Menü Kapat

Peugeot 508 Anahtar

Peugeot 508 keyless akıllı anahtar

Onlarca insanın hayır dualarını ve dileklerini alıyor bu nedenle hemen her yaptığımız işi kaleme alıyor sizlerle paylaşıyoruz. Dün akşam bir müşterimizin başına gelen olay aynen şu şekilde gerçekleşmiş direk kendisinin Whatsapp üzerinden tarafıma yazdığı metin aşağıdaki gibidir.

Murat ım tekrar merhaba ben Bülent araç 2011 model Peugeot 508 allura start stoplu aracın yedek anahtarı yoktur asıl anahtar gömlek cebinde çamaşır makinesine atılmış daha sonra bir kaç sefer araç çalıştı ama sonradan kart okunamadı uyarısı veriyor ve çalışmıyor bana bir dönüş yapabilirsen sevinirim normal tel numaran seni aradığım 0 554 128 58 ** çok teşekkür ederim.

Konunun içinde o kadar güzel detaylar var ki anlatamam hepsini tek tek açıklayacağım sizlerden gelen sorular ve bu zamana kadar problem yaşamış insanlardan derleyip topladığımız bilgilerle devam edelim.

Peugeot 508 Yedek Anahtar

Gömlek veya herhangi bir elbisenin içinde yıkanan Peugeot Anahtarı elektronik yapıya sahip olduğundan dolayı bozulur bu gayet doğaldır fakat müşterimizin arabasını günlerce kullanamaması, yetkili servis mi özel servis mi diye düşünmesi ayrı bir zaman kaybetmesine neden olmuştur. Arabayı aldığında verilmediyse hemen sistemini değiştirip kayıtlı olanı beyinden sildirmesi gerekliydi yapmamış ( arabası çalınabilirdi ) çok şükür çalınmamış. Ben çok dikkatliyim kaybetmem elimdekine sahip çıkarım kayıp etmem demiş evet kaybetmemiş ama yıkatmış eğer biraz tedirgin olup Peugeot 508 yedek anahtar yaptırmak isteseydi mağdur olmayacak günleri heba olmayacaktı artık olan olmuş lakin buradan vermek istediğim fikir yedeğin ne kadar önemli olduğudur.

peugeot 508 Smart Key ( Peugeot 508 Anahtarsız Giriş Keyless Go Anahtar ) Tamiri

Elektronik aletlerden yola çıkalım illaki çevremizde suya düşürülmüş özel eşyalarımız bulunuyor bunları zaman zaman yetkili servislere zaman zaman özel teknik servislerde tamir ettirmek istemişizdir fakat ne kadar sağlıklı oldu orası tartışılır fakat Oto Anahtarı tamiri çok güzel sonuçlar veriyor. O kadar çok yedek parça ve çıkma sağlam Peugeot 508 Yedek Anahtar var ki müşterimizin gömleğin cebinde suya giren Smart Key güle oynaya tarafımızca tamir edilmiştir.

Peugeot 508 yedek anahtar fiyatı

Eğer aracınız kontaklı mekanik bir yapıya sahip katlanabilir uzaktan kumanda paketiyle üretilmiş ise ücreti 240.00 T.L fakat Peugeot 508 smart anahtar keyless go akıllı sistemli ise ücreti 450.00 T.L olup şuanda bu fiyatlarla hizmet verilmektedir. Zaman zaman fiyatlarımız stok dürümüne göre indirime giriyor lütfen ihtiyaç halinde güncel bilgileri iletişim bilgilerinizi girerek bizlere ulaştırınız.

Peugeot 508 Yedek Anahtar Kopyalama

Uzaktan kumandalı veya smart key olmasının pek bir önemi yok uzaktan fikir yürütüldüğünde araba kontak yok o yüzden insanlar kopyalama yapılamadığından illa servise gidilmesi gerektiğini düşünüyor fakat arabanın uzaktan kumandasının pili bittiğinde çalışması için oturtulan yuva üzerinden kopyalama ve programlama yapılıyor bir nevi kontağının orası olduğunu düşünebiliriz.

Peugeot 508 Anahtar Pili

Peugeot 508 araç kullanıyorsanız uzaktan kumandasının pilinin Cr 2032 olduğunu bilmelisiniz değişimi oldukça rahattır daha önce kısaca özetlemiştim yine üzerinden geçeyim arka tarafta bulunan logonun oturduğu kapağı kenardan ince bir cisimle kaldırın hareket ettiğini göreceksiniz biraz daha kuvvet verin pat diye atacaktır pili değiştirin fakat faydamız dokunursa lütfen teşekkürü ihmal etmeyin.

Peugeot 508 Anahtar Kabı ve Kasası Değişikliğiyle Uzaktan Kumanda Yenilensin

Kozmetik olarak bir hoşnutsuzluğunuz var ve bu durum sizin canınızı sıkıyor ise çözümü yine Peugeot 508 Anahtar Dış kabı ve kasası değişikliğiyle olacaktır ününün içini açıp içindeki arabayı çalıştıran immobilizer devrelerini alıp yeni yeni anahtar kılıfı içine yerleştirdikten sonra tertemiz bir görünüm yakalarsınız. Kesinlikle çakma ve fason bir malzeme olmayıp sizi tatmin edecektir hemen hemen bu olayı bilmeyen otomobil sevdalısı kişi kalmadı gibi bir şey 7 den tutun 70 e herkes hatta hanımlar dahi delinen veya bozulan immobilizer anahtar için servise gitmiyorlar.

Peugeot 508 Anahtar Kaybolması ve Arızası Durumunda Mesajlar

  • peugeot 508 key battery ( yukarıda söyledim anlamı pil uyarısı cr 2032 )
  • peugeot 508 emergency start ( araba size Peugeot 508 Anahtar üzerinizde değil onu göremiyorum lütfen yuvaya oturtarak deneyin demek istiyor )
  • Peugeot 508 Keyless Entry Problems ( Keyless yani akıllı anahtar sistemi araba ile iletişim halinde değil pili bitik veya arıza yapmış olabilir eğer anahtarınız sağlamsa arabayı arıza tespit cihazı ile kontrol ettirin demek istiyor. )

Daha fazla neler anlatabilir sizlere neler verebilirim diye düşünüyorum lakin pek bir şey kalmadı hepinize keyifli sürüşler diliyor huzurlarınızdan ayrılıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir