Menü Kapat

Fiat Linea Anahtar Kopyalama

fiat linea anahtar

Fiat Egea üretilmeden Fiat Linea vardı halen daha var hiç şüphe yok senelerce karşımıza çıkacak. Hale hazırda dükkanımızın önünden geçen insanlar dahi Linea kullanıcısı olup bazı sorun ve sıkıntılarını dile getiriyor kimisi direk ” gerçekten yetkili servis haricinde yapılmayacağını söylediler bilmiyorum hemen halledelim “ diyor kimisi teşekkür ederim daha sonra uğrayacağını belirtip gidiyor ama önemli olan burada insanlara olan hizmettir. Biraz önce bir forum sitesinde ” Çin`den ürün getirmek sanırım hayal oldu ” diye bir paylaşım yapmış birisi bende altına ” vergi ürettiğimiz kadar ürün üretseydik Çin ülkesine ihityacımız olmayacaktı.” yazdım onlarca beğeni geldi. Demek istediğim artık kimse uygun ve kaliteli bir hizmet almak varken pahalıya kaçıp gereksiz ücretler vermek istemiyor. Dükkanımıza gelen Fiat Linea Anahtar kopyalama ihtiyacı olduğunu beyan eden müşterimize yetkili servis 950,00 lira fiyat vermiş doğal olarak müşterimiz araba ne kadar ki diye söylenmiş tesadüfen geldiğinde aklında olan fiyat ile uzaktan yakından alakası olmadığını görünce ” YAP USTACIM ” deyip arabayı teslim ediyor.

Fiat Linea Yedek Anahtar Fiyatları

Yedek konusu bazı arabalarda biraz farklılık gösteriyor bazı arabalar kimisi uzaktan kumandasız ekonomik olsun diye sadece çalıştıran Oto Anahtarı yaptırıyor zaman arabanın beyni şaşırıyor uzaktan kumanda yazılımını görmediği zaman ancak Fiat Linea bu söylediğimden muaf çünkü sahibi uzaktan kumandalı isterse kumandalı normal isterse sadece marş basan bir kontak anahtar kopyalama yaptırtabilir bu tamamen kişisel tercihidir. Uzaktan kumandalı anahtarı 200.00 lira normal çalıştıran anahtar ücreti ise 90.00 liradır ancak sizlerden özellikle istirham ediyorum güncel bilgileri bizlerden isteyin çünkü bir yazdıklarıma 2 sene sonrada ulaşabilirsiniz zaman kavramından dolayı ikilem yaşamayalım.

Fiat Linea Anahtar Kopyalama Fiyatı

Eğer başka bir Fiat Linea`dan kalma bir uzaktan kumandanız varsa elinizde bizden işçilik talebinde bulunabilirsiniz kimi ustalar buna kullanılmaz diyor ancak bizdeki Fiat lisanslı yazılımlar tekrar kullanılmaya izin verebiliyor bununda işçilik ücreti 90.00 ila 120.00 lira arasında olup zaman olarak ortalama söylüyorum 18 dakikadır. Ucundaki metal değiştirilip 48 Cripto megamos cam çip içindeki eski bilgiler silinip yeni arabanın kodlamaları yazıldıktan sonra arabada kopyalama işlemi başlıyor.

Linea Yedek Anahtar Yaptırma

Eğer arabanız bizim dükkanımıza yani İstanbul ve çevresine yakın değilse Fiat Linea Yedek Anahtar yaptırma hizmetinden yararlanamazsınız çünkü bu işlem için cihaz arabayı görmek istiyor. Ben yakınım arabamla gelebilirim derseniz size orjinal 2 sene garantili Fiat Linea Anahtar teslimatı yapabiliriz. Deniz mevsimindeyiz malum aracımızın içerisine kilitlediğimiz özel eşyalarımız var kimi insan uzaktan kumandalı fiat linea kontak anahtarını poşete koyup şortunun cebine koyup denize giriyor SAKIN BÖYLE YAPMAYIN!!! kumanda bulunmayan sadece arabayı çalıştıran düz olanla denize girin o sudan etkilenmez mağdur olmanızı istemiyoruz.

Fiat Linea Anahtar Özellikleri

Aslında öyle çok fazla bir özelliği bulunmuyor ama yine de açıklık getireyim çünkü bu soruda da güzel bir cevabım var size üzücü ama kaliteli bir bilgidir. Sebebini inanın çözemedim bazı Fiat Linea`larda bagaj açma özelliği var bazılarında yok fakat ben içini açtım elektronik devre üzerine buton lehimleyip denedim kumanda tepki veriyor lakin arabadan yine bagaj açmadı bunun için çok arıyorlar ancak denemeyin biz bir kaç defa uğraştık olmuyor. Kumanda üzerindeki kilitleme butonuna basılı tuttuğunuz zaman camların kalkıyor bu özelliği kullanın aynı zamanda açma butonuna basılı tuttuğunuz zaman camlar açılıyor bir çok insan bilmiyor umarım hoşunuza gitmiştir.

Fiat Linea Anahtar Pili

Fiat linea`nın uzaktan kumanda pili cr 2032 iç tarafta bulunan (+) yönündeki vidayı (-) yönüne çevirin pil yatağı geriye doğru itildiğinde çıkacaktır oradan eski pili alın ve yerine yenisini takın. Değişiklik gerçekleştiğinde uzaktan kumanda çalışacak ve extra bir işleme gerek kalmayacaktır. Uzaktan kumandanın pili bitmesi arabanın marş basmasına engel değil bilginiz olsun yanılmayın eğer araba çalışmaz ise pil üzerinde yoğunlaşıp kendinizi çıkmaza sokmayın.

Fiat Linea Orjinal kontak anahtarı kayıp oldu ve kapıları kilitli halde kaldı

fiat linea yedek anahtar görseli
Fiat Linea Orjinal yedek anahtar

Fiat arabaların hepsinde mavi bir CODE KARTI ( kod kartı kredi kartı şeklinde ) bulunmakta üzerinde arabaya ait elektronik ve mekanik kodlar var o kodlar sayesinde yetkili servis ve bizlerde bulunan cihazlarla arabanızın uç metal kısmını yani kapılarını elinizle çevirebileceğiniz Fiat Anahtar çıkartılıp arabanın başına o şekilde geliniyor olmasa da bir şey değişmez arabanın belli başlı gizli yerlerinde bulunuyor ancak gelmeden hazırlık yapmak çok daha mantıklı, arabayı ikinci el aldınız kitapçık ve bu bahsettiğim kod kartı yok ihtiyaç duydunuz o zaman bizden kodları alabilirsiniz ancak arabayla gelmelisiniz gelemeden çıkartamıyoruz servis Bursa`dan getirtiyor onunda ücreti yanılmıyorsam 150.00 lira biz size hizmet verirken bu kartı sorgulamıyoruz çünkü arabanın başındaysak zaten beyinden ulaşırız kayıpsa o zaman lazım yoksa yine zararda değilsiniz geldiğimizde yine okuruz. Yedeksiz kullanılan ve çaresiz başına usta bekleyen araçlar için yapılacak işlemler aşağıda sıralanmıştır.

 • Evvela kapısı açılacak ( Zarar verilmeden )
 • Kapı veya kontağı sökülecek ( kod kartı olmadığı için bu parçalarda yazıyor bilgiler )
 • Kapı veya kontak üzerinde bulunan bilgiler bilgisayardaki programa girilip mekanik uç çıkartılacak.
 • Daha sonra immobilizer kontak anahtarı arabanın beyin ve hafızasına cihaz yardımıyla eklenip yeni uzaktan kumanda aktif edilecek.

NOT: Fiat arabalarda kodlama ve kopyalama yapılırken arabanın başında olmayan bütün anahtarlar silinir araba onları bir daha tanımaz.

Fiat Linea Anahtar Üzerindeki Tuşlar Delindi

Eğer teknik servis aracı olarak kullanıyor ve ustaysanız uzaktan kumanda tuşları delinir. Benim gibi elleriniz kir pas içinde kullandığınız süre içerisinde özellikle yağlı eller ve uzun tırnak darbeleri bir kaç ay sonra içeri doğru göçmelere sebebiyet veriyor, delik bir şekilde kullanmaya devam edenlerin ise elektronik devreleri zarar görecek daha da ileri giderlerse arabaları çalışmayacaktır.

Peki Ne Yapmalı; bunların sadece tuş takımları satılıyor biz yeri geliyor para bile istemez diyerek müşterilerimizin gönlünü yapmak atına takıyoruz güzel oluyor mu olmuyor bir orjinal kasanın yerini tutmuyor lakin arabamı satacağım, zaten baş edemiyorum devamlı böyle oluyor diyenler için nimet diyebilirim. Eğer ihtiyacınız olursa alt taraftan bana ulaşın gönderelim.

Şimdilik Linea için söyleyeceklerim bu kadar hiç bir yerden destek veya yardım almadan kendi bilgim ve yaşadığım tecrübelerimden yola çıkarak kaleme aldığım bu makalelerin, Google`da araştırma yapanlara büyük fayda sağlayacağını düşünüyorum.

66 Comments

 1. Berkan colak

  Hayırlı işler 2015 linea sustali kapi ac kapa ve bagaj ac dugmeli anahtarim kayboldu eski sahibi kod verdi beyoglunda ikamet ediyorum detayli arayamadim anahtari iş sebebim ile fiyat ve araci dukkaniniza getirmem yada sizin gelebilmeniz konusunda yardimci olur musunuz?

  • oto anahtar

   Berkan bey 2015 model fiat linea sustalı anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık. Araba ile birlikte bize gelebilirseniz ortalama 15 dakika gibi bir sürede fiat linea yedek anahtar işlemini bitiririz biz gelirsek servis ücretimiz oluyor.

 2. Cengiz Uğurgel

  2009 linea emotion arabama bir tane yedek immobilizerli anahtar yaptırmak istiyorum.Çevirmeli anahtar sadece kapıyı açıyor arabayı çalıştırmıyor.Fiyat ve adres konusunda bilgilendirirmisiniz.

  • oto anahtar

   Cengiz bey Fiat linea yedek anahtar hizmetinden faydalandığınız zaman sorununuz çözülecektir. Elinizdeki Fiat Linea Anahtar içerisinde immobilizer çip olmadığından büyük ihtimalle çalışmıyor veya içindeki çip araba üzerinden devre dışı kalmış bizlere uğrayabilirseniz yardımcı oluruz. İstinye`de anahtarcı murat dediğiniz zaman herkes tanır veya en güzeli 0532 637 79 15 numaralı telefondan arayın randevulaşalım.

 3. Erkan UÇAR

  2014 model Linea active plus sustalı anahtar (mümkünse doblo yada 500 model anahtarı) immobilizerli kopyalama ne kadar acaba

 4. Mehmet

  İyi günler sustali kumandalı içinde çipi olan kontak anahtarı istiyorum adrese gonderebiliyormusunuz fiyat ne kadar yazabilirmisiniz

 5. Mehmet

  İyi günler 2015 Linea için sustali kumandalı içinde çipi olan kontak anahtari istiyorum fiyatinı yazabilirmisiniz birde kodlanmamis bir şekilde adrese gönderebilirmisiniz haberinizi bekliyorum adresi mail olarak yazışalım Teşekkürler

 6. Samet

  Selamlar. 2011 model linea 1.6 emotion plus satın aldım. Ancak kumandalı sustalı anahtat harici yedeğim yok. Yine kumandalı sustalı yada sadece kapı açıp araba çalıştıran kumandasız anahtar fiyatınızı öğrenebilirmiyim
  Pendikteyim. Yakınsak gelebilirim.

 7. Cihan

  Merhaba Çankırı da yaşıyorum 2013 fiat linea immobilizer kumandalı yedek anahtar yaptırmak istiyorum yedek anahtarım yok mevcut kullandığım kumandalı anahtar bazen immobilizer arızası veriyor 4-5 kere denemeden sonra immobilizer ışığı sönüyor ve aracı çalıştırıyorum fiyat paylaşırmısın son olarak kumandayı size göndersem ne kadar zamanda gelir yedek anahtarım olmadığı için arabayı bu süre zarfında kullanmayacağım teşekkürler kolay gelsin

  • oto anahtar

   Mesut bey hayırlı bayramlar diliyorum. 2015 Fiat Linea yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık lütfen kontrol ediniz. Fiat line anahtar içindeki immobilizer çip 48 cripto olduğundan araç üzerinden kopyalanıyor.

  • oto anahtar

   Hakan bey 2012 model Fiat linea yedek anahtar fiyat bilgisini tarafınıza ulaştırdık. Yerimiz İstinye Mahallesi Sarıyer Caddesi No:35/c İstinye Sarıyer İstanbul yetkili kişi Murat ÇELİK

 8. Mücahit

  2017 fiat linea pop model uzaktan kumandalı anahtarı çıkarttırmak istiyorum.tekirdağda oturuyorum yeriniz neresi? Ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

 9. Selman kuyumcu

  Linea 1015 model arabamın orjinal anahtar kayboldu. Allahtan yedeği var. Aynı otomatik kilitleyen anahtar n kadara yaparsınız ve ne kadar sürer yapımı

 10. Levent

  Merhaba 2011 model linea aracım sustalı anahtarı ile farketmeden denıze girdim kapıları acıp kılıtlemıyo marş basıyor içini actım prınce yatırdım omsıtlenmesın dıye temızledım fakat nafıle napılabılır malıyetı ne olur tesekkurler

  • oto anahtar

   Levent bey kumandanın içinden pili çıkartın. Daha sonra Fiat logosunun altında bir tane vida var o vidayı söküp elektronik devreyi tiner ile güzelce temirleyin. Eğer sorun devam ederse Fiat Linea anahtar garantili şekilde tamir edilir bize gönderin.

 11. İbrahim Eren

  İnternetten değil de sanki yüzyüzeymişiz gibi detaylı ve çok güzel şekilde anlatmışsınız, 2008 model emotion plus linea var, orijinal anahtar çok eski, yedek anahtarım da mevcut. Orijinal olan aynı kalsa, yedek olan sustasız düz anahtarı böyle güzel görünümlü sustalı yapabilir miyiz? Bir de uzun basınca camlar kapanmıyor ve açılmıyor, bu da çözülür mü? Fiyat ve adres bilginizi verebilirseniz, bir de ümraniyeden geleceğim saat kaça kadar açık olursunuz? Çok çok teşekkürler, kolay gelsin.

  • oto anahtar

   İbrahim bey iyi haftalar diliyorum. Güzel düşünceniz için çok teşekkür ederim. 2008 model Fiat linea anahtar için kumandasız olan anahtar üzerinden yürüyerek sustalı anahtar diye tabir edilen güzel bir Fiat oto anahtar elde edebiliriz. Bunun için arabayla birlikte gelirseniz yardımcı oluruz. Dükkanımız Sabah 09:00 akşam ise 20:00 saatleri arasında açıktır. 0532 637 79 15 numaradan benimle görüşebilirsiniz. Adım Murat ÇELİK görüşmek üzere.

 12. kadir

  merhaba
  linea marka aracım var 3 butonlu kumandalı anahtarım var….3 butonlu SUSTASIZ anahtar yaptırma sansım varmı ? 1-baska modellerın anahtarlarına kopyalama yapabılırmısınız yanı…
  2-eger yapılmaz ıse sustasız kumandalı yedek bulunurmu bulunursa fıyat…
  3-bulunmaz ıse sustasız yedek fıyatınız nedir ?

 13. Muhammet Gökçe

  Hayırlı işler 2012 fiat linea 95 beygir activeplus aracımın uzaktan kumandalı anahtarını kaybettim. Yedek düz anahtarım var. Maliyeti ne olur güncel bir fiyat alabilirmiyim. Teşekkür ederim.

 14. Murat

  Linea active plus yedek anahtar fiyatını öğrenebilir miyim ve anadolu yakasında ikamet ediyorum iletişim için nasıl bi yol izliyosunuz acaba şimdiden teşekkürler

  • oto anahtar

   Murat Bey Fiat Linea Active Plus yedek anahtar yapımı için araba ile gelebilirseniz 15 dakikada kopyalanır. Dilerseniz uzaktan kumandalı dilerseniz kumandasız, siz nasıl arzu ederseniz öyle yaparız.

 15. Berhan

  S.a ustam kumandasız Linea anahtarının içinden imbolayzır chipi çıkartma imkanımız var mı?(Sonradan takılma merkezi kilit kumandası için kullanacağım) Bulunduğum yerde cevap alabileceğim kimse olmadığından sorumu iyi niyet çerçevesinde karşılaşacağınızı düşünerek yazdım.

  Kumandalı yedek anahtar yapımı fiyatınız ne kadar teşekkürler.

 16. Mesut

  İyi günler Linea aracımın iki adet kumandalı anahtarı vardı biri orjinal diyerini sonradan yaptırmıştım bitane kumandasız çalıştıran anahtar yaptırayım dedim ve yaptırdım çalıştırdı yanlız orjinal anahtar yanımda deyildi şimdi orjinal olan kapıları açıyor arabayı çalıştırmıyor neden olur

 17. Soner. Ersoy

  2011 Fiat linea kumandanın pilini değiştirdim sonrasında araç açıp kapatmıyor. Anahtar çalışıyor sanırım silindi nasıl yardımcı olursunuz ve kaça maal olur

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir