür. Hizmeti verebilmemiz için sadece ruhsat sahibi olmanız ve araçla birlikte firmamıza gelmeniz kâfidir. Eğer ki yeni Seat Toledo aracınızın iki anahtarı da kayboldu ise büyük sorunla karşı karşıyasınız. Çünkü şuan için güncel lisanslarımız 2013 model üzeri bütün kumandaları kayıp olmuş Seat Toledo anahtarı kopyamak için yeterli değil, ilerleyen günlerde bu lisans üretilecek bizde sahip olacağız. Fakat şuan için anahtar kopyalarken orjinal anahtardan bilgi almamız gerekiyo., Komple kayıp durumunda orjinal anahtardan bilgi alamadığımız için işlem tamamlanmıyor. Maalasef yetkili servisten destek almanız gerekiyor, biliyorsunuz ki 15 gün bekleyecek ve çok yüksek bedeller ödeyeceksiniz. Bu yüzden yeni Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen araçlanızı yedek anahtarsız asla kullanmayın…

Seat Toledo Anahtar Pili

Seat Toledo aracın gösterge panelinde ( kilometre saati veya kadran ) ” Anahtar Pilini Değiştirin ” uyarısı çıkıyor ise kendiniz değiştirebilirsiniz. Seat Toledo pili 2013 ve sonraları için söylüyorum cr 2025 fiyatı ise 10.00 liradır. Ortalama iki senede bir değişmesi gereken kumanda pilinin bitmesinden dolayı araba çalışmamazlık yapmayacaktır.

Seat Toledo Anahtar Kırılması Durumunda – Garanti Dışı Bırakılma Durumu

Size Seat Toledo anahtar kırılması hakkında bilgi vermek adına nasıl sağlıklı paylaşımlar yaparım diye araştırma yaptığım sırada tam da anlatmak istediğim bir konuya denk geldim.

2017 model Ağustos ayı trafiğe çıkışlı arabanın anahtarı içinde kırılmıştır. Mbu Gaziemir Seat yetkili servisi kırılmaların garantiye girmediğini söyledi fakat darbe alarak veya yere düşerek kırılmış kullanıcı hatası olsa anlarım kontak kapağı maiçin çevrildiğinde kırılmasını kabul edemem. 138.000’lik bir arabanın anahtarı bu kadar saçma olmamalı. En ufak anahtarı garantiye almıyorsa daha büyük bir sorun olsa hiç alınmaz diye düşünüyorum. Umarım kısa sürede geri dönüş sağlarsınız.

Kaynakhttps://www.sikayetvar.com/seat/seat-leon-anahtar-kirilmasi-garantiye-alinmamasi

Yaklaşık 2 saattir anlatmak istediğim konunun özeti işte budur. Yetkili servise gidip gereksiz diyaloglara girmenizi gerektirmeyen bir durumdur. Asıl kıymetli ve aracı çalıştıran elektronik devre sağlam olduğundan dış kabı değiştirerek ürünü sıfırlayabilirsiniz, bu sayede araç garanti kapsamı dışında kalmadığı gibi gereksiz zaman harcamayarak işleminizi kısa sürede çözeceksiniz.

BİLGİ: Seat, hiç bir şekilde aracınızın gizli özellikleri açıldı diyerek arabanızı garanti dışında bırakamaz. Aynı şekilde dışarıda yaptırılan Seat Anahtar için arabaya yetkili serviste işlem yapılmaması durumu söz konusu değildir.

Seat Toledo Anahtar Fiyatı

Seat Toledo anahtar fiyatı verebilmem için öncelikle sizlerin yedek anahtar mı yoksa kumandalı anahtar mı istediğinizi bilmemiz gerekiyor. Eğer sadece arabayı çalıştırması kafidir uzaktan kumanda olmasa da olur derseniz ücreti şuan için 150.00 liradır. Çiplerin ve programların bazı zamanlarda fiyatları düşüyor o nedenle ileri tarihlerdeki ihtiyaçlarınız için güncel bilgileri istemenizi önemle rica ediyorum.

Seat Toledo Anahtar Kodlama

Kodlama, Programlama ve çoğaltma kelimeleri burada eş anlamlı olarak kullanılmaktadır. Örneğin 2005 yılında üretilmiş bir Seat Toledo ile 2014 hatta 2015 model Seat Toledo arasında sadece güvenlik yazılımlarında değişiklik var ikisininde ” Anahtar Kodlama ” işlemi bilgisayar destekli araç üzerinden gerçekleşmektedir. Araba olmalan kopyalama kumandalı veya kumandasız yapılamaz. İstanbul dışındaki okurlarımıza desteğimiz pil, dış kumanda kılıfı ve sustalı anahtar kasası hizmetimiz bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir