Menü Kapat

Mini Cooper R58 Anahtar

mini cooper r58 anahtar

Dün akşam spor modeliyle karşılaştım. İki kişilik Mini Cooper R58 için anahtar kopyalama fırsatı buldum. Çeşitli yaptığım inceleme ve gözlemler sonucunda diğerlerinden bir farkının olmadığını anlayarak hemen işleme başladım. Bugün 14.01.2020 Salı günü şatışı yapılacak olan R58, yeni alacısı tarafından yedeksiz kabul edilmediğinden dolayı bize geldi. Araç sahibine ” alacak kişiye hiç kızmayın gayet haklı ve bilinçli birisi hata sizin bu arabayı yedeksiz şekilde kullanmanızdır.” dedim. Bildiğiniz Mini Cooper Anahtar olduğundan çok fazla detaya girmeden işlemleri sırasıyla anlatarak konumuzu sonlandıracağım.

Mini Cooper R58 Anahtar Kopyalama

Mini Cooper R58 modeline kopyalama yapılmadan önce uzaktan kumandanın çalışmadığını veya bir şekilde kumanda üzerindeki butonlardan kapıların açılmadığını düşünerek, mekanik kapı uç kısmını kestim. Ardından güvenlik sisteminde CAS3++ olduğundan diğer meslektaşlarım gibi bir yerini sökmeden programlama yapmak adına Abrites cihazımızı arabaya bağladık. Online yani internet üzerinden dosya alış verişi ile 15 dakika okuma 17 dakika yazma olmak koşulu ile toplamda ortalama 30 dakika gibi sürede programımızı sonlandırdık. Cihazımız ile kontrol ettiğimizde müşterimizin aktif olarak kullandığı Mini Cooper R58 anahtar numarasının 2 olduğunu anladık ve hafıaya kayıtlı olan ancak nerede olduğu bilinmeyen Mini Cooper R58 yedek anahtar DİSABLE ( kullanıma kapatılarak ) edilerek aracı tertemiz teslim ettik.

mini cooper r58 araç anahtarı
mini cooper r58 araç anahtarı kopyalatmak istiyenler için görsel

Mini Cooper R58 Anahtar Özelilkleri Nelerdir ?

Uzaktan kumandayı kontak bölümüne takıp aracı kullandığınız andan itibaren bataryası kendi kendine dolacaktır. Yani sizin Mini Cooper R58 orjinal anahtar ile alakalı yapacak bir işleminiz yok pil değişimi gerektirmeyen bir yapıya sahiptir. Diğer bilinen özelliklerinden biri ise uzaktan kumanda kilitleme ve açma butonlarına yaklaşık 5 saniye basılı tutulduğunda camların kalkıp inmesidir. Ayrica Mini Cooper R58 uzaktan kumandası içince bazı bilgilen bulunmaktadır. Kaç numaralı anahtar olduğu, ne kadar kilometre yaptığı ve kaç numaralı anahtar olduğu yamaktadır. 46 Cripto megamos hırsızlık önleme sistemi bulunduğundan araç olmadan uzaktan kumandanın üzerindeki bilgilerden yola çıkılarak kopyalama veya çoğaltma imkansızdır. Cihaz ile arabanın bilgisayar girişinden bağlanılarak üzekinde ne kadar kumanda kayıtlı hepsi rahatlıkla görülebilir.

Mini Cooper R58 anahtar kabı

Etrafındaki çıtanın kırılması veya soyulmasından kaynaklı değişim ön görülebilir. Çok fazla denk gelmese de bazen açma veya kapama yerlerinin döküldüğüne veya düştüğüne şahit oldum. İşte o zaman kasayı değiştirince ürünü sıfırlayarak tertemiz kullanacaksınız. Bazı arabaların uzaktan kumandalarının dış kabı geçme veya vidalı olduğundan dolayı kendi imkanlarınızla değiştirebileceğinizi söylemiştim. Mini Cooper R58 anahtar kabı sıcak enjeksiyon baskı ile yapıştırıldığından maalesef amatör eller tarafından değiştirilememektedir. İhtiyacınız eğer bu şekilde ise ürünü bize ulaştırmalı, getirmeli veya göndermelisiniz. Piyasada halkası bulunan ürünün sadece yuvarlak parçasını değiştirebilirsiniz.

Mini Cooper R58 şarjlı anahtar pili, değişimi ve fiyatı ?

Mini Cooper R58 uzaktan kumandasının pilinin şarjlı olduğunu üst taraftaki parağrafta kısaca bahsettim. Lakin 5 veya 6 senelik kumandaların şarj tutmadığını söyleyebilirim. Eğer uzaktan kumanda çalışmıyor ise frekans metre ile kontrol edilmeli ve ardından gerekli ise orjinali ile değiştirilmelidir. Mini Cooper R58 uzaktan kumandasının şarj pilinin ücreti ise 90.00 Lira olup değişim bedeli istemiyoruz. Ama ben kumandamı gönderemem yedeği olmadığından mağdur olurum aracımı sürekli kullanıyorum diyorsanız o zaman şarjlı pili tarafınıza kargo edebiliriz.

Mini Cooper R58 Anahtar fiyatı

Mini Cooper modelinin R serilerinin tamamında hemen hemen fiyat 400.00 liradır. Çoğu zaman fiyatlarımızda indirim oluyor lakin güncel fiyatları istemenizde yarar var. Bizim firmamızda programlanan Mini Cooper ve Bmw araçların uzaktan kumandaları orjinal yapıdadır. Kontak bölmesinden şarj edilebilme özelliğine sahip olan ürün 2 sene garantilidir. Tamamen kayıp olduğunda ve aracın bulunduğu konuma göre fiyatlar değişiklik gösterebilir. Borusan`da yetkili servis fiyatı 350.00 Euro olan uzaktan kumandanın termin süresi 1 aydır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir