Menü Kapat

Audi A6 Keyless Anahtar

audi a6 keyless orjinal anahtar

Audi A6 keyless anahtar, Keyless Go özellikli sistem barındırır. Ünlü Alman markası, kalitesini anahtar sisteminde de ortaya koyuyor. Audi A6 keyless anahtar ile ilgili her türlü sorun için desek veriyorum. Yetkili serviste günlerce beklemeden kısa süre içinde Audi A6 yedek anahtar veya Audi A6 anahtar kopyalama hizmetleri veriyorum. Audi’nin bütün segmentlerindeki araçları için servis hizmetlerimiz bulunuyor. Koronavirüs sebebiyle yetkili servislerde yedek parça tedarik sorunu yaşanıyor. Stoklarımızda Audi model araçların anahtarları bulunuyor. Gerekli kodlama ve kopyalama işlemlerinin ardından anahtarı sorunsuz kullanabilirsiniz. Audi A6 keyless anahtar ile ilgili vereceğim bilgiler, yaptığım işlemlerle ilgili size fikir verecektir.

Audi A6 Keyless Anahtar Kopyalama

Sanayiden bir abimizin yakını için Audi A6 keyless anahtar yaptık. İş yerimize gelen yeni müşterimiz, aldığı hizmetten çok memnun kaldı. Yirmi dakika içinde her şey dahil yedek keyless anahtar teslim ettim. Audi A6 araçlarda fabrikasyon olarak 3 anahtar veriliyor. Bu anahtarlardan birini kaybeden müşterimiz, kaskoda veya sigortada sorun yaşamamak için keyless yedek anahtar yaptırmak istediğini söyledi. Stoklarımızda Audi A6 araçların yedek anahtarı bulunuyor. Bu sebeple orijinal yedek anahtarı aracın hafızasına kopyalama ya da anahtar kodlama işleminin ardından her şeyiyle dört dörtlük bir keyless anahtar teslim ettim.

Bu arada şu bilgileri vereyim; Audi A6 keyless anahtar, 8E immobilizer çip yazılımı ile donatılmıştır. Üstün güvenlikli bu sisteme anahtar kopyalama işlemi ancak aracın üzerinde yapılabilir. Yani araç olmadan yeni bir anahtar yapılamaz. Bu anahtarların uzaktan kumanda sistemi 434 MHZ ve 868 MHZ frekanslara sahip. Bu üstün özellikli keyless anahtar sistemini ancak immobilizer anahtar uzmanları çözebilir. Rastgele anahtar ustalarına anahtar yaptırırsanız, keyless sistemi sorunları ortaya çıkabilir. Bunun için immobilizer profesyonellerine danışmanız önemlidir. Yaptığım her anahtar, -tabiri caizse- anahtar teslimdir. Yani anahtar kabı, anahtar pili, immobilizer çip, uzaktan kumanda ve Keyless Go gibi bir anahtarda bulunması gereken ne varsa tüm fonksiyonları ile çalışır vaziyette teslim ediyorum.

Audi A6 Keyless Anahtar Yedekleme

Audi A6 keyless anahtar yedekleme işlemi sonrası orijinal anahtar ile aynı özellikle aktif olur. Yedek anahtar için lisanslı kopyalama cihazı kullanıyorum. Audi A6 keyless anahtar sistemi ile tam uyumlu yedek anahtar, kaskoya ibraz edilebilir. Garantili olarak yaptığımız yedek anahtar kopyalama işlemi aracın hafızasında, bilgisayar üzerinden yapılıyor. Öncelikle kaybolan yedek anahtarın kodunu aracın hafızasından siliyoruz. Bunun yerine yeni yedek anahtar kodunu kaydediyoruz. Anahtar kopyalama cihazı anahtarların kodlarını veriyor. Kayıt işleminin ardından orijinal yedek anahtar tüm özellikleri ile kullanılabilir. Uzaktan kumandalı anahtar çipi kopyalama işlemi için bazı detayları bilmek gerekir. Audi A6 keyless anahtar farklı yazılımlar kullanır. Bu sebeple bir anahtarın yazılımı başka bir anahtarda kullanılamaz. Bir de yedek anahtar kopyalama, orijinal anahtar ile birlikte yapılabilir. Yüksek güvenlikli immobilizer sistemi bulunan Audi A6 keyless anahtar, elektronik motor kilit sistemi ile birlikte kullanılır.

Audi a6 keyless anahtar fiyatı
Audi a6 keyless anahtar fiyatı

Audi A6 Keyless Anahtar ve Kasko

Birçok müşterim aynı soruyu soruyor; Audi A6 keyless anahtar kopyalama işlemi kaskoda ya da sigortada sorun olur mu? Bu sorunun cevabı; hiçbir sorun olmaz! Aracı alırken yedek anahtarı sormayı unutmuş. Aracın anahtarı ile ilgili bir sorun olduğunda ya da çalındığında yedek anahtarın önemini anlaşılıyor. Kaskonun soracağı ilk şey yedek anahtardır. Yedek anahtar yoksa kasko işlem yapmaz. Bizim yaptığımız yedek anahtar tamamen garantilidir, orijinaldir, yasaldır. Kaybolan yedek anahtarın yerine aynı özelliklerde orijinal yedek anahtar kopyalama yapıyoruz. Anahtarı sadece araç sahibine yapıyoruz. Bu sebeple kaskoda hiçbir sorun çıkmıyor.

Audi A6 Keyless Anahtar Hakkında Faydalı Bilgiler

Bazı müşterilerim Audi A6 keyless anahtar ile ilgili çok soru soruyor. Bu sebeple bu müşterilerimize ve Audi A6 sahipleri için faydalı bazı bilgileri aşağıda derledim;

 • Audi A6 araçlarda Keyless Go sistemi bulunur. Anahtar üzerinizdeyken vites kolunun yanındaki start/stop butonuna bastığınızda araç anahtarsız çalışır. Kapılar da anahtarsız olarak yaklaşınca otomatik açılır.
 • Audi A6 anahtar yazılımı; Volkswagen, Seat ve Skoda gibi aynı segmentteki araçlarla muadildir.
 • Audi A6 keyless anahtar pili biterse anahtar kabı üzerindeki mekanik anahtar ile aracın kapıları açılabilir.
 • Anahtar pili biterse anahtar kabı ön konsoldaki elektronik kontağın üzerine tutulursa araç çalıştırılabilir.
 • Audi A6 keyless anahtar işlemleri kasko ve sigortada sorun çıkarmaz.
 • Audi A6 keyless anahtar kabı değişimi ve tamiri yapılabilir. Stoklarımızda Audi A6 anahtar kabı modelleri bulunmaktadır.
 • Audi A6 ile Audi Q7 muadil anahtar sistemi kullanır. Audi A6 orijinal anahtar kayboldu ise Audi Q7 orijinal anahtar ile kopyalama yapılabilir.
 • Audi A6 aracın anahtarları kaybolursa kapılar maymuncuk ile açılabilir. Anahtar yapmak için de kontağın içindeki anahtar sistemini sökülmeli ve bilgisayar aracılığı ile yeni anahtar kopyalama işlemi yapılmalıdır.
 • Audi A6 anahtar pili “CR 2032” tip pildir. Pil fiyatı 10 ila 20 liradır.
 • Audi A6 yedek anahtar fiyatı bizde 600 TL’dir.

Audi yetkili servisleri yedek anahtar işlemleri için büyük miktarlarda para talep eder. Bizim yaptığımız keyless anahtar işlemleri yetkili servisin üçte biri kardadır. İki yıl garantili, orijinal özelliklerde keyless anahtar işlemleri yapıyoruz. Yeni orijinal yedek anahtar 20 dakikada cebinizde… Kalın sağlıcakla!

1 Comments

 1. İdris

  Bende audı a6. 2013 3tdı sline ekranlı anahtar yaptırmak istiyorum acaba fıyat öğrenebilirmiyim teşekkürler .lütfen bilgi verin en kısa sürede

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir