Menü Kapat

Range Rover Vogue Yedek Anahtar

range rover vogue 2015 anahtarı

Kuzey Kıbrıs Türk Cummhuriyeti’nden tarafıma bir telefon geldi. 2015 model Range Rover Vogue araca yedek anahtar ihtiyacının olduğunu söyleyen müşterimiz orada problemi çözemediğini dile getirdi. Aracın sistem ve yazılımını çok iyi bildiğimden dolayı ben de kendilerine maalesef Kıbrıs’ta Range Rover Vogue anahtar yapacak kimse olmadığını söyledim. Önümüzdeki hafta için uçak biletleri mi kesmeleri şartıyla oraya gelerek ortalama 1 saat içerisinde Range Rover Vogue yedek anahtar ihtiyacını karşılığı mı söyledim.

2015 yılında farklı yazılım ve güvenlik sistemi ile aracı koruma altına alan Range Rover mühendisleri yetkili servis haricinde anahtar işlerinin yapılmasını istemiyor, yedek parça dan elde edilecek gelir bunun en büyük sebeplerinden biridir. Evet sıradan oto anahtar kopyalama cihazlarının başarılı olamadığı Range Rover Vogue modeline yedek anahtar yapmak için pazar günü Kıbrıs’a gittim. çektiğim videoda anlayacağınız üzere olmaz dedikleri iş nihayete erdi.

Range Rover Vogue Yedek Anahtar Teknik Özellikleri

Range Rover Vogue araçlarda anahtarsız çalıştırma, yani kapı kollarina dokunulduğu anda aracın açılma ve kapanma özelliği bulunmaktadır. Uzaktan kumandasının pili bittiğinde yine uzaktan kumandasının içerisine gizlenmiş mekanik uç ile şoför tarafındaki kilit sisteminden araca girilerek direksiyonun yan tarafındaki tırtıklı yere temas ettirilen Range Rover Vogue yedek anahtar aracı rahatlıkla çalıştırır. Diğer bir deyimle, uzaktan kumandanın pili bitse dahi arabanın çalışması muhtemeldir. Kilitleme ve açma butonlarına uzun basıldığında camların kapanması ve açılması Uzaktan kumandanın değil arabanın özelliğidir.

range rover vogue yedek anahtarı
range rover vogue yedek anahtar görseli

Range Rover Vogue Yedek Anahtar Kabı

Kullanıma dayalı kronik bir problem olan Range Rover Vogue anahtar üzerindeki ön ve arka kabukların kopması insanları adeta çileden çıkarmaktadır. Nasıl olur da bu kadar kötü bir malzemeden üretilir inanın İnsanın aklı almıyor. Böyle şikayetlerle araştırma yapan insanlar için faydalı olacağını düşündüğüm bu konuya hemen cevap vereceğim. Range Rover Vogue anahtar kabı ne zaman değişir ? Sadece dış kabuğu değiştirilmesi mantıklı mı ? Değişimi yaptıktan sonra problem yaşar mıyım ? İşte Bu soruların cevabı…

  1. Range Rover Vogue yedek anahtar üzerindeki ön ve arka kabukların atması yani yüzeylerin açılması Range Rover Vogue anahtar kabı değişikliği gerektirir. Yapıştırın, bantlayın veya farklı özelliklerde sıvı yapıştırıcılar kullanın nasıl oluyor inanılacak gibi değil lakin yapışmadığını göreceksiniz. O nedenle çalışan yani arızalı olmayan elektronik devreyı eskisinden alıp yeni dış kasaya montaj yapmanız kaçınılmazdır.
  2. Evet zaten mantıklı olan budur. Sadece Range Rover Vogue anahtar kasası değişimi sizin probleminizi hem kısa sürede hemde çok uygun maliyetle çözecektir.
  3. Problem yaşamanız söz konusu değildir. Cep telefonununuz ekranına nasıl kırılmaz cam taktırınca problem yaşanmıyorsa keza aynı şekilde Range Rover Vogue dış kasa ( Dış kabı ) değişikliğinde de bir sorun yaşamayacaksınız.

Range Rover Vogue Yedek Anahtar Fiyatı

Range Rover Vogue yedek anahtar fiyatı modeline göre değişiklik göstermektedir. Mesela 2010 – 2011 – 2012 – 2013 ve 2014 yılları arasında üretilen Range Rover Vogue yedek anahtar fiyatı 550.00 Lira ancak biraz daha düşük modelli olanlar ise hemen örnekleyeyim 2007 – 2008 – 2009 – 2010 yılları arasında üretilmiş Range Rover Vogue yedek anahtar fiyatı ise 300.00 Lira olarak müşterilerimize hizmet vermektedir. Eğer aracınız 2015 – 2016 ve 2017 model ise fiyatları değişkendir. Kimi zaman 10 dakika süren Range Rover Vogue 2015 anahtar yapımı, kimi zaman 1,5 saat sürmektedir. Ancak yetkili servis fiyatının 9.000 Lira olduğunu biliyorum. Bizim hizmetimiz yetkili servisin verdiği ücretin yarısı dahi değil, emin olabilirsiniz.

Soru: Kasko kullanılarak Range Rover Vogue yedek anahtar kopyalama yapılır mı?

Cevap: Faturasını kesip aracı işlem anında fotoğrafladığımız zaman kaskodan bedelini rahatlıkla alabilirsiniz. Zaten sigorta şirketinin işine gelecektir. Yetkili servise ödeyeceği ücret ile bize özedeyeceği hizmetin tutarı arasında büyük farklar olduğundan mütevellit sizlere zorluk çıkarmayacaktır.

Soru: Range Rover Vogue yedek anahtar bana sorun yaşatır mı ? Bütün özellikleri aktif şekilde kullanabilir miyim ?

Cevap: Range Rover Vogue, hatalı bir ürünü hafızasına almaz. Araca hatalı veya kusurlu işlem yapmanız söz konusu değildir. Bütün özellikleri kapı açma, kapı kapama, keyless go ve bagaj açma dahil olmak üzere sorunsuz çalışacaktır.

Soru: Range Rover Vogue 2015 yedek anahtar çalınır ise nasıl bir işlem yapılıyor bilgi verir misiniz ?

Cevap: Range Rover Vogue aracınıın yedek anahtarı çalıntı veya kayıp oldu ise hafızasından silinme işlemini gerçekleştiriyoruz. Sözünü ettiğim işlem sonrası ürün bir köşeden çıksa bile arabayı çalıştırmayacaktır. Yetkili servis bu işlemi araçtan parça sökmeden ( ekstra maliyet demek ) yapamaz lakin biz yapabiliyoruz.

Araba olmadan Range Rover Vogue yedek anahtar kopyalanır mı ?

1999 yılından 2020 yılına kadar üretimi gerçekleştirilmiş veya gerçekleştirilecek olan hiç bir Range Rover Vogue modeline araç olmadan yedek anahtar kopyalama işlemi gerçekleştirilemez. Mutlaka araba olacak ve üzerine bilgisayar bağlanacak ikinci bir yol söz konusu değildir.

Range Rover Vogue yedek anahtar kopyalama süresi nedir ?

Range Rover Vogue araçların yedek anahtar kopyalama süresi ortalama 30 dakikadır. Ancak tamamen kayıp yani kapıları kilitli olanlar için süre uzamaktadır. Malumunuz, önce araba açılacak daha sonra kapı kilitleri sökülecek ve yedek anahtar kopyalama aşamasına geçilecek ortalama yine en az 60 dakika sürer. Kurtarıcı ihtiyacı olmadan bulunduğu konuma gelerek yardımcı olabileceğimizi unutmayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir