Menü Kapat

Peugeot 107 Anahtar

Dükkanımıza organik olarak ayak basan müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre sitemizin içeriğini güncelliyor kendimize ona göre bir yol haritası belirliyoruz. Dün akşam saatlerinde mimar Cansu hanım dükkanımıza uğradı ” İstinye`de Murat usta var oraya git yardımcı olur sorununu çözer ” demişler. Kendisine bir çay söyledim ve problemini anlatmasını rica ettikten sonra bir dokundum bir ah işittim diyebilirim. ” Murat usta benim kapının önünde gördüğün gibi kırmızı renkli severek kullandığım Peugeot 107 aracım var bakım yaptırdığım servise götürdüm o başka bir oto anahtarcı dükkanına yönlendirdi 3 gün üst üste gittim geldim 250.00 lira verdim bunlar immobilizer anahtar yapısına sahip kopyalama yapılmaz dediler gidip yetkili servisten kod almam gerektiğini söylediler onuda yaptım tekrar döndüm 2 saat bekledim yine olmadı son çare olarak size geldim umuyorum problemim çözülür düşüncesiyle buraya geldim pek bir ümidim yok lakin birde siz uğraşın bakalım ” demesi üzerine tebessüm ederek hemen işime daldım, bakalım birde ben deniyeyim o zaman deyip yaptıktan sonra video çekeceğim size soru sorduğumda açık bir şekilde anlatacaksınız o zaman diyerek şakalaştık ” TAMAM ” dedi.

Peugeot 107 Yedek Anahtar

Müşterimizin elinde uzaktan kumandalı bir adet orjinal Peugeot 107 anahtar mevcut bizden istediği başına bir hal geldiğinde arabasını kullanabilmekti lakin yedek olarak ürettiğimiz yeni nesil katlanabilir model arabaya çok yakıştı görsellerini yazının içerisine gömüp birde güzel bir video hazırladım onuda izlemenize vesile olacağım. Üzülerek ve içime sinmeyerek söylüyorum meslektaşlarım diye ki onlar hiç bir zaman bu işi hakkıyla yapamayacaklar Cansu hanımın 1 haftasını yok etmişler çünkü ezbere gidiyorlar Peugeot 107, Citroen C1 ve Toyota Aygo modellerinin ortak sistem ile çalıştığını bilmiyorlar bilmedikleri için arabayı kobay olarak kullanıyorlar. Peugeot 107 Yedek Anahtar kopyalaması arabanın üzerinden değil dükkanda makine üzerinden yapılabilmektedir. ( uzaktan kumanda araba üstünden kodlanıyor )

Peugeot 107 Anahtar Kabı

Peugeot 107`nin anahtar kabı değişikliği oldukça basit ve kolaydır yeter ki doğru ürünü tercih edip bulabilin, genelde piyasada kalite kalite farklı çeşitleri mevcut bir çoğu gereğinden fazla sert veya fazla yumuşak önemli olan orjinal elastik malzemeden üretilmiş anahtar kabına ulaşabilmektedir. Bizim dükkanımızda kullandığımız malzemeler tamda bu söylediğim şekilde çünkü o kadar çok ürün getirip gösteriyorlar ki artık bizde bu farkı anlıyor ithalatçı firmasına kadar biliyoruz. Cansu hanımın kumandasını birazdan göreceksiniz ekleyeceğim parmak darbelerinden açma ve kapatma butonlarının artık çalışmayacak kadar zorlanması ürünün neredeyse bozulmasına sebebiyet vermesine neden olacaktı ki zamanında müdahale edip kurtardık.

Peugeot 107 Uzaktan Kumanda

peugeot 107 anahtar görseli
orjinal peugeot 107 anahtar

Peugeot 107 diğer arabalardaki gibi değil yukarıda söyledim bu aracı Fransız`lar Toyota ile ortak üretmişler üzerine sadece kendi logosunu koyup o şekilde satışa çıkarmışlar. Sözünü ettiğim Peugeot 107 ve Citroen C1 modelini almadan önce araştırmalar yapanlar bu bilgilere ulaşıp zaten öğreniyorlar ancak orjinal uzaktan kumanda ihtiyacı doğduğu zaman sıradan oto anahtarı işi yapan bir yere gittiğinizde anlıyorsunuz ki programda farklı otomobilde farklı, Peugeot 107 uzaktan kumanda kodlama sorunu yaşıyorsanız bizlere ulaşmanızı öneririz yedek parça olarak stoklarımızda bulunuyor ayrıca belki arabanın üzerinden sizlere yardımcı olup sizleri masraf ettirmeden sıkıntıyı savuştururuz.

Peugeot 107 Anahtar Pili

Dışarıdan bakıldığında Peugeot 206 ve Peugeot 307 modelleriyle birebir aynı programı ve çipi farklı bunu zaten söylemiştim uzaktan kumandasının pili değişiklik göstermiyor arkadaki vidayı söküp içini açın CR 2016 pil mevcut kendiniz değiştirebilirsiniz eğer uzaktan kumanda çalışmaz ise açma butonuna basılı tutarak kontağı çevirin deneyin göreceksiniz direk çalışacak. Yeni nesil katlanabilir sustalı diye tabir ettiğimiz bu ürününü açma kapatma mesafesi ortalama 20 metre olup bagaj açma özelliği bulunmamaktadır.

Peugeot 107 Sustalı Anahtar Yapımı

Söylediklerimin haricinde bir uygulama olan katlanabilir sustalı modeline dönüş yapmak isteyenlere alt taraftaki videoyu izlemelerini öneriyorum araba geldiğinde eşleştirmeyi 10 dakika gibi bir sürede bitiriyor aracınıza yeni bir görünüm kazandırıyoruz. Taşıması, kullanımı ve görüntüsüyle 2 sene garanti verdiğimiz bu modeli ülkemizin her yerinde kullanıyorlar. Araba gelmeden tarifle şehir dışından bile alabilirsiniz ancak telefondan kodlama için destek almalısınız. Bulunduğunuz şehirde ucunu kestirirseniz ben kumandaya garanti veririm kestirme işlemi yaptıramam veya muhatab olamam derseniz bana ulaştırmalısınız.

Peugeot 107 anahtar kopyalama videosudur.

2 Comments

    • oto anahtar

      Bilal bey peugeot 107 sustalı anahtar kodlaması araba üzerinden komut ile yapılıyor ancak bir çok oto anahtarcısı dahi inanın işlemde başarı sağlayamıyor yetkili servis varsa yakınlarda ücretsiz şekilde kodluyor bizi ararsanız sabah erken saatlerde müsait oluyoruz telefondan destek olalım belki aktif olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir