Menü Kapat

Bmw 760 F01 Kayıp Anahtar

orjinal Bmw f01 760li anahtar kopyalama

Cumartesi gecesi telefonum çaldı Eminönü mısır çarşısının yanında bulunan Hamdi Restaurant vale personellerinin Bmw 760li F01 anahtarı kaybetmesiyle verilen konuma gittim, arabanın zırhlı ve extra yüksek güvenlikli olması amatörce cam arasından telle sokulup açılacak bir yapıya sahip olmayan Bmw F01 – F10 – F20 ve F30 modellerini kapı kilit sisteminden maymuncuk ile zarar vermeden açıp otomobilin açılması önemli unsurlardan biriydi aksi halde kurtarıcıyla servise gidecek immobilizer anahtar bilgilerinin barındığı arabanın içinde ona ulaşamadan arabayı çalıştırmamız imkansız.

Durumu en ince ayrıntısına kadar anlatan harika bir video çektim izleyince bana hak vereceksiniz. Bmw F01 760 li anahtar yerinde yapıldı arabının yaklaşık 20 dakika döktüğüm yerler sonucunda açılması işimi oldukça kolaylaştırdı. İş yerimden aldığım bilgisayarım, lehim makinelerim, cımbız ve el aletlerim ile beraber 1 saat 10 dakikada orada bir yemek masasının üzerinde problemi çözdük. Aradıklarında İstanbul Tuzla`da erkek kardeşimin evinde hem iftara davet edilmiştim yemeğimi yedikten hemen sonra çıktım gece saat 24:00 sıralarıydı biz malzemelerimizi topladık yani burada verilen hizmetin güzelliğiyle beraber mağduriyetin giderilmesi hususunda insanlara güzel şeyler verdiğimizi düşünüyorum sebebine gelince arabayı o saatte borusan yetkili servisine çek 1 ay bekle 5.000 lira para öde çektiğin rezillikte cabası o sebepledir ki ülkemizin her yerine sesimizi duyurmaya çalışıyoruz böyle bir imkanınız var bunu değerlendirin araştırma yapın eğer yazımı okuyorsanız biz görevimizi yapmışız sizlerde araştırmanızı tamamlamışsınız demektir.

Bmw F01 7 kasa yedek anahtar

orjinal Bmw f01 760li anahtar kopyalama
Orjinal bmw f serisi anahtarlarına örnektir.

Bmw`nin F serisi diye tabir ettiğimiz yeni makyajlı kasalarının tamamına yedek anahtar kopyalama, uzaktan kumanda tamiri ve oto kilit hizmeti veriyoruz. Eğer araba kilitli vaziyette mağdur bir halde değilse dükkanımıza gelip bir çayımızı içerseniz 15 dakika içerisinde problemi çözeriz mesela yukarıda bahsettiğim Bmw F01 760 modelinin zırhlı olduğunu söylemiştim böyle bir arabaya binen bir iş adamı sizce valenin kayıp ettiği bir bmw anahtarı için kafasında soru işaretleriyle gezer mi tabi ki gezmez hemen bize söylediği zaten ” O KAYIP OLANI İPTAL ET USTA ” oldu. Sizlerinde her daim isteği bu yönde olsun devamlı bunu söylüyorum sizi belki sık boğaz ediyorum papağan gibi tekrarlıyorum lakin o kadar mağdur insanlar arıyor artık bir psikolog gibi insanların derdini dinlemekten başkaları bari kurtulsun diyor her şeyi kaleme döküyorum.

Bmw f01 anahtar fiyatı

Bu arabanın dükkanımızdaki güncel fiyatı 650.00 liradır. Şimdi bu konuyu belki 2 sene sonra okuyacaksınız fiyat aynı kalmayacak tabi ki zaman zaman değişiklik gösteriyor fakat her daim harika işçilik ve uygun fiyat stratejimizi baz alıyor bu durumdan ödün vermiyoruz.

Bmw anahtar uzaktan kumanda pili F serisi olarak yazıyorum CR 2450 büyük düğme şeklindedir bizlerden temin edebilirsiniz hatta aşağıda bir bir açıklayayım daha çok bilgi sahibi olun.

  • Bmw f01 anahtar pili CR 2450
  • Bmw F10 anahtar uzaktan kumanda pili CR 2450
  • Aynı şekilde Bmw F30 anahtar pili CR 2450
  • Mini cooper f55 ve mini cooper f56 modellerinin pili CR 2032`dir.

Yukarıda model model açık bir şekilde belirttiğim araçların pilleri kesinlikle şarjlı değildir halk arasında Bmw araçların tamamının şarjlı olduğunu arabanın üzerinden dolduğunu söylüyor evet bu bilgi kısmen doğru fakat artık değil yeni nesil hiç bir araçta şarjlı pil kullanılmıyor değiştirmelisiniz zaten ekranda bu uyarıyı göreceksiniz. BMW E46 – Bmw E60 – BMW E90 modellerinde evet böyleydi şuan böyle bir durum yok aklınızdan çıkarın ve kendiniz değiştirme yoluna gidin.

bmw f serisi anahtarlık

Genel olarak deri malzemeden üretilen oto anahtarı için biçimlendirilmiş bu ürünün tasarımcısı Alman mühendisler genel olarak böyle üretimler onlarının başının altından çıkıyor ama yiğidi öldür hakkını yeme demişler gerçekten çok kaliteli ve şık eğer böyle bir ihtiyacınız var ise konunun altına yorumunuzu yazın ürünü gönderelim düşmeden kaynaklı arıza ve dış görüntü kirliliğinin önüne geçer konforlu kullanım elde edersiniz.

bmw oto anahtar tamiri

Burada modelleri tek tek dile getirmenin çok mantık olacağını düşünmüyorum lakin bu zamana kadar bir çok kere Bmw f10 – Bmw f30  ve yeni nesil Bmw G30 Display dokunmatik ekranlı anahtar tamiriyle beraber ekran değişimi gerçekleştirdik tarafımıza bununla alakalı bir çok teşekkür ve memnuniyet iletildi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir