Menü Kapat

Audi A3 Sedan Anahtar

Audi A3 Sedan Orjinal Anahtar Görselidir.

İstanbul Tarabya`da Sanatçılar sitesinin otoparkında alışverişten dönen müşterimiz arabanın bagajına koyup kapağıda kapatmış. Kendi imkanlarıyla yaptığı araştırma sonucunda bizi aradı ilk sorduğu şey Audi A3 Sedat Anahtar aracımın bagajında kaldı siz camı kastırarak mı yoksa kapı kilit şifreleri üzerinden zarar vermeden mi açıyorsunuz diye sordu bende kendisine kesinlikle hiç bir arabayı cam kastırarak açmıyorum bir kaç tane keyfe keder çektiğimiz videolarımız var onların linkini paylaşayım izleyip görün demem üzerine müşterimizin cevabı ” tamam ustam gel bekliyorum ” Oldu.

Bulunduğu adresi biliyordum hemen yola koyuldum ve soluğu arabanın başında aldım. Aletlerimi çıkartıp Audi A3 Sedan marka aracın kapısını maymuncuk ile hiç bir yeri çizmeden, delmeden ve gererek zorlamadan açtık. Sola doğru çevirili şekilde tuttuğumda camlar komple aşağı doğru indi arabanın içine binip arka koltukları yatırıp bagajdaki Audi A3 Sedan Orjinal Anahtarı uzanıp aldık müşterimiz rahatladı bizde işimizin vermiş olduğu rahatlıkla tatmin olduk gerçekten el emeğinin taktir edildiği bu günlerde tek motivasyonumuz güzel dileklerdir.

audi a3 keyless anahtar
audi a3 sedan keyless özellikli anahtar

Yeni Audi A3 Sedan Yedek Anahtar

Gelelim bu duruma daha biz ağzımızı açıp nasıl oluyor sizin gibi düşünceli, nazik ve kibar bir insan bu şekilde önlem almadan yaşıyor diye söylenmeden önce müşterimiz bize ” Ustam eline sağlık ancak bu iş böyle olmaz tamam bugün bagajda unuttuk ya kayıp etseydik o zaman ne olcaktı ” demesi üzerine biz bu yüzden varız fakat komple kayıp olduğunda büyük bir külfet, iş yükü ve maliyet çıkıyor mutlaka sizlerde aracınıza Audi A3 Sedan aracınıza yedek anahtar kopyalama yaptırın.

Audi A3 Sedan Anahtar Kopyalama İhtiyacım var Kasko Karşılar mı ?

Klasik bir soru artık hemen herkes biliyor ve faydalanıyor siz Audi A3 sahibi olupta böyle bir ihtiyacınız olduğu halde imkanları neden kullanmayasınız diye düşünesim geliyor. Kasko poliçenizi dikkatli bir şekilde okuyun göreceksiniz orada ” KAYIP VEYA YEDEK ANAHTAR KAPSAM İÇİ ” diye bir madde var dilediğiniz zaman bence tercih edin hele hele kaskolu arabaların yedeksiz kullanılması tam bir facia başınıza bir iş geldiği zaman her türlü madde ile beraber detayları önünüze döken sigorta şirketlerini haklı duruma düşürmeyin haklarınızı bilin ve kullanın.

Audi A3 Sedan Aracıma Yedek Anahtar Yaptığımda Hasarsızlık İndirimim Bozulur mu ?

Arabayı yetkili servise teslim edip çekip evinize giderseniz bozulur sizden para çıkmayacağı için fatura tutarını doğru düzgün inceleme fırsatınız olmadığından arabanın sicili kabarır birde size hediye yıkama veya detaylı temizlik hediye ederler keyfiniz yerinizde işinizi çözdüğünüzü düşünürsünüz fakat işin aslı astarı o değil servisin keseceği yüksek tutar sizin arabaya hasar kaydı açar sizinde yüksek yenileme yapmanıza sebebiyet verir. Bizim yaptığımız işlemler 300 – 500 liralık olduğundan kimse bunu dikkate almıyor arabanın siciline yazılmıyor yazıl dahi kimse zaten umursamıyor o yüzden bence adımlarınızı bilinç bir şekilde atın.

Audi A3 Sedan Aracıma Yetkili Servis Haricinde Anahtar Kopyalama Yaptırsam Bir Sorun Olur mu ?

Detaylı bir şekilde araştırma yaptığınızda Porsche – Range Rover – Bmw – Mercedes ve bir çok yüksek bedelli arabalara yaptığımız işlemleri göreceksiniz. Böyle bir sorunun oluşacağı kulaktan kulağa gezen ancak inandırıcılığı olmayan bir söylentidir. Artık günümüzde herkes bakım paketini bile kendisi alıp değiştiriyor Avrupa bu konuda yine bizden çok ileri kimse çuval çuval paraları insanların avuçlarına bırakmak istemiyor neden sorun olsun bir kere orjinal parça kullanıyorsunuz ve lisanslı cihazla arabaya adaptasyon yapılıyor yani daha somut bir örnek vereyim yetkili servisin arızaları sildiği cihazla dışarıda iyi bir özel serviste bulunan cihazın ne farkı var hatta emin olun bizdeki cihazlar servis cihazlarından daha kapsamlı çünkü onlar yurt dışına bağlanmadan hiç bir işlem yapamıyorlar o yüzden faturalar hep yüksek.

Audi A3 Sedan Uzaktan Kumandalı Anahtarımın Pili bitti Sizden Bilgi Verin

Artık ne model olursa olsun elektronik yapıya sahip Oto Anahtarı üzerinde pil bulunduğunu herkes biliyor hatta yeni nesil araçların ekranlarında pilin zayıfladığı da uyarı şeklinde çıkıyor en güzel örnek Audi A3 bu arabanın uzaktan kumanda pili bitmesine yakın aracın gösterge saatinde hemen söyler ” pil zayıf ” diye sizde değiştirirsiniz peki nasıl ?

 • En basit uzaktan kumandalardan biri pratik hiç bir malzemeye gerek duymadan arkasındaki Audi logosunun altındaki kapağı alt taraftan zorlayarak kaldırın orada Panasonic 2032 pil göreceksiniz aynısını takmanıza gerek yok Duracell – Varta veya Dp pil takabilirsiniz fakat kodu aynı olacak 2032 taktığınız zaman uyarı hemen silinebilir ancak silinmez ise dert etmeyin arabanızı kullanın hafızaya alınan bu uyarının gitmesini bekleyin en geç 1 gün sonra kaybolacaktır.

Audi A3 Marka Aracım Kilitli Kaldı Bozmadan Açılabilir mi ?

Konumuzun asıl yazılma sebebi zaten bu evet açılabilir hemde hiç bir yeri bozmadan eğer birisi gelip deleceğim, değiştireceğim veya camı patlatacağım derse kesinlikle inanmayın profesyonel olan kişilerin aletleri özel üretilip tasarlanmıştır işini iyi yapan birisi kilit sistemine zarar vermeden kapıyı açar immobilizer anahtar sistemi ile bir bağlantısı yoktur elektronik aksamının arıza vereceği ihtimalini düşünmeyin.

4 Comments

 1. Mert

  Merhaba
  A3 sedan arabama var ve arkadaşımdan farklı bır arabanın a3 sedan arabasınınanahtarlarını aldım kendı aracıma nasıl tanımlattıra bilirim

  • oto anahtar

   Mert bey Audi A3 sedan anahtar kullanılmış ise farklı bir araba programlanamaz. Çünkü ürün bizim tabirimizle kilitlenmiş oluyor. Eski aracın bilgilerini içinde barındırdığından dolayı kullanıma kapalıdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir