Menü Kapat

Opel Astra J Anahtar

orjinal opel astra kontak anahtar

Opel Astra H kasasından sonra gözle görülür şekilde değiştirilerek satışa sunulan Opel Astra J modelinin dışı kadar iç donanımları da büyük farklılık göstermiş. Opel İnsignia, Chevrolet Cruze ve Opel Corsa E ile benzer yapıya sahip olan Astra J modelinin uzmanlık alanımız olan anahtar yapısını ve sorunlarını sizlerle paylaşacağım bu sefer ki ilham kaynağım Van ilimizden kendi imkanlarıyla kumanda kasası değişikliği yapmaya çalışan müşteriz olacak.

Aslında bir önceki konumuzda kronik sorunlarından bahsetmiştim lakin gücümüzün yettiği kadar insanlara ulaşabiliyor çözüm yolu göstermeye çalışıyoruz bazen sorun yaşamadan bazen sorun yaşandıktan sonra bize danışılıyor lakin her şekilde insanlara faydamız olsun diye bildiklerimizi esirgemiyoruz.

Türkiye`mizin Van ilinde yaşayan müşterimiz açma tuşu mu yoksa kapama tuşu mu bilmiyorum düşmüş belli bir zaman içerisinde diğeri de keza öyle daha sonra çeşitli internet sitelerinden bir tane Opel Astra j Anahtar Kasası satın almış vidasız yapıştırma olan bu ürünü kendi imkanlarıyla falçata, bıçak veya tornavida yardımıyla parçaladıktan sonra maalesef ki uzaktan kumandanın elektronik devresi deforme olmuş ( zarar görmüş ) ve ne kumanda ne de araba artık çalışmaz hale gelmiş evde yedeği var mı diye sordum oda yok bana ” abi araba otoparkta yatıyor şuanda biz ne yapalım bunu sana göndersek sen temizleyebilir misin yaptık bir hata bizi kurtar ” diye ricada bulunması üzerine kargo ile ürünü istedim.

Opel Astra j Anahtar elektronik devre tamiri için ürünü tezgaha koyup incelediğimde her tarafında bıçak yarası olduğunu gördüm tamir edilmesi imkansızdı neyse ki ana kart üzerinde bulunan işlemci zarar görmemiş onun yazılımını okuyup stoklarda bulunan orjinal opel anahtar sayesinde ürünü kurtardık yazılımını ona aktardık ve yeni tertemiz bir Opel Astra J Anahtar kasasına montajladıktan sonra ürünü temizledik görsellerini ekleyeceğim daha net anlayacaksınız. En azından bu tarz ihtiyaçlarınız olmadan başınıza daha büyük dertler açmadan bizlere ulaşın sizlerden hiç bir ücret talep etmiyoruz ki bildiğimiz her şeyi paylaşıyoruz en azından destek alırsanız işinizi rahat çözersiniz.

Orjinal Opel Astra J Anahtar Kabı

Opel Astra j anahtar
orjinal opel astra j anahtar resmi

Üreticiler hiç bir zaman tüketiciyi değil kendilerini düşünür önce bunda hem fikir olalım. Eğer sizi düşünselerdi bu ürünü yapıştırma değil vidalı yaparlardı tıpkı bizim sunduğumuz ürünler gibi, Orjinal Opel Astra j Anahtar kabı iç tarafındaki yazılardan ve arka tarafındaki logodan anlaşılır. Bizim ürünümü takıp kullananlar hiç bir zaman yan sanayi, çakma veya kötü diye şikayette bulunamazlar gerçekten çok kaliteli ve şıktır en güzel yanı ise arka taraftaki logonun altında vida vardır ( gizli görünmeyen ) o sayede bir daha içini açmanız gerektiğinde kabı parçalamazsınız.

Opel Astra J Anahtar Kodlama

Opel Astra J anahtar kodlama ve kopyalama videosunu baştan başlayıp bitene kadar çekip sizlere izlettireceğim 15 dakika gibi bir sürede eğer dilerseniz arabanın başında olmayan uzaktan kumandalar da iptal edilip yeni yazılımla araba sizlere teslim edilebilir. İşlem arabanın garanti durumunu etkilemez bizde dahil kimse böyle bir işlemin yapıldığını anlayamaz çünkü arabanın değişen sadece uzakta kumanda kimliği o yüzden içiniz rahat olabilir.

opel astra j orjinal anahtar

Opel Astra J modelinin orjinal anahtarının içinde Valeo yazar eğer orada pil özelliklerini gösteren ve uzaktan kumandanın seri kodlarını belirten içerikler varsa ürün yan sanayi değildir lakin herhangi bir yerden aldığınız yazısız kumanda kasalarını kaliteliyse kullanabilirsiniz yani orada yazanlar sizin hiç bir zaman işinize yaramayacaktır onlar parçaların üretim aşamasındaki kimlik yazılarıdır yani sipariş kodları değildir.

opel astra j yedek anahtar fiyatı

Sadece arabamı çalıştırsın yeterli eve koyacağım gerektiğinde hanım veya çocuklardan biri kullanacak diyenleri ne yazık ki üzecek bir haber arabanın sistemi bunu kabul etmiyor immobilizer kopyalama yapıldığında eğer fabrikasyon opelin kendi programını kullanmadan çözüm yoluna gidilirse araba çalışmayacaktır. Orjinal opel astra j yedek anahtar fiyatı 230.00 lira olup 2 sene garantilidir.

Opel Astra J Anahtar Kayboldu

Opel yetkilileri arabanın kitapçık ve dosyalarının içerisine güvenlik kodu, teyb kodu ve işinize yarayacak notları küçük bir dosya halinde ilk sahibine teslim eder. Eğer bu kod kartı kayıp değilse üzerindeki bilgileri örnek veriyorum bize ulaştırdığınız da arabanın başına gelmeden hangi model ise artık onu bilemiyorum bilgisayara girilerek Oto Anahtarı üretilir. Akabinde personelimiz gelip bilgisayar bağlantısı kurarak arabanızı çalıştıracaktır bu işlem sonra size sorulur ” Kayıp olanı arabadan silelim mi ” eğer denize, kanalizasyona, akarsuya veya tuvalet deliğine düştüyse bu işleme gerek duymayız ancak nerede olduğu muamma ise o zaman iptal edilir. Peki şehir dışında başınıza böyle bir olay geldi ise o zaman ruhsat sahibi kimse o bizi arayıp gerekli evrakları ulaştıracak sonra biz yine buradan üretip yolladığımız uzaktan kumandayı orada kodlama yaptıracaksınız çünkü ham olduğundan kapıları açacak ( manuel ) kontağı açacak yine ( manuel ) ancak araba ateşlemeye izin vermeyecektir o nedenle yine servis cihazıyla eşleştirme gereklidir.

Opel araçlar için destek verdiğimiz haller;

  • Opel Astra Anahtar kopyalama
  • Opel Astra anahtar kasası & kabı
  • Opel Astra Anahtar çalınması durumunda kilit şifreleri ve kontak değiştirilmesi
  • Opel Astra Yedek Anahtar Kodlama
  • Opel Astra Orjinal Anahtar Tamiri

Opel Astra J Uzaktan Kumanda Pili

Opel Astra j anahtar pili değiştirildiğinde tekrar aktif etmeniz gerekiyordu nasıl kontağı kumandanın tuşuna basılı tutarak çevirerek yapıyordunuz bu işlemi belki işinize yarar bu bilgi ancak Opel Astra J uzaktan kumanda pili değiştirme işlemini arkadaki kapağı kaldırarak yapabilirsiniz hemde arabada ile bir alakanız yok direkt çalışacak. Pili elektronik marketlerde bulabilirsiniz Cr 2032 eğer bulamazsanız iletişim bilgilerinizi eksiksiz doldurun sizlere ÜCRETSİZ olarak gönderelim sadece kargo ücreti size ait olur.

3 Comments

  1. Fatih

    Merhabalar
    Opel Astra F kasa Anahtar kabını değiştirmek istiyorum birde var olanı yedek anahtar olarak çipini kopyalatmak istiyorum.fiyati ne olur acaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir