Menü Kapat

Peugeot 3008 Smart Anahtar

peugeot 3008 orjinal anahtar görseli

Peugeot 3008, üstün özelliklerde elektronik sistemler ile donatılan bir araçtır. Ünlü Fransız otomotiv markası Peugeot’un prestijini her detayı ile yansıtan bu özel aracın anahtar sistemi de güvenli bir sistem barındırır. Peugeot 3008 smart anahtar hakkında size detaylı bilgiler vereceğim. Araç üzerinde yaptığımız Peugeot 3008 smart anahtar kopyalama işleminin detaylarını anlatacağız. Peugeot 3008 aracınız varsa anahtar sorunlarında bize ulaşabilirsiniz. Kaliteli, hızlı ve garantili anahtar hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Şimdi Peugeot 3008 anahtar sistemine göz atalım!

Peugeot 3008 Smart Anahtar Kopyalama

Peugeot 3008 özel bir araçtır. Eller serbest ya da anahtarsız giriş sistemi ile donatılmıştır. Yani aracın yanına geldiğinizde kapı kolunun içine elini koyduğunuzda kapılar açılır. Aracın içindeyken anahtar üzerinizdeyse start/stop düğmesine basmanız, aracı çalıştırmak için yeterli olacaktır. Eller serbest sistemi ile donatılan uzaktan kumandalı smart anahtar üzerinde üç buton bulunur. Uzaktan kumanda kabı üzerinde kapıları açma ve kilitleme; ayrıca, bagaj açma butonları yer alır.

Bir müşterimiz Peugeot 3008 smart anahtar kopyalama talep etti. Yeni aldığı aracın yedek anahtarı yokmuş. İnternetten bana ulaştı ve ne yapabileceğimi sordu. Ben de telefonda yaptığım işlemleri kısaca anlattım. Peugeot 3008 anahtar kopyalama sadece aracın üzerine yapılabilir. Bu sebeple müşterimizle randevulaştık. Bir dükkan işleten müşterimiz, bizi işyerine davet etti. Sarıyer’den Bağcılar’daki müşterimizin iş yerine gittim. Oradaki araçta yaklaşık 20 dakika içinde yedek anahtar yaptım.

peugeot 3008 yedek anahtar
peugeot 3008 yedek anahtar görseli

Yaptığım orijinal Peugeot 3008 smart yedek anahtar kodlama sonrası tüm özellikleri ile çalıştı. Bu kadar kısa sürede bu işlemi yapmamız müşterimizi ayrıca memnun etti. Üstelik, talep ettiğimiz ücret yetkili servisin istediği miktarın üçte biri kadardı. Yedek anahtar kopyalama işleminde öncelikle araca bilgisayarı ve kodlama cihazını bağladım. Aracın hafızasındaki eski yedek anahtarın kodunu sildim. Stoklarımızdan getirdiğim Peugeot 5008 smart anahtar kodunu, eski yedek anahtarın kodu yerine kaydettim.

Bu işlem önemli; çünkü kaskoda sorun yaşamamak için eski yedek anahtarın iptal edilmesi ve yeni orijinal yedek anahtar kodunun hafızaya kaydedilmesi gerekiyor. Bu işlemlerin ardından anahtarı araca tanımladım. Temel olarak yaptığım işlem; araç sahibine verilmeyen ya da kaybolan yedek anahtarı hafızadan sildim, yerine yeni orijinal yedek anahtar kodladım. Orijinal yazılım üzerinden orijinal malzeme ile bu işlemi gerçekleştirdim. Orijinal yedek anahtar işlemi bu kadar!

Peugeot 3008 Smart Anahtar ve Kasko

Peki, Peugeot 3008 smart anahtar kaskoda soru çıkarır mı? Bizim yaptığımız yedek anahtar kopyalama, orijinal anahtar yapma işlemleri tamamen yasal, garantili ve güvenlidir. Orijinal anahtardan hiçbir farkı yoktur. Sistemdeki eski anahtarı iptal edip yeni anahtar yaptığımız için kaskoda hiçbir sorun çıkarmaz. Size başka bir bilgi vereyim; diyelim ki Peugeot 3008 smart yedek anahtar kayboldu. Yeni bir yedek anahtar yaptırmak istiyorsunuz. Bunun için şunları yapmanız lazım; polis merkezine giderek yedek anahtarın kaybolduğuna dair tutanak tutturmalısınız. Ardından kaskoyu arayarak yedek anahtar yaptıracağınızı belirterek, hasar kaydı açtırmalısınız. Ardından yetkili servise ilgili evraklarla başvurarak, yedek anahtar talep etmelisiniz.

peugeot 3008 anahtar fiyatı
peugeot 3008 anahtar fiyatını görebilirsiniz.

Yetkili servisler yedek anahtar için yaklaşık 20 gün süre veriyor. Hatta koronavirüs salgını sebebiyle yetkili servislerde anahtar tedariki sorunları yaşanıyor. Yani bu anahtar teslim süresi daha uzun sürebiliyor. Ayrıca, yetkili servise büyük miktarlarda anahtar ücreti ödemeniz gerekir. Tüm bu prosedürlere gerek kalmadan yedek anahtar yapıyoruz. Dakikalar içinde yedek anahtarı teslim ediyoruz. Üstelik yetkili servisin üçte biri kadar ücret talep ediyoruz. Hem yeni hem garantili hem orijinal hem de kasko uyumlu yedek anahtar işlemleri için hemen arayın!

Peugeot 3008 Smart Anahtar Kabı

Peugeot 3008 smart anahtar kabı her ne kadar sağlam ve kaliteli bir anahtar olsa da bazı durumlarda arızalanabilir. Yüksekten düşme, suya düşme ya da darbe alma gibi durumlarda uzaktan kumanda kabı kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarda immobilizer sistemi konusunda tecrübeli bir uzmandan destek almalısınız. Peugeot 3008 smart anahtar kabı ve tamiri gerektiğinde bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. Anahtar kabı elektronik devresi ile birlikte devre dışı kalmışsa, butonları kullanılamıyorsa yeni bir anahtar yapmak gerekir. Bunun için de yukarıda anlattığım yedek anahtar kopyalama işlemlerini yapmak gerekir. Peugeot yedek anahtar kabı ya da Peugeot smart anahtar kabı ihtiyacınız varsa stoklarımızda bulunduğunu belirtelim!

Peugeot 3008 Smart Anahtar Pili Biterse

Peugeot 3008 smart anahtar pili biterse endişe edecek bir durum yok. Bu araç manuel olarak açılabiliyor ve çalıştırılabiliyor. Sadece eller serbest sistemi aktif olmuyor. Diyelim ki pikniktesiniz, denize gittiniz ya da şehirler arası bir seyahattesiniz. Aracın aküsü bitti ya da smart anahtar kumanda pili bitti. Bu durumda anahtarın üzerindeki nikelajlı alanında bulunan mekanik anahtarla kapıdaki acil durum kilidini çevirerek aracın kapısını açabilirsiniz. Uzaktan kumanda pili bittiyse, aynı şekilde kapıları açtıktan sonra direksiyonunun sol tarafında, sinyal kolunun sol yanındaki anahtar boyutu kadar büyüklükteki manuel okutma yerine uzaktan kumandayı tutarak, start/stop düğmesine bastığınızda aracı çalıştırabilirsiniz. Peugeot 3008 smart anahtar pili değişimi için de bize müracaat edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir