Menü Kapat

Ford Focus 3 Smart Anahtar

ford focus 3 smart anahtar

Güzel konular olunca soluğu sizin karşınızda oluyor sizlere yeni haberler aktarmak o kadar hoşuma gidiyor ki anlatamam. Bakın yeni tanıştığım Ford Anahtarı ihtiyacı olan bir müşterimizin başından geçen bir olay aynen şu şekilde gerçekleşmiş. Ülkemizde hala güvenilir dürüst insanların olduğu ayrıca beni gururlandırıyor bunun altını ayrıca çizeyim.

Güzel tertemiz bir Ford Focus 3 araç almışlar baba ve oğul ailece geldiler tanıştık işlerini hallettim bana nasıl ulaştınız gibi basit bir soru sordum ve müşterim başladı.

Murat usta aslında doğrusunu söylemek gerekirse biz oğlumla birlikte kullanıyoruz aracı güzel bir detaylı expertiz raporu çıkarttık araba oldukça temiz içimize de sindi lakin satışı yapıp bitirdikten sonra arabanın yedek anahtarı nerede diye sorduğumda sahibi evde hanım bir yere koymuş bulunca gönderirim deyip bizi geçiştirdi ancak benim hiç içime sinmedi geldim eve kafamda deli sorular bir kaç gün sonra hemen yetkili servise gittim fiyat aldım bana 850.00 Lira fiyat verdiler kabul ettim imzaladım. 1 Hafta sonra yetkili servisten gelen telefon üzerine aracımla gittim fakat ne göreyim bir baktım fatura 2.000 t.l olmuş bu fiyat nedir böyle diye sorduğum anda yanlış fiyat verilmiş düzeltilme yapıldı dediklerinde kan beynime sıçra ve derhal iptal edilmesini talep ettim benim cebimden para çıkmıyor tamam fakat haksız bir kazanç var ortada böyle bir durumda rahat edebilir mi insanın vicdanı deyip oradan ayrıldım.

Akşam evde muhabbeti geçti Ford Focus 3 Yedek Anahtar ihtiyacımızı nasıl karşılayacağız diye iftar yakınırken misafirim ne kadar güzel tesadüf ki size daha önce Oto Anahtarı yaptırmış onun vesilesiyle aradım cevaplarınız beni tatmin etti ve İstanbul Pendik`ten tek marş basıp geldim çokta memnun oldum hemde bahsedilen fiyatlarla alakası yok Orjinal Ford Focus 3 smart Anahtar tüm özellikleriyle arabama kopyalandı kafam rahatladı bende sizi herkese tavsiye edeceğim artık diyerek yanımdan ayrıldı.

Dinlediklerim karşısında hem gururlandım hemde böyle insanların kaldığını gördüğüm için mutlu oldum. Ben hem kendine hem oğluna takındıkları bu güzel tavır için ayrıca teşekkür ettim minnet duyduğumu ilettim. Ben servis çalışanlarına iş getirsinler diye maddi destek vermez isem, emlak danışmanı apartman görevlisine bana daire haber versin diye komisyon vermezse ülkemizde herkes işini bu benim işim zaten yapmak zorundayım deyip kabul eder bu en büyük temennimdir. Sonuç olarak ben müşterimizin Ford Focus 3 Smart Anahtar ihtiyacını karşıladım orjinal ürünü uygun fiyata kısa sürede aldılar herkes memnun şimdi ise genel sorunlara bir göz atalım.

 • Ford Focus Anahtar Kayboldu

Çok azla uzatmadan hemen kısa ve öz olarak. İstanbul Bebek semtinde bir vale yemek yemeğe gelen müşterisinin anahtarını başka bir arabanın içine düşürmüş hemen beni aradılar önce araç sahibinin İstanbul Gültepe`de Nef Flats Levent 163 sitesindeki evini çilingir olarak gidip açtık Ford Focus 3 Smart Akıllı Anahtar yedeğini evden alıp aracı çalıştırdık. Vale görevlilerinin idare et mutlaka geri getirirler diye diretmelerine aldırış etmeyen araç sahibi bu arabanın kaybolan anahtarını hafızadan sildirin yenisini hemen teslim edin yoksa polise gideceğim demesi üzerine müdahale sırası bana geldi hemen kodlama ve programlama yapıp Ford Focus 3 Smart Anahtar Kopyalaması işlemini başlatıp 15 dakika işlemi bitirdim sonrasında adam evinin kilitlerini bile yine firmaya değiştirtti. ( Bu durum bu kadar önemlidir onlarca tedbir almanız umuduyla saatlerimi veriyorum isteyerek size ayırıyorum )

Ford Focus Orjinal Anahtar Fiyatı

Arabaların model yıllarına ve makyajlanan kasalarına göre bakım, yedek parça hatta vergileri dahi değişmektedir. Mesela Ford Focus 1 orjinal anahtar fiyatı 90.00 Lira Uzaktan kumandalı olanı 230.00 lira Ford Focus 2 modeli de keza aynı şekilde değişmiyor aynı parçalar birbirlerine uyuyor ancak Ford Focus 3 Orjinl anahtar fiyatı değişiyor çünkü bu modelde parçalar ve yazılımlar değişti.

 1. Ford Focus 3 sustalı Anahtar – 250.00 Lira
 2. Ford Focus 3 Yedek Anahtar ( kumandası yok sadece arabayı çalıştırır ) 90.00 Lira
 3. Ford Focus 3 smart akıllı anahtar – 350 Lira

Fiyatlara şuanda hizmet veriyoruz nadirde olsa fiyatlar zaman zaman değişiyor ne zaman bu konuyu okursunuz kaç sene sonra bilmiyorum lakin siz güncel fiyatlar için mutlaka bizlere ulaşın.

Ford Focus Sustalı Anahtar Boş Kumanda Kabı

Çok çabuk deforme olup bozulan bir yapısı olduğundan ( dış aksamından bahsediyorum ) uzun soluklu arabasını satmadan kullanan insanlar için Ford Focus Sustalı Anahtar Boş Kumanda Kabı değişim ihtiyacı doğmuştur. Kozmetik yapıya önem veren insanlar bu değişim için belli başlı araştırmalar yapıyor yapmakla kalmayıp çok uygun rakamlarla araçlarının uzaktan kumandalarını temizleyip yeni kimliğe kavuşturuyorlar böyle bir ihtiyacınız var ise 50.00 liraya çözebilirsiniz.

Ford Focus Anahtar Pili Kodu

Ford Focus Anahtar Pili 2032 olup kendiniz değiştirebilirsiniz. Eğer Ford Focus 3 Smart Akıllı anahtar pili değiştirecekseniz BURAYA diğer modeline sahipseniz yani keyless özelliği bulunmayandan bahsediyorum o zamanda focus 3 sustalı anahtar pili değiştirecekseniz BURAYA bir göz atın tüm detaylarıyla sizlere yardımcı olacak videoları bulup linkini paylaştım. Artık kendi işinizi kendiniz görün pil ihtiyacınız var ise konunun altına iletişiminizi yapıştırın ÜCRETSİZ PİL GÖNDERİMİ yapabiliriz.

81 Comments

  • oto anahtar

   2012 Ford C-Max anahtarsız çalıştırma keyless go yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Ayrıca araba ile geldiğiniz zaman Ford C-Max keyless anahtar tüm donanımları çalışacak şekilde sizlere teslim edilecek. Diğer bilinen adıyla Ford C-max smart anahtar 15 dakika içinde programlanabilmektedir. Ruhsat sahibi olmalı ve arabanızla uğramalısınız.

 1. M

  Merhaba,

  2015 ford focus için sustalı anahtar fiyatı nedir? Yedek anahtarda uzaktan kumanda olmadığı için ikinci bir sustalı anahtarım olsun diye istiyorum. Ayrıca mevcut anahtarı kullanmaya devam edebilecek miyim?

 2. M.

  Merhaba,

  2015 ford focus için sustalı anahtar fiyatı nedir? Yedek anahtarda uzaktan kumanda olmadığı için ikinci bir sustalı anahtarım olsun diye istiyorum. Ayrıca mevcut anahtarı kullanmaya devam edebilecek miyim?

  • oto anahtar

   2015 model Ford Focus sustalı anahtar fiyat bilgisini tarafınıza ulaştırdık. Evet Ford Focus yedek anahtar uzaktan kumandasız olduğu için bu tip şikayetler hep geliyor. Yardımcı oluruz… Evet kullanmaya devam edeceksiniz.

 3. Muhammet Yazıcı

  Focus 2 için yedek anahtar fiyatını öğrenmek istiyorum. Uygundan pahalıya göre fiyat verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar

 4. mustafa

  Merhabalar 2017 focus yedek anahtarımız anlatıldığı gibi geldi gelicek gibilerinden oyalandık
  diğer anahtarı sistemden silip yeni anahtarı bize yaptığınız zaman ücretimiz ne olur ve yeriniz nerede acil dönüş lütfen

  • oto anahtar

   Ford Focus 3 yedek anahtar fiyat bilgisini mailinize yolladak lütfen kontrol edeniz. Arıca Ford araçlarda programlama için arabaya ihtiyaç duyulmuyor bilginize sunarım. ( keyless go anahtarsız çalıştırma için söylediğimiz geçerli değildir. )

 5. Mustafa

  Selamün aleyküm 2014 focus yedek anahtar.
  Elimizde olmayan yedek anahtarın silinmesi ve yapicaniz yedek anahtarla sustalı ve kumandalı olması acaba nekadar olur
  Şimdiden teşekkürler

 6. Kemal

  Merhaba, 2012 focus3 yedek anahtarı var. Ancak sustalı uzaktan kumandalı anahtar kayıp. Sustalı anahtar yaptırmak bize kaça mal olur?
  Teşekkürler

  • oto anahtar

   Kemal bey günaydın, 2012 model ford focus 3 yedek anahtar kopyalama fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Zaten firmamızda şuan Ford Focu 3 anahtar isteyen tüm misafirlerimize sustalı yani katlanabilir modeli tavsiye ediyoruz.

 7. Murat donmez

  Selamlar. 2012 Ford focus 3 anahtarsız çalıştırma anahtarı kayıp. Ne kadara olur. Birde ben hataydayim siz İstanbul’da. Buralara yakın yapabilecek kimse varmı.

  • oto anahtar

   Murat bey 2012 Model Ford Focus 3 anahtar tüm özellikleri çalışacak şekilde kopyalama yapabiliriz. Ancak Hatay`da olduğunuz durum biraz karışık çünkü arabaya bilgisayar bağlamamız gerekmektedir.

 8. Murat

  Focus 1 araç aldım ancak sadece 1 adet anahtar var kumandalı olan. İkinci bir anahtar kumandalı ve kumandasız olarak ne kadara yapabilirsiniz?

  • oto anahtar

   Murat bey Ford Focus 1 anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık lütfen kontrol ediniz. Arabaya ihtiyaç duymuyoruz bunun için ürünü kargo ile bize yollamanız yeter. Tek isteğimiz ruhsat sahibi olmanıdır.

  • oto anahtar

   Mustafa bey Ford Focus 1 orjinal uzaktan kumandalı anahtar fiyatı 200.00 lira ürünümüzden aracın camlarını kumanda üzerinden kapatma ve motor kilit sistemini aktif etme özelliği bulunmaktadır.

 9. Enis Tekeoğlu

  Merhaba. 2016 model Courier aracıma yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Fiyat ve iletişim adresinizi iletebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

 10. Cüneyt

  2013 model ford focus aracım var. Anahtarı kaybettim. Poşetinde kodlar Olan kumandalı ucu düz bir anahtar var bu anahtar araç anahtarı kaç paraya yapılır.

 11. Sefa

  Focus kumandalı anahtarımı kaybettim kumandasız yedek anahtarla işimi görüyorum kumanda fiyatı nedir ve focusun orjinal kumandasıbanmı

 12. Melih

  Merhaba, 2017 ford focus akıllı anahtarın fiyatı ve teslimatı konusunda bilgi alabilir miyim? Ankara da yaşıyorum. Uzaktan işlemler halledilip gönderilebiliyor mu? Eğer fiyat ve teslimat konusunda bir kolaylık sağlanırsa satın almayı düşünebilirim.

  • oto anahtar

   Melih bey Ford Focus keyless go anahtar uzaktan maalesef programlanamıyor. Bu işlem için mutlaka arabaya bilgisayar bağlantısı yapmak gerekir. Eğer aracınızın Oto Anahtar özelliği kontaklı yani manuel olsaydı uzaktan yardım ederdik. Ankara`da yerimiz var bizimle iletişime geçin sizi yönlendirelim.

  • oto anahtar

   Deniz bey hayırlı günler diliyorum. 2015 model ford focus yedek anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Ayrıca araba ile birlikte uğramanıza gerek yok ruhsat sahibiyseniz yardımcı oluruz.

 13. Volkan

  Merhaba 2010 model focus sedan anahtarı çalıştırmıyor arızası ne olduğunu bilmiyoruz yeni anahtar tanimlattirasak ne kadar ücreti olur anahtar tanimlatildiktan sonra çalışmazsa arıza ne olabilir nasıla yaptirabiliriz

  • oto anahtar

   Volkan bey 2010 model Ford focus sedan anahtar garantili şekilde tamir edilerek arabaya programlanabilir. Bunun için arabanın çalıştıran anahtarının bize gelmesi yeterlidir. Onun üzerinden yola çıkarak sorunu çözebiliriz. Ancak arabayla uğrayabilirseniz hepsinden daha iyidir.

 14. Mahmut

  2011 Focus anahtarsız çalıştırma modeli olan aracımın yedek anahtarı yıllardır kayıp. Kullandığında uzun zamandır kapıları açmıyor. Ama araca bağlanıyor ve araç çalışıyor. Çözüm öneriniz ve yedek anahtar fiyatımız nedir.

  • oto anahtar

   Mahmut bey 2011 model Ford Focus anahtar ile alakalı istemiş olduğunuz işi yapabileceğimizi bilmenizi isteriz. Araba ile birlikte gelebilirseniz Ford Focus Keyless anahtar 15 dakikada kodlanarak tarafınıza teslim edilebilir.

  • oto anahtar

   Mahmut bey hayırlı günler diliyorum. 2011 model Ford FOcus Titanyum anahtarsız çalıştırma keyless go özellikli anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Ford Focus anahtar için lütfen kontrol sağlayınız.

 15. Mahmut

  2011 focus titanyum anahtarsız çalıştırma model aracımın yedek anahtarı kayıp.yedek anahtarı mümkünmüdür.mümlpnse fiyat alabilirmiyim

 16. Muttalip

  Merhaba, ben kayseride ikamet ediyorum 2012 model focus 3 aracım için orjinal anahtar ve kodlamasını kaça ve nasıl yapabilirsiniz ?

  • oto anahtar

   Hasan bey Ford Focus 3 Orjinal kumandalı anahtar fiyat bilgisini mail adresinize yolladık. Arabayı çalıştıran anahtar bize gönderilirse yenisi kumandalı şekilde kopyalanıp sizlere gönderilebilir.

  • oto anahtar

   Arda Bey 2016 model Ford Focus orjinal anahtar stoklarımızda var araba ile gelebilirseniz şuan için fiyatlarımız uygun. 250.00 Liradan yaparız önümüzdeki günlerde zam gelecek gibi görünüyor.

  • oto anahtar

   Merhaba iyi günler diliyorum. Ford Focus smart anahtar tamir edilebilir ürünü görmemiz gerekiyor. Eğer çok önemli bir durum yok ise ( işlemci ayakları çürüme yapmadıysa ) tamir olur.

 17. ömer

  iyi günler efendim, focus 3 mca sustasız olan anahtar fiyatınız nedir? Anahtar yedek olacak degıl mı cunku orıjınalın kopyası olması benım işime yaramıyor, yedek-orıjınalınden farklı bır anahtar olmalı. Mykey probleminden müzdaribim ve yedek anahtarı yok aracın. Teşekkürler

 18. Fethi Gökçe

  Merhabalar ford focus 2016 model tdci trend x aracım var da yedek anahtar istiyorum stoklarınızda da var mı varsa fiyat bilgisi alabilir miyim?

 19. Özhan

  Ustam merhaba 2015 Focus sustalı anahtarım kayboldu araba şu an kapının önünde yatıyor çalıştıramıyorum immobilizer etkin olmuyor diğer anahtar var bunun için ne yapabiliriz bir de anahtar kopyalayabilirsiniz eğer ki fiyatı ne kadar dır

 20. semih durak

  Merhaba ben 2012 model focus trend araç aldım. Fakat yedek anahtarı yok. Elimdeki mevcut anahtarı tekrar programlatmak ve bir adet yedek anahtar yaptırmak istiyorum. Güncel fiyatınız nedir acaba?

 21. cem topal

  Kolay gelsin ford focus 2005 model aracımın orjinal kumandasını kaybettim yedek anahtarla kullanıyorum orjinal kumandası takım olarak (kabı ve chip sistemi) yapılabilir mi fiyat ne olur

 22. Ergün Şahin

  Merhabalar, aracım 2014 titanyum anahtarsız çalıştırmalı trafiğe 2015 çıkış yani 2015-2018 arası kasadır. Yani kumanda olarak görev görüyor. Biri bozuk da fiyatı nedir şimdi acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir