Menü Kapat

Mercedes Vito anahtar sorunu

Mervedes vito yedek anahtar görselidir.
Mercedes vito yedek anahtar yapıldı.

Hafta sonu cumartesi günü zehir olan bir müşterimizin başına gelen sorun ve sıkıntıyı sizlere anlatıp ilerde ne gibi önlemler alacağınızı anlatacağız. Sarıyer Tarabya bölgesinde Arap müşterileriyle beraber mahsur kalan turizm şirketinin aracı Mercedes Vito anahtar arızası nedeniyle sahilde kilitli vaziyette kalmış. 

Yoldan geçen ve daha önce müşterimiz olan kasap Murat amca kontakla uğraşan insanları görünce ” hayırdır bir sorun sıkıntımı var diyerek insanlık namına yardımcı olmak adına İstinye`de benim adaşım var telefonunu size vereyim hiç uğraşmayın hemen gelir yapar zaten kendisini herkes tanır ve bilir ” diyerek  telefonumu vermiş. 

Kendileri beni aradı mercedes anahtar programlama cihazını alıp verdikleri konuma gittim ve bozulan mercedes vito anahtar arızası arabanın başında bir defaya mahsus çalışacak şekilde onarıldı arabanın marşa basmasıyla dükkana hareket etmemiz bir oldu. Yukarıda resimlerde çektiğim 2013 model Mercedes Vito dükkanımızın önünde programlama yapılarak sahibine teslim edildi. 

Yetkili servisin vermiş olduğu fiyat 1.800 t.l biz ise Mercedes vito anahtar bedelini yerinde verdiğimiz servis dahil olmak üzere dört yüz elli lira insanların yüzündeki tebessüm ve memnuniyet bizim en büyük kazancımızdır. İstanbul`un tüm semtlerine hizmetimiz var Tekirdağ, Kırklareli, Lüleburgaz, Saray, Silivri, Selimpaşa, Beylikdüzü, Avcılar ve Tuzla bölgesine kadar arayabilirsiniz. 

Mercedes vito anahtar dış kabı 

Bazen arabada ve mercedes vito uzaktan kumanda elektronik devresinde sorun olmuyor fakat düşmelerden veya devamlı kullanımdan mütevellit dilenme ile çatlamalar oluyor bunun için kesinlikle sıfırını yaptırıp yüksek paralar ödemeyin mercedes vito anahtar dış kabı değişikliğiyle ürünü tertemiz temizleyebilirsiniz.

Mercedes Vito kontak sorunu 

Mercedes Vito, Mercedes Siprinter ve Mercedes Viano modellerinde kontak sorunu kronik hastalıktır. Rutin arabayla çalışıp mesaiye başladığınızda bir bakmışsınız araba ruh gibi ne kontak dönüyor nede araba çalışıyor. Dediğim gibi gereksiz başınızı derde sokmayın bizlere ulaşın. 

Mercedes vito – Mercedes Viano ve Mercedes Siprinter Ezs arızası 

mercedes vito kontak tamiri yapıldı.

Yukarıda açık ve net şekilde dile getirdiğim modellerin kontak yani Mercedes Ezs ara ara problem çıkartabiliyor. Uzaktan kumanda kontağa takılğında manyetik iletişim kurmaz ve direksiyon kilidi açılmaz. Onarım ve tamiri mümkündür.  

Mercedes vito yedek anahtar fiyatı nedir  ?

 • Mercedes vito yedek anahtar fiyatı üç yüz elli lira tutuyor. Dolar kurundaki artık ve düşüş nedeniyle ara ara fiyatlar değişse dahi üç aşağı beş yukarı fiyat bu şekildedir lakin telefon açıp fiyat almanızda yarar vardır. 

Mercedes Benz Anahtar Okumama Arızası

2013 model c 180 aracımla sabah işe geliyorum otoparka aracımı park ediyorum. Akşam eve gideceğim araç çalışmıyor. Akü basmıyor diyerek. Aküye ölçüm yaptırıyorum, akü full sonra servisi arıyorum anahtar kodlaması arızası vardır abi Mercedes’lerde kronik hastalık diyor. İnternetten araştırıyorum evet böyle bir hastalık var. Üstelik arızayı dışarıda yaptırma şansı yok sadece yetkili serviste. Aracımı çekiciyle servise gönderiyorum çıkan hesap 4000 TL… Ey Mercedes bu anahtar arızası bizim hatamız mı bu arıza la ilgili bir önlem almayacak mısınız, araç kapalı otoparkta kalsa çekici kullanmak çıkarmak mümkün değil. Bu kronik hastalığın ağır bedelini bizler mi ödeyeceğiz?

https://www.sikayetvar.com/mercedes-benz/mercedes-benz-anahtar-okumama-arizasi

Bilgilerimiz ve buraya yazdıklarımızın geçerliliğiyle beraber burada sizlere yaptığımız yönlendirmelerin ne kadar doğru olduğunu kanıtlayan bir şikayeti daha sizlere sundum. En son kullanıcının yine içler acısı feryadı inanılır gibi değil. Mercedes anahtar okumama arızası SON KULLANICI HATASI DEĞİLDİR.

4 Comments

 1. Hasan

  Merhaba.
  2003 model 1.6 benzinli düz vites mercedes vaneo aracım var. Ağaç 2 gündür start error arizasi veriyor. Aracımı çalıştıramiyorum. Acil yardımınız gerekli şimdiden teşekkür ederim

  • oto anahtar

   Hasan bey hayırlı sabahlar bizimle iletişime geçerseniz yardımcı olmak isteriz, düşük modelli araçların yazılımları ve lisansları cihazlarımız arasında bulunmuyor ancak iyi bir usta var mercedes üzerine sizleri yönlendirelim.

   • Zarif Aydın

    Ustam hayırlı işler öncelikle bendede vito araç elektriksel çalışma arıza ve anahtar sorunu var. Şu anda İstanbul da değilim. Bana bahsettiğiniz mercedes ustasının iletişim bilgilerini mesaj atarmısınız. 05364455752 iyi günler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir