Menü Kapat

Fiat Egea Anahtar Kabı

Fiat egea sustalı anahtar

Detaylıca inceledim kronik hatası var mı yok mu diye hala kararsızım o yüzden distribütörden adetli Fiat Egea Sustalı Anahtar Kabı sipariş etmedim çünkü bakınca hem gözü hemde elinizi dolduruyor ben şahsen sözünü ettiğim bu ürünün bir arıza veya hata çıkacağını düşünmüyorum parça parça inceledim lakin son iki haftadır Fiat Egea Anahtar için bir hayli şikayet alıyoruz uzaktan kumandanın hakkını yemeyelim tamamı kullanıcı hatasından kaynaklı bakın müşterimizin tarafımıza yolladığı resimleri paylaşacağım nasıl olduysa ya mangal yaparken içine düşürmüşler yada ateşe bu mevsimde soba olmayacağını varsayarsak öyle olsa gerek.

Şuana kadar susta yay mekanizması yani kapatılıp açılan bölümünden şikayet olmadım bazı insanların elinde gördüğüm kadarıyla kilitleme ve açma yüzeyindeki lastiğin kabuk kabuk kalktığına şahit oldum ancak kullanılmaya engel teşkil etmiyor zadece dış kabı görüntü itibariyle sıkıntı onun dışında kullanılır mı bence kullanılır ancak biliyorum ki bundan da rahatsız olan insanlar olacaktır o yüzden ki bu bilgileri aktarmamın yine yerinde olduğuna karar verdim.

Fiat Egea Sustalı Anahtar kabı ( Dış Kasası ) Değişikliği Nasıl Yapılır ?

Eğer sizlere aktardığım konuları veya videoları takip ediyorsanız zaman zaman arabasına göre denk gelenleri sizlere anlatıyorum hatta üstüne basa basa söylüyorum ki kendiniz yapabilirsiniz ustalık gerektirmez diye ancak Fiat Egea öyle değil biraz takım, biraz beceri ve bilgi gerektiriyor onun dışında yine bir zorluğu yok bize göre ama devamlı bu işlerle uğraştığımız için siz ürünü sipariş edip aldığınızda zarar verme olasılığınız yüksek ki benim bu konularda ne kadar hassas olduğumu daha önce iş çalıştıysak biliyorsunuzdur hep söylüyorum siz alın ben size Whatsapp üzerinden destek veririm, görüntülü ararım veya görsellerle işaretler size atarım yardımcı olurum diye burada tersini söylüyorum Fiat Egea Anahtar Dış kabı özellikle uç tarafı biraz sıkıntılı uzman bir kişinin değiştirilmesi daha uygun olacaktır.

Fiat Egea Anahtar Kabı Değişikliği Kargo İle Yapılabilir mi ?

Fiat egea anahtar dış kabı değişikliği
orjinal fiat egea anahtar dış kabı kasası

Evet bende bunu anlatmaya çalıştım yukarıda eğer yedeğiniz varsa hiç uğraşmayın ürünü bize gönderin zaten sizlerden işçilik ücreti istemiyoruz ki yapmanız gereken sadece 2 gün arabanızı yedeğiyle kullanmak olacaktır elinize geri döndüğünde gerçekten buna değdi diyeceksiniz hem ürüne hemde işçiliğimize güveniyorum. Zaten uç demir kısmı var ya kontağı döndüren kısım orayı orjinal kullanıyoruz ürünü ıslak mendille veya güzel pir cila ile temizlemiş olacaksınız. Ön ve arka yüzeyleri yanan bu uzaktan kumandanın bütün özellikleri çalışıyor neden bunun için ortalama 900.00 lira fatura kesilsin hiç doğru bir yol değil nasıl bir telefonun ekranı kırıldığında sadece ekranı değiştiriyoruz işte sizlere geçirmek istediğim ana fikirde bu umarım geç kalmadan sizlere ulaşmışızdır.

Fiat Egea Aracımız Kiralık Sustalı Anahtar Kabı ( Kasası ) Değiştirildiğinde Anlaşılır mı Sorun Yaşar mıyım ?

Arabanın kimliğine, kendisine veya kullanıma engel olacak bir uygulama olmadığından dolayı kimseyi bağlamaz hatta buna en güzel örneği vereyim. Yolda giderken lastik patlıyor ve siz en yakın oto lastikçisine gidiyorsunuz o zaman lastiğin patlayıp yolda kaldığınızdan yöneticinizin haberi olur mu veya olsa bir şey değişir mi hayır işte tamda anlatmak istediğim buydu rahat olun bir problem yaşamayacaksınız.

Fiat Egea Anahtar Pili Ve Değiştirme işlemi

Sizin yapabildiğinize inandığım her şeyi söylüyorum bunda hem fikiriz zaten aksi bir durum olsa bu yazıları bu kadar madde madde düşünüp sizlere aktarmam. Fiat Egea`nın uzaktan kumanda pili yine her sabit standart 2032 alkalin yapıya sahiptir. Arka tarafta bulunan geniş kasaya sahip o kapağı herhangi bir cisimle ( dikkat edin çisilmesin ince plastik malzeme kullanın ) arasına girin tırnakların attığını göreceksiniz kapağı kaldırdığınızda yuvarlak bir yuva var onuda sola veya sağa çevirin pil altında duruyor değişikliği yapın. Burada uygulaması var isterseniz birde oraya göz atın.

Fiat Egea Anahtar Dış Kabı ( Kasası ) Fiyatı

Fiat Egea`nın dış kabı fiyatı şuanda 100.00 liradır. Hatta biz bu fiyatın içerisinde uzaktan kumandanın pilini değiştirip sizlere jest yapıyoruz, anlaşmalı kargolar aracılığıyla şehir dışından bir çok otomobil tutkunu insana destek verdik vermeye devam edeceğiz eğer söz konusu bir Oto Anahtarı problemiyse bizlerden destek almadan yetkili servislere danışmamanızı her zaman söylüyoruz.

Fiat Egea Anahtar Tamiri

İleride açma ve kapanma butonlarının delinip elektronik devrenin işlevselliği kaybolacak bundan eminim o yüzden önümüzdeki ay veya yıllarda Fiat Egea anahtar tamir ihtiyacı hissedilirse o zaman yine en doğru adresin bizim olduğumuzdan hiç şüphe etmeyin bizim başka hiç bir mesleğimiz olmadı bundan sonrada sanırım olmayacak o yüzden gerek yenilikler gerekse yatırım anlamında devamlı hem kendimizi hemde dükkanımızı devamlı değiştiriyor teknolojiyi bünyemize katıyoruz işlerimiz ülkemizin her yerinde konuşulup gıpta ile bakılıyor en kısa sürede tamir işini bekliyorum bakalım nasıl bir hata doğacak onuda girip bu konunun altında paylaşacağım. Eğer butonların eskidiğini ve arızasının oradan kaynaklandığına eminseniz sadece butonları bizden isteyin herhangi bir ÜCRET talep etmeden gönderim sağlarız biz ticarette parayı hiç bir zaman birinci sırada düşünmedik hep önce ESNAFLIK sonra KALİTELİ MALZEME en sonunda da ise USTALIK dedik demeye her daim devam edeceğiz.

Saygılarımla Murat ÇELİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir