Menü Kapat

Fiat Punto Yedek Anahtar

Fiat punto kumandalı yedek anahtar

Fiat Grubunun Grande Punto modelinden sonra makyajlayıp görücüye çıkarttığı Punto Evo için bu zamana kadar yüzlerle hizmet verdik. Kasanın değişmesiyle birlikte otomobil üreticileri nedense en başta arabanın anahtarını değiştiriyor kanımca takip eden insanların önemsedi ve dikkat ettiği yer burası eğer arabanın kasası makyajlandıysa anahtarda değişecek kanun gibi olmuş bütün üreticiler aynı yolda lakin sadece plastik kalıpları farklı haberiniz olsun ham olan bir Fiat Anahtarı başka bir arabaya rahatlıkla programlanabiliyor.

FİAT ARAÇLARDA KOD KARTI

Arabanızın marka ve modeli ne olursa olsun kendine ait bir kimlik kartı mevcut kimi zaman yetkili servisler arabaya işlem yapmadan önce KOD KARTI istiyor eğer yok ise çok yüksek bir fiyata Bursa`dan getirteceğiz diyorlar sakın buna razı gelmeyin aracı bize getirin size kod kartını verelim.

Fiat Punto Evo Orjinal Anahtar

Sadece yetkili servisten istenebileceği söyleniyor lakin bende üstüne basa basa söylüyorum hayır böyle bir şey yok verilen hizmetlerin tamamı belgeli, videolu ve resimli tescillenmiş durumda Fiat Punto Evo Orjinal anahtar hatta kılıfı dahi stoklarda var gidip 1000 lira ödemeyin hatta bizi arayın Fiat Punto Anahtar Kayboldu Ne Yapmalıyım diye basit bir soruyla sizleri aydınlatıp probleminizi çözelim.

Fiat Punto Yedek Anahtar Fiyatı

Yedek deyince benim aklıma kumandasız olanı geliyor çünkü bu araçlarda sizlerde biliyorsunuz sıfır aldıysanız o şekilde teslim ettiler çünkü üretici firma uzaktan kumandalı olanı kullan diğerini eve koy bu kumanda arıza yapsın veya kayıp olsun ki hemen bana gel mantığı devreye sokulmuş. Fiat Punto Yedek Anahtar Fiyatı 90.00 T.L 10 dakikada kopyalanıyor ancak ruhsat sahibi olmalısınız ve kod kartına ihtiyacımız yok.

Fiat Punto Kumandalı Anahtar Fiyatı

Hepimizin bir kesesi ve bütçesi var fakat ertelenebilir ihtiyaçlarımız erteleyemediğimiz ihtiyaçlarımız olur bazen istenmedik olaylar ile karşı karşıya kalıyoruz yani bayram tatilinde köye gideceksiniz başınıza gelecek bir talihsiz olayla tatiliniz zehirmi olsun tabiki hayır aracınızı yedeksiz kullanmayın Fiat Punto Kumandalı Anahtar Fiyatı için konunun altına 30 saniyenizi ayıp sorarsanız sizlere hemen bilgisini gönderelim o sıkıntı çekiyoruz ki fiyat listemizi dahi kopyalıyıp alıyorlar.

Fiat Punto Evo Veya Grande Punto Sustalı Anahtar Kabı ( Kılıfı – Kasası )

Size Punto`nun uzaktan kumanda ve anahtar sorunu hakkında bilmeniz gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar aktarmaya çalışıyorum. Eğer Fiat Punto Evo veya Fiat Grande Punto sahibiyseniz ve sustalı anahtar olarak bilinen bu katlanabilir uzaktan kumandanın Kabı – Kasası ve Kılıfı orjinal olarak stoklarda var sakın içi sağlam olan bir ürün için komple yenisinin peşine düşmeyin uygun paralara için alıp dış yeni kılıfa takabiliyoruz ve ürün orjinaldir.

Fiat Punto Anahtar İşareti

Fiat punto orjinal anahtar görselidir.
Fiat punto evo anahtar

Fiat punto immobilizer anahtar arızası yaşıyorsanız göstergeyi kontrol edin eğer kilit işareti çıkıyor ve sönmüyorsa dün birinin başına gelmiş arabayı çalıştıramazsınız. Baktım kontrol ettim uzaktan kumanda kasası üzerinde öyle bir darbe vardı ki müşterimize ” evinizin balkonundan aşağı attınız değil mi kumandayı ” deyim yerindeyse gözleri fal taşı gibi açıldı evet tamda söylediğim gibi olmuş göstergede anahtar işareti çıkmış. Hemen Türk işi çözümler vurdurma, mazot pompası kontrolü, marş motorundan direk kısa devre yapmak gibi güzel huylarımız var bizim neyse ki yoldan geçen bir vatandaşın ( anahtara baktırın anahtara çipli bunlar ) diye bağırmasıyla doğru yolu bulup gelmişler ki sorunlarını çözdük.

Fiat Punto Anahtar Pili Değiştirme

Fiat puntoların anahtar pilinin değiştirilmesi çok basit iç tarafta görünün vidayı açma ve kapama logosu zaten belli çevirip açıp pil yatağını yerinden çıkartıp standart yine cr 2032 pili değiştirebilirsiniz. Bu değişim sonrası arabanın yol bilgisayarıyla veya kendisiyle herhangi bir işlem yapmayın gerek yok basın açın basın kapatın ürünü hemen her yerden temin edebilirsiniz. Konunun altına ihtiyacınız var ise yazın pili ücretsiz gönderelim.

İmmobilizer Anahtar Bozulursa Ne Olur

İmmobilizer başlı başına çalışmaz burada marka gözetmeyin arabanın beyin sistemlerinde bulunan yazılım ve oto anahtarı içerisine entegre edilmiş bir çiple beraber alış veriş halinde çalışır. Zaman zaman arabadan zaman zaman anahtardan kaynaklı sorunlar yaşanabilir fakat üzülerek söylüyorum uzmanından destek almadan çözüm üretmeniz çok zordur çünkü kara düzen diye tabir ettiğimiz doğaçlama işlerle arabaya daha çok zarar vereceğinizi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir