Menü Kapat

Fiat Linea Anahtar Kabı Orjinal

fiat linea anahtar kabı

İett şöförlüğünde çalışan bir müşterimiz dükkanımızdan içeri girdi. Kendisi 2 butonlu Fiat Linea Anahtar Kabı sordu ve stoklarda olduğunu söyledim. Baktım açma butonu delinmiş ve arkasındaki Fiat logosunun içerisindeki yazı düşmüş ve uzaktan kumanda artık işlevini yitirmişti. Kendisinin vaktinin olup olmadığını sorduktan sonra yapılacak işlemleri sıraladım. Nedir bu işlemler ?

 1. Açma butonunu delik vaziyette kullandıklarından dolayı bozulan butonların değiştirilmesi.
 2. Ardından orjinal fiat linea anahtar kabı içerisine yapıştırılan immobilizer çipini bozmadan yerinden çıkartıp yeni kasaya oturtmak.
 3. Son olarak ise kontak ve kapı kilit sistemlerini çalıştıran demir yani mekanik Fiat Linea Anahtar ucunun açılmasıdır.

Aşama aşama hepsini sırası ile yerine getirdikten sonra zayıf olan pilide değiştirdikten sonra müşterimize tertemiz teslim ettiğimiz ürün için güzel bir teşekkür aldık.

2 Butonlu Orjinal Fiat Linea Anahtar Kabı Fiyatı

2 butonlu ve 3 butonlu olarak üretilen Fiat Linea araçlara bagaj uzaktan kumanda üzerinden bagaj açma özelliğini aktif etmek için çok uğraştık, ancak başaramadık. Fakat 2 butonlu Fiat Linea Orjinal Anahtar Kabı için 3 butonlu olanı tercih edebilirsiniz. Açma ve kapama botunlarının arızalanmasından kaynaklı uzaktan kumanda devresine yapacağımız işçiliğe ücret almıyoruz. Ayrıca şuanda dükkanımızda satışa sunulan Fiat Linea Anahtar Kabı Fiyatı 60.00 lira olup kalitesi mükemmeldir.

Fiat Linea Anahtar Kabı Değişimi Nasıl Yapılır ?

Ürünün arka kısmında bulunan Fiat logosunun altında yıldız başlı bir civata bulunmaktadır. O Civata söküldükten sonra ürün ikiye bölünür ve uzaktan kumanda devresi ile birlikte çip eski kabın içerisinden sökülerek yenisine aktarılır. İşlemi yapacak kişinin oto anahtar kesme makinesi bulunmadığından dolayı demir uç kısımlarını değiştirmeden eski ucu kullanmalarını tavsiye ederim. Daha sonra elektronik devre basma yerleri yerine oturtulacak şekilde konur var arka kapağı ( pil kısmının bulunduğu kapak ) sola doğru iki tur çevrilerek yerine oturtulur. Yıldız başlı vida sıkılarak logo yapıştırıldıktan sonra ürün test edilir. Tüm bu işlemleri yaparken Fiat Linea Anahtar Pilini aktarmayı lütfen unutmayın.

2 butonlu fiat linea anahtar kabı
fiat linea 2 butonlu anahtar kabı

Fiat Linea Anahtar Kabı Basma Tuşu

Sadece içine göçen veya delinen Fiat Linea uzaktan kumanda kabı için tuş takımı veya basma yerlerini alıp yerine oturtayım tarzında bir düşünceniz olabilir. Fakat doğru düzgün uyum sağlamadığından dolayı stoklarımıza almıyor ve sizlere göndermiyoruz. En güzeli ve anlamlısı Fiat Linea Orjinal Anahtar kabı değişikliğiyle ürünü ilk günki haline getrmeniz olacaktır. Tuşlar çok basit, renkleri uyum sağlamıyor, basma yerlerindeki hissiyat zayıf ve bastığınızda takılı kalıyor. Amacımızın ürün pazarlamak olmadığının altını çizerek ticari değil bilgilendirici olan bu haberimizde söylediklerimiz sizlerin yararınadır. Elektronikçi yakınlarınız veya lehim makineniz var ise elektronik devre üzerinde bulunan butonları kendi imkanlarınızla değiştirebilirsiniz. Bu bağlamda, gerek dış kabı gerekse elektronik yedek parçaların desteğini sizlere verebiliriz.

Fiat Linea Anahtar Logosu

Uzaktan kumandaların adeta süsü olan logolorın zaman zaman düşmesi hepinizin canını sıkıyor. Eğer Fiat Linea anahtar logosu ihtiyacınız var ise konumuzun altından bilere ulaşarak isteyebilirsiniz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır. Elimizde fazlaca bulunan logoları ücretsiz olarak ihtiyacı olanlara dağıtırıyoruz. Bazen bitiyor, bazen doluyor ancak genellikle hep bulunuyor. Logoyu aldıktan sonra japon yapıştırıcısı veya silikon ile yerine oturtup uzaktan kumandanızı şık hale getirebilirsiniz.

3 Comments

 1. Evren

  İyi günler. Fian Linea 2011 model aracım var. Daha yeni aldım. Fakat anahtar kapı baya bi deforme olmuş ve logosu yok. Elinizde logo var mı acaba?

  Eğer varsa çok sevinirim. Teşekkürler…

 2. Hacı

  İyi günler hayırlı işler. 2011 Linea aracımın anahtarı deforme olmuştu aldığım kabı değiştirdim orjinal pil yatağı ve diğer pabucu taktım . Test ettim aracın kapı açma işlemleri tamam. Ancak bugün çalıştırmaya kalktığımda marş basıyor ancak ateşleme yapmıyordu. Bu işlerden anlayan bir arkadaş immo ışığının yanık kaldığını sönmediğini gördü. Yedek (sustalı olmayan ) anahtarla denedi çalıştı. Hemen arkasından sustalı anahtarı denedi çalıştı. Çıkarıp tekrar denedi çalışmadı. Yani yedek anahtardan sonra takınca çalışıyor çıkarıp takınca çalışmıyor. Fikriniz nedir ? Yardımcı olabilir misiniz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir