Menü Kapat

Ford Focus 3 Smart Anahtar

ford focus 3 smart anahtar

Güzel konular olunca soluğu sizin karşınızda oluyor sizlere yeni haberler aktarmak o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam. Bakın yeni tanıştığım Ford Anahtarı ihtiyacı olan bir müşterimizin başından geçen bir olay aynen şu şekilde gerçekleşmiş. Ülkemizde hala güvenilir dürüst insanların olduğu ayrıca beni gururlandırıyor bunun altını ayrıca çizeyim.

Güzel tertemiz bir Ford Focus 3 araç almışlar baba ve oğul ailece geldiler tanıştık işlerini hallettim bana nasıl ulaştınız gibi basit bir soru sordum ve müşterim başladı.

Murat usta aslında doğrusunu söylemek gerekirse biz oğlumla birlikte kullanıyoruz aracı güzel bir detaylı expertiz raporu çıkarttık araba oldukça temiz içimize de sindi lakin satışı yapıp bitirdikten sonra arabanın yedek anahtarı nerede diye sorduğumda sahibi evde hanım bir yere koymuş bulunca gönderirim deyip bizi geçiştirdi ancak benim hiç içime sinmedi geldim eve kafamda deli sorular bir kaç gün sonra hemen yetkili servise gittim fiyat aldım bana 850.00 Lira fiyat verdiler kabul ettim imzaladım. 1 Hafta sonra yetkili servisten gelen telefon üzerine aracımla gittim fakat ne göreyim bir baktım fatura 2.000 t.l olmuş bu fiyat nedir böyle diye sorduğum anda yanlış fiyat verilmiş düzeltilme yapıldı dediklerinde kan beynime sıçra ve derhal iptal edilmesini talep ettim benim cebimden para çıkmıyor tamam fakat haksız bir kazanç var ortada böyle bir durumda rahat edebilir mi insanın vicdanı deyip oradan ayrıldım.

Akşam evde muhabbeti geçti Ford Focus 3 Yedek Anahtar ihtiyacımızı nasıl karşılayacağız diye iftar yakınırken misafirim ne kadar güzel tesadüf ki size daha önce Oto Anahtarı yaptırmış onun vesilesiyle aradım cevaplarınız beni tatmin etti ve İstanbul Pendik`ten tek marş basıp geldim çokta memnun oldum hemde bahsedilen fiyatlarla alakası yok Orjinal Ford Focus 3 smart Anahtar tüm özellikleriyle arabama kopyalandı kafam rahatladı bende sizi herkese tavsiye edeceğim artık diyerek yanımdan ayrıldı.

Dinlediklerim karşısında hem gururlandım hemde böyle insanların kaldığını gördüğüm için mutlu oldum. Ben hem kendine hem oğluna takındıkları bu güzel tavır için ayrıca teşekkür ettim minnet duyduğumu ilettim. Ben servis çalışanlarına iş getirsinler diye maddi destek vermez isem, emlak danışmanı apartman görevlisine bana daire haber versin diye komisyon vermezse ülkemizde herkes işini bu benim işim zaten yapmak zorundayım deyip kabul eder bu en büyük temennimdir. Sonuç olarak ben müşterimizin Ford Focus 3 Smart Anahtar ihtiyacını karşıladım orjinal ürünü uygun fiyata kısa sürede aldılar herkes memnun şimdi ise genel sorunlara bir göz atalım.

  • Ford Focus Anahtar Kayboldu

Çok azla uzatmadan hemen kısa ve öz olarak. İstanbul Bebek semtinde bir vale yemek yemeğe gelen müşterisinin anahtarını başka bir arabanın içine düşürmüş hemen beni aradılar önce araç sahibinin İstanbul Gültepe`de Nef Flats Levent 163 sitesindeki evini çilingir olarak gidip açtık Ford Focus 3 Smart Akıllı Anahtar yedeğini evden alıp aracı çalıştırdık. Vale görevlilerinin idare et mutlaka geri getirirler diye diretmelerine aldırış etmeyen araç sahibi bu arabanın kaybolan anahtarını hafızadan sildirin yenisini hemen teslim edin yoksa polise gideceğim demesi üzerine müdahale sırası bana geldi hemen kodlama ve programlama yapıp Ford Focus 3 Smart Anahtar Kopyalaması işlemini başlatıp 15 dakika işlemi bitirdim sonrasında adam evinin kilitlerini bile yine firmaya değiştirtti. ( Bu durum bu kadar önemlidir onlarca tedbir almanız umuduyla saatlerimi veriyorum isteyerek size ayırıyorum )

Ford Focus Orjinal Anahtar Fiyatı

Arabaların model yıllarına ve makyajlanan kasalarına göre bakım, yedek parça hatta vergileri dahi değişmektedir. Mesela Ford Focus 1 orjinal anahtar fiyatı 90.00 Lira Uzaktan kumandalı olanı 230.00 lira Ford Focus 2 modeli de keza aynı şekilde değişmiyor aynı parçalar birbirlerine uyuyor ancak Ford Focus 3 Orjinl anahtar fiyatı değişiyor çünkü bu modelde parçalar ve yazılımlar değişti.

  1. Ford Focus 3 sustalı Anahtar – 250.00 Lira
  2. Ford Focus 3 Yedek Anahtar ( kumandası yok sadece arabayı çalıştırır ) 90.00 Lira
  3. Ford Focus 3 smart akıllı anahtar – 350 Lira

Fiyatlara şuanda hizmet veriyoruz nadirde olsa fiyatlar zaman zaman değişiyor ne zaman bu konuyu okursunuz kaç sene sonra bilmiyorum lakin siz güncel fiyatlar için mutlaka bizlere ulaşın.

Ford Focus Sustalı Anahtar Boş Kumanda Kabı

Çok çabuk deforme olup bozulan bir yapısı olduğundan ( dış aksamından bahsediyorum ) uzun soluklu arabasını satmadan kullanan insanlar için Ford Focus Sustalı Anahtar Boş Kumanda Kabı değişim ihtiyacı doğmuştur. Kozmetik yapıya önem veren insanlar bu değişim için belli başlı araştırmalar yapıyor yapmakla kalmayıp çok uygun rakamlarla araçlarının uzaktan kumandalarını temizleyip yeni kimliğe kavuşturuyorlar böyle bir ihtiyacınız var ise 50.00 liraya çözebilirsiniz.

Ford Focus Anahtar Pili Kodu

Ford Focus Anahtar Pili 2032 olup kendiniz değiştirebilirsiniz. Eğer Ford Focus 3 Smart Akıllı anahtar pili değiştirecekseniz BURAYA diğer modeline sahipseniz yani keyless özelliği bulunmayandan bahsediyorum o zamanda focus 3 sustalı anahtar pili değiştirecekseniz BURAYA bir göz atın tüm detaylarıyla sizlere yardımcı olacak videoları bulup linkini paylaştım. Artık kendi işinizi kendiniz görün pil ihtiyacınız var ise konunun altına iletişiminizi yapıştırın ÜCRETSİZ PİL GÖNDERİMİ yapabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir