Menü Kapat

Hyundai i20 anahtar dıs kabı

huyndai i20 uzaktan kumanda kabı
Hyundai i20 anahtar kabı
Hyundai i20 anahtar dış kabı görselidir.

Video ile  destekleyeceğim bu yazımda hyundai i20 anahtar dış kabı değişikliğiyle ilgili güzel bir makale yazacağım. Filo şirketlerinin tercih etitği modeller arasında gelen Hyunai i20 anahtar sorunu yaşayan personel ve şoförler maaşlarından kesileceği yaklaşık bin lirayı kara kara düşünmektedir.  Bu sebeple daha önce özelliklerinden bahsettiğim Hyundai i20 anahtar dıs kabı sorununu geniş kapsamlı ele almanın daha faydalı olacağını düşündüm.

Hyundai 20 anahtar dış kabı veya Hyundai i20 uzaktan kumanda dış kabı olarak da adlandırabilirsiniz ki bu ürünün iki türlü arızası var tuş yırtılması ve mekanik anahtar ucunun yerinden çıkması yani kırılmasıdır. Panik yapmayın hemen müdürünüze gidip onlarında aracı hemen yetkili servise götür emrine boyun eğmeyin bakın size bütçenizi yormayacak yetkililerinizle sıkıntıya düşmeyecek ve süresi biten arabaları filoya teslim ederken tere yağdan kıl çeker gibi arabayı teslim edecek yolu gösteriyorum.

En güvendiğim ürünlerin başında gelen Hyundai i20 uzaktan kumanda dış kabı değiştiğinde parça seri kodları dahi ürünün üzerinde bulunmaktadır yani yok arabayı teslim edemem, yok benden daha fazla para keserler, anlarlar sorun yaşarım diye gereksiz bunalıma girmeyin çünkü doğrusunu söylemek gerekirse Hyundai i20 kontak anahtarı zaten başlı başına hatalı bir üründür değiştiğinizde ben bile anlayamam umarım yeterince aydınlatıcı olmuştur.

hyundai anahtar kabı değiştirme : Elektronik bilginiz var ve evinizde güzel bir takım setine sahipsiniz o zaman bizden aldığınız uzaktan kumanda kabını telefon desteğiyle beraber değiştirmeniz mümkündür. İçinde elektronik devreyle beraber kömür çip dediğimiz immobilizer bulunmakta iki parçadan ibaret olan grubu yeniye aktardığınızda sorunsuz kullanıma ulaşmış olacaksınız.

huyndai i20 uzaktan kumanda kabı
hyundai i20 uzaktan kumandalı anhatar dış kabı

Hyundai i20 anahtar basma tuşu : Sadece açma tuşu veya kapatma tuşu çökebilir veya kopabilir yukarıda bahsettiğimiz problem tam olarak budur. Fakat dün bir telefonum çaldı sanayide esnaf demeye utanıyorum arayıp çırak müşterinin uzaktan kumandasının tuşlarını deldi  ne kadar bunun ücreti maaşından keseceğim demesiyle ” saçmalamayın yaptığınız ayıptır ya ” cevabını istemeden vermiş bulundum. Kronik bir arızadır bunun çocukla bir alakası yok zaten elli liralık bir ürün neyini keseceksiniz cocuktan diyerek kısaca bu konuyu birde sözlü olarak kendisine anlattım.

Hyundai i20 kapı kilit ve kontak seti : Hırsızlık ve çanta çalınma olaylarında ihtiyaç duyduğumuz bir yoldur bu sayede aracın mekanık sistemiyle beraber immobilizer sisteminide değiştirdiğimizde artık yabancı kişilerde bulunan oto anahtarı sadece süs şekilde kalacaktır.  Aynı zamanda delik uzaktan kumandaların butonlarınıda değiştirip tekrar kullanıma açmak mümkündür.

 

6 Comments

  1. uygar canpolat

    Merhabalar benimde kılasik hyundai anahtar sorunum var vede anahtar kabını degistirmek istiyorum nasil siparis verebilirim ve ucretiyle ilgilide bilgi verirseniz sevinirim aracim 2014 model hyundai elantra

  2. korhan

    İyi çalışmalar. Ben Şırnak’ta görev yapıyorum. Kronik sorun maalesef ben de de mevcut. Siz anahtar kabını gönderseniz ben değiştirsem olur mu ? 2 adet lazım bana.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir