Menü Kapat

Porsche cayenne keyless anahtar

porshe cayenne keyless anahtar

433 mhz ve 434 mhz olarak iki çeşit frekans modeliyle üretilen Porsche cayenne yine paket durumuna göre yine iki farklı kasa yapısına sahiptir. Keyless go dediğimiz özelliği bulunan Porsche cayenne arabaya yaklaşıldığı zaman kapılarını açar konsoldaki kulp sayesinde marşa basılır diğerinde ise görüntü ve şekil itibariyle aynı olup sadece yazılımsal olarak değişiktir. Keyless go özelliği bulunmayan Porsche cayenne smart anahtar üzerindeki butonlar sayesinde araba kilitlenip açıldıktan sonra Porsche anahtar yuvaya sokularak marş yapılır lakin fark etmeksizin yedek anahtar kopyalaması tarafımızca yapılabilmektedir.

Porsche Cayenne smart anahtar kopyalama

Eğer arabanızın kapı kollarında siyah basma butonları yoksa aracınızda keyless go özelliği olmadığı için ülkemiz genelinde smart anahtar olarak bilinmektedir. Satışları genelde galeriler tarafından yapılan Porsche Cayenne ve Porsche Panamera araçlarına o kadar fazla işlem yaptık ki resim galerimiz adeta görsellerle doludur. Cayenne model arabanızı yedeksiz kullanıyor ve bu durum içinize sinmiyorsa ki sinmemesi normal derhal yaptırıp köşeye koymalısınız. Yetkili servisin 35 gün içerisinde yurt dışından siparişle getirtip arabaya programladığı Porsche Cayenne orjinal anahtar firmamızda 35 dakikada halledilebilmektedir.

Porsche Cayenne keyless anahtar yedeksiz kullanılırsa

Böylesine pahalı ve fazlaca mesai harcayıp hanenize kattığınız Porsche Cayenne arabanızı yedek anahtarsız kullanıyorsanız ne gibi olumsuzluklarla karşılaşırsınız şimdi onları sıralayayım.

 1. Aracınız çalınırsa kaskodan para alamazsınız.
 2. Aracın anahtarı içeride kalır kapılar kilitlenir zamanınız ve gününüz mahfolur.
 3. Aracınızın anahtarı kayıp olduğunda yetkili servis 45 gün içerisinde anahtar getiriyor bu zaman zarfı içerisinde arabayı kullanamazsınız.
 4. Kurtarıcı yardımıyla kilitli olan ve park modundan çıkmayan aracınızın zarar görme ihtimali oldukça yüksektir.
 5. Hafızasına ve beyinlerine kayıtlı olupta sizlerin elinde bulunmayan Porsche Cayenne anahtar ile arabanızın çalınma riski vardır.

Porsche Cayenne anahtar fiyatı

Porsche Cayenne gibi bir arabaya uzaktan kumandasız oto anahtarı yapmak mümkün değildir. Mecburen orjinal şekilde tüm özellikle aktif çalışacak şekilde online cihaz ile sıralı işlemlerden geçerek hazırlanarak sizlere teslim etmek gerekmektedir. Orjinal parçasını arabaya adapte ettikten sonra uzaktan kumanda üzerinden camları kaldırması ve bagajın kalkip indirilmesi kendiliğinden çalışmaya başlayacaktır. 1 yıl garantili Porsche cayenne anahtar fiyatı 650.00 lira olup eski modellerin 2006 ve 2010 model aralığının fiyatları daha uygundur sormanızı rica ediyorum.

Porsche Cayenne orjinal anahtar kopyalama

Yetkili servis haricinde çok daha hızlı ve düşük maliyet ödemek suretiyle Porsche Cayenne orjinal anahtar yaptırmak istiyorsanız doğru adreste doğru haberi okuyorsunuz demektir. Bu zamana kadar hep alan kişinin tarafından bakarak sorulara cevap verdik şimdi ise aracını satmak isteyenlerin tarafından soruları cevaplayacağım. Şirketinizin otoparkına veya evinizin bulunduğu konuma gelerekte hizmet almanız mümkündür.

Neden Porshche cayanne anahtar kopyalatmalı…

 • Orjinal anahtar olmadan yedeksiz aracı satamazsınız.
 • Kasko yaptırdığınız aracın başına gelebilecek olumsuzluklarda hasarınız karşılanmaz.
 • Elinizdeki porsche cayenne uzaktan kumanda arızalandığında arabanızı açamadığınız gibi çalıştırma olasılığınız düşecektir.

Porsche cayenne anahtar kabı

Konunun içerisene ekleyeceğim galeride daha detaylı inceleme fırsatı bulabileceğiniz Porsche cayenne anahtar kabı değişikliği yaptığınızda içinize sinecek vaziyete gelecek görüntü kirliliğinden kurtulacaksınız. Ürünü kendi imkanlarınızla söküp toplamanız mümkünlür lakin el işçiliğinizin ve becerinizin çok iyi olması gerekmekte aksi halde parçaları bozacak tekrar yenisini almak durumunda kalacaksınız. Konuyu yazarken denk gelen müşterimiz Porsche cayanne anahtar dış kabı aldı Beykoz`dan geliyorum patron elektronikçi kendisi takacakmış dedi aldı gitti lakin büyük ihtimalle takamayıp geri getirip montajını yapmamızı isteyecek aslında zor değil ama bir kaç kez söküp takarak alışmak lazım.

Porsche Cayenne uzaktan kumanda pili

Porshce cayenne modelinin bütün modellerinde standart 2032 pil kullanılmaktadır. Pilin fiyatı daha önceki yazımızda belirttiğim gibi 10.00 lira olup değişimi son kullanıcı tarafından rahatlıkla halledilir.

4 Comments

 1. Batuhan aydın

  2012 model Porsche cayanne aracıma yedek anahtar yaptıracağım, sanırım verilmeyeni silebiyorsunuz zaten ama yaptığımız anahtar kaskoda sıkıntı çıkmaz herhalde birde fiyat alabilirmiyim ?

  • oto anahtar

   Batuhan bey Porsche Cayenne yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladık fakat söylediğiniz gibi ürün size aracı satarken veya kaskoda sıkıntı çıkarmaz. Size verilmeyen yani eski sahibindeki Porsche cayenne anahtar garantili şekilde hafızadan silenecektir.

 2. Zülfikar Vurmaz

  2006 model porsche cayenne aracımın kumandası çalışmamaktadır.anahtarcı arkadaş anahtarımın bozuk olduğunu söyledi.frekansı 315 miş.3 butonlu nasıl yardımcı olabilirsiniz

 3. Zülfikar Vurmaz

  2006 model porsche cayenne aracımın kumandası bozuk diyarbakırda yaşıyorum.Anahtarcı anahtarımın kumandasından kaynaklandığını söyledi.Yardımcı olabilirmisiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir