Menü Kapat

2018 Honda Civic Smart Anahtar

honda civic keyless anahtar

Videosu Youtube kanalımda duruyor daha önce İstanbul Bakırköy`de bir aliş veriş merkezinin kapalı otoparkında anahtarları tamamen kayıp halde 2 haftadır çalıştırılmayı bekleyen 2018 model honda Civic kurtarıcı ile dışarı çıkartılamayacağından dolayı birinin olduğu yerde bulunduğu konuma gidip başında çalıştırılmalıydı, bir kaç tane oto anahtarcısı gelmiş birden fazla makine bağladıkları halde arabayı programlamayı başaramamışlar. Devamında araştırmalarına devam eden ruhsat sahibi yine esnaf olan kuzeni Yeşilköy OtoroLL firmasının sahibi Eren beye ulaşıp ” kardeşim Bakırköy Ömür Plaza otoparkında arabanın anahtarları kayboldu kapıları açık bir sürü adam geldi gitti yapamadılar ne önerirsin hiç başına geldi mi ? ” diye sorması üzerine telefonumu vermiş, aradılar randevu verdim ve dediğim saatte arabanın başında buluştuk.

Çok iyi bildiğim bir arabaydı. Gerek programı gerekse yedek parçası her daim elimin altında Honda sahiplerine destek veriyordum ama araba çok yeni bende hep yedek yapmıştım dükkanımızın önünde lakin tamamen kayıp olunca işler değişiyor otomobil tutkunları arasında Honda Civic Keyless go akıllı anahtar ( smart anahtar ) diye geçer kopyalama işlemi sırasında kontak açılması gerekiyor arabanın içinde uzaktan kumanda olduğu için yedekte tıkanmıyor ama işte kayıp olunca araba kendini korumaya alıyor kesinlikle bu işlemin yapılmasına izin vermiyordu. Uğraştım 1 saat kadar arabanın içinde evet bende yapamadım döndüm dükkana başka makine aldım gittim yine yapamadım bir şekilde kaydıra kaydıra dışarı çıkarıp YETKİLİ SERVİSE ÇEKİN deyip bulunduğu yerden ayrıldım.

Dükkana Döndükten Sonra Araç Sahibini Geri Aradım;

2018 model hondCia civic yedek anahtar
2018 honda civic yedek anahtar görseli

Arabanın başına iki kere gittim geldim olmadı izniniz varsa bir daha geleyim Honda`nın özel programını rica edip bir arkadaşımdan aldım onunla deneyelim dedikten sonra araç sahibi ” Murat usta sen çektin gittin ben kara kara düşünüyordum gel istediğin kadar çalış sıkıntı yok yeterli olsun ” demesi üzerine hemen gidip uzun uğraşlar sonucunda Kayıp Honda Anahtar sorunu çözüme kavuştu. Arabayla o kadar uğraştım ki aküsü bitti zaten benden öncede bir o kadar usta geldi gitti iyi bile dayandı güzel bir takviye bir arıza tespit yapıp hatalarını silme işleminden sonra saat gibi oldu.

Honda Civic Smart Anahtarsız Çalıştırma

Hurafe dersem lütfen bana kızmayın yetkili servis haricinde yapılan Smart Anahtar Keyless go sistemli modellerin tüm fonksiyonları çalışmıyormuş veya belli bir zaman sonra yolda bırakıyormuş gibi asparagas haberlere itimat etmeyin şimdi her makalemize özel olarak hazırladığım videoyu yine izleyin bakın bakalım arabanın fabrikasyon özelliğine bir zarar gelecek mi güzel bir analiz edin hatta yedek yaptığımız Orjinal honda Civic Anahtar araç sahibi tarafından anlaşılamıyor hangisi bizim ürünümüz hangisi kendinin ki detaylıca inçelenmesi lazım videoda zaten geçiyor bu konuyu ele aldım. Kapı kollarında bulunan küçük siyah butonlar yardımıyla uzaktan kumandaya dokunmadan butonlara basarak arabayı kilitleyip açabileceksiniz.

Honda Civic Akıllı Anahtar Kaybettim

Dükkanımıza uğrayabilirseniz kaybolanı hiç kafanıza takmayın etkisizleştirilmesi olağandır. İş yerinizin kasasında veya evinizin bir köşesinde bulunan Honda Civic Akıllı Anahtar sayesinde seyahatinizi tamamlayıp ikamet ettiğiniz bölgeye döndüğünüz zaman ilk işiniz artık ulaşmanızın imkansız olduğu uzaktan kumandanın yerine yenisini almanız olsun çünkü bir daha ki sefere bu kadar şanslı olmayacak sıkıntınızı çözemeyeceksiniz. Arabanın içine giremiyorsanız muhtemel kapıları kilitlidir vakit kaybetmeden bizi arayın düşük maliyetlerle kısa sürede arabanızı çalıştırıp teslim edelim.

2018 honda Civic Smart Anahtar Kopyalama

Honda Civic 2018 Anahtar Fiyatı

Aynı kasadan iki farklı özelliklere araç üretilmiş bir tanesi katlanabilir sustalı bir tanesi keyless gerçek artık bütün üreticiler aynı mantıkla hareket ediyor. Dolu diye tabir ettiğimiz donanım olarak yüklü olanlara keyless go start stoplu akıllı anahtar koyuyor fiyatı 450.00 lira diğeri donanıma sahip biraz daha uygun fiyatlı olup ücreti 240.00 liradır. Buraya eklediğim fiyatlar zaman zaman değişir ayrıca arabanın bulunduğu noktaya gelindiği zaman servis ücreti yansıtılmaktadır o yüzden mutlaka iletişime geçip net bir şekilde konuşulmasını rica ediyorum.

Honda Civic Akıllı Anahtar ( Keyless go anahtarsız giriş çıkış ) Pili ve Değişimi

Honda`nın smart anahtar dediğimiz anahtarsız giriş çıkışlı keyless go sistemli aracınıza biniyorsanız torpido gözünde her zaman yedek bir pil bırakın belki ilerde lazım olur. Pilinin değiştirilmesi için ön ve arka kapakları kanırtarak açıyorsunuz pil CR 2032 olup ortalama ömrü 3 senedir.

  • Honda civic Keyless go smart anahtar pili fiyatı yine her zaman söylediğm gibi 10.00 lira 15.00 lira ve en pahalı sı 20.00 liradır bu oranların dışına çıkmayın aksi dile getirildiğinde pazarlık ederek durumu vakıf olduğunuzu karşı tarafa geçirin.

Honda Civic Executive Anahtarsız Giriş keyless go Nedir Nasıl Çalışır?

Araç sahibinin rahatlığını en yüksek seviyeye getirmek amacıyla kullanılan sistemlerin başında anahtarı cebinden veya çantasından çıkarmadan arabaya binip çalıştırmaktır bu işlemin aktif olması için aracın uzaktan kumandasının üzerinde olması yeterlidir ancak özellikle o yıkamacılar ve vale hizmeti verenler bu ürünleri otomobilin tavanına koyuyor akabinde çalıştırıp yürüyüp gittiğinizde nerede düştüğü belli olmayan Honda Civic Keyless go anahtarı araç içinde olmadığından stop edildiği yerde bir daha çalışmamaktadır.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir