Menü Kapat

Porsche Carrera Anahtar

Porsche carrera araç anahtarı

Sosyal medya hesaplarımıza ve sitemizde paylaştığımız görselleri biraz gezdiğinizde Carrera`nın uzmanı olduğumuzu anlayacaksınız. Size daha somut ve anlaşılabilir bilgiler sunabilmek adına makalelerimize yetirince görsel ve uygulama videoları eklemekteyiz. Birazdan Porsche Carrera Anahtar ile alakalı sizlerin merak ettiği soruları cevaplarken ürünü en ince ayrıntısına kadar inceleme fırsatı bulacaksınız. Porsche Panamera ve Porshce Cayenne modellerinden elektronik olarak çok fazla bir farkı bulunmayan Porshce Carrera 911 keyless anahtar uygulamamız 30 dakika sürmüştür. Misafirimiz dükkanımıza geldi ve ” Murat usta beni daha önce işini yaptığınız müşteriniz Mustafa bey gönderdi Porshce Carrera Keyless go özellikli anahtar kopyalama yaptırmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz ? ” sorusu üzerine tabi ki öncelikle sizlere aşamalarını anlatıp hemen işimize başlayayım cevabını verdim.

Porsche Carrera Anahtar Nasıl Kopyalanır ?

Bizim ilk yaptığımız iş araç sahibinin elindeki anahtarın İD ( kimlik bilgilerini ) okumaktır. Elindeki bilgiler not alındıktan hemen sonra aracın hafızası taranır ve hangisi kayıp ise yeni yapılacak Porsche Carrera anahtar onun üzerine yazılır. Silmeden veya üzerine yazılmadan işlemin yapılırı tabi ki var lakin olması gereken budur. Kayıp veya çalıntı durumu söz konusu değil ise kalabalık ailelere hizmet verdiğimizde araç üzerindeki kumanda yazılımlarına dokunmadan ekleme ve yedekleme yapma yetkimiz bulunmaktadır. Porshce Carrera yedek anahtar nasıl kopyalanır ? araba üzerindeki BCM kutusu ( anahtar ve uzaktan kumanda bilgilerini barındıran beyin ) elektronik ortamda bilgisayar yardımıyla okunur ve yeni yapılacak Porshce Carrera Orjinal Anahtar üzerine yazılır. Araçtan emilen dosya uzaktan kumanda üzerine yazıldığında söz konusu aracın tüm şase bilgileri, bakım bilgileri ve kilometre bilgileri artık ona yüklenmiş ve kodlanmaya hazır hale gelmiştir.

Porsche Carrera yedek anahtar
Porshce Carrera yedek anahtar kopyalama görseli
  1. Araç üzerine tanıştırılan Porsche Carrera Anahtar üzerinden kapıların açılıp kapanması, camların yine kumanda üzerinden indirilip kaldırılması ve bagajın yukarı hareket etmesi özellikleri aktif hale gelecektir.
  2. Uzaktan kumandasının pili biten Porshce Carrera Anahtar, çevirme bölümüne yani kontak kısmına yerleştirilerek marş yapılıp çalıştırılabilmektedir.

Porsche Carrera Anahtar Kabı & Kasası

Porsche Carrera, Panamera ve Cayanne modellerinin uzaktan kumandalarının aynı olduğunu üst kısımda söyledim. Özellikle araçlarının satışını yaptıktan sonra ” insan bu şekilde anahtar kullanır mı ? Nasıl bu hale getirmişler ” diyerek Porsche Carrera Anahtar Kabı değişikliğine gidebilir. Nasıl insan yeni aldığı cep telefonuna aksesuar olarak keyfine göre kap veya kılıf alıyorsa, şuan zikrettiğim husus için aynı şeyleri söylemek mümkündür. Yan taraflarının çizilmesi veya basma yerlerinin özelliği kaybolan Porsche Carrera anahtar dış kabı, değiştirildiğinde ürün yenilenir. Elektronik devresini düzgün ve dikkatli şekilde eskisinden sökerek yenisine aktararak çözüm yoluna gidilen ürünün kalitesini görsellerden bakarak görebilmeniz mümkündür.

Porsche Carrera Anahtar Fiyatı

Porsche Carrera anahtar fiyatı diğer araçlara göre ucuzdur. Aslında Porsche, sahipleri hiç bir zaman fiyatı baz alarak hizmet alma taraftarı değil. Sadece biz sizlerin doğru bilgilenmesi ve fikir sahibi olmanız hususunda buraya paylaşım yapıyoruz. Dün Porsche Carrera anahtar kopyalama fiyatı olarak müşterimize 650.00 TL teklif edildi. Ben bu kadar beklemiyordum diyerek hemen ziyaretimize gelerek hizmetini aldı. Buradan Porsche Carrera anahtar pili fiyatını da sizlerle paylaşayım. Her zaman olduğu gibi standart diyerek devam edeyim ” CR 2032 ” pil elektronik marketlerden alınacağı gibi kendi imkanlarınızla değiştirebilecek kolaylığa sahiptir. Porshce Carrera anahtar pili fiyatı ise 10.00 TL biraz kalitelisine kaçayım düşüncesinde olursanız 20.00 TL olarak fiyatı güncelleyeyim.

orjinal porshce carrera
orjinal porsche carrera anahtar kopyalama görseli

Porsche Carrera Araç Anahtarı Kayboldu Bana Yardıma İhtiyacım Var!

Porshce Carrera aracın anahtarı kayboldu ise bizden dektek almanız mümkündür. Youtube kanalımda var bakın orada göreceksiniz. Kuzey Kıbrıs ve Adana olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerine davet üzerine giderek kapıları kilitli vaziyette olan Porshce anahtar yaparak müşterilerimizin hem dostluğunu kazandım hem de yüzlerini güldürdüm. Aşamaları itina ve özenle sizlere aktararak en azından prosedürleri bilmenizi sağlayacağım.

  • Kapıları kilitli halde olan Porsche Carrera aracın şoför kapısındaki kilit, mekanizmasından aracı maymuncuk ile zarar vermeden manuel olarak açacağız.
  • Daha sonra yazımızı derinlemesine okuduğunuzu düşünerek üst tarafta bahsetmiştim. Anahtar ve uzaktan kumanda bilgilerine ulaşmak adına BCM KUTUSU okunarak arabanın immobilizer bilgilerine ulaşacağız.
  • Ulaşılan bilgilerin ardından ham olan anahtarın üzerine eklenen dosya ile yurt dışından yani yetkili servisten gelen Porsche Carrera Anahtarı elde etmiş olacağız.
  • Ön kodlu diye tabir ettiğimiz bu ürünü Porshche programı ile arabaya kodlayarak eşleştirme yapacağız. 433 mhz ve 434 mhz olmak üzere iki farklı uzaktan kumanda yapısına sahip olan Porshce Carrera`nın tüm yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır.

Porshce Carrera 911 Yedek Anahtar

Yazımızı sonlandırmadan önce Porsche Carrera yedek anahtar kopyalama işleminden bahsederek huzurlarınızdan ayrılayım. Zaten HTag AES immobilizer çip yapısına sahip olduğundan araba gelmeden kopyalama ve programlama Porsche araçlarda imkansızdır. O nedenle mutlak suretle misafir olmalı veya bizleri bulunduğunuz konuma davet etmelisiniz. Tecrube, yedek parça ve pratik bilgilere sahip olmadan Porsche araçlara hizmet vermeye çalışanlar olduğunu söyleyerek işi ehline vermeniz hususunda sizlere sadece küçük bir hatırlatma yapmak isterim. Aksi durumlarda Porshce Carrera araç kendini korumaya alacak ve çalışmayacaktır. Korumaya alınan Porsche araçlar için yine bizim bilgi, tecrube ve cihazlarımıza ihtiyaç vardır. Porsche Carrera Yedek Anahtar Fiyatı 650.00 TL olup tüm işçilikler fiyatın içerisindedir.

Porsche Carrera Anahtar Kopyalama ve çoğaltma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir