Menü Kapat

opel astra j orjinal yedek anahtar

opel astra j sustalı anahtar

Opel Astra G, Opel Astra H ve Opel Astra J modelleri tek tek irtedelip ülkemizde fazlaca kullanılan söz konusu araçların anahtar kabı, anahtar arızası, yedek kopyalama ve orjinal kumanda tedarik bilgilerini sitemizde eksiksiz tam olarak okuyabileceksiniz. Opel Astra j anahtar yapısını burada anlatmıştık fakat tamir fiyatı, opel astra j orjinal anahtar kabı ve yedek kopyalama fiyatları ile opel astra j kumanda pili fiyatları ayrı ayrı olduğundan fiyat konusunu tüm çadı altında toplayıp yekün olayı kapatmak istedim. Opel insignia ile sadece kasa tasarımları bulunan Astra j kasasının Corsa E ve İnsignia modeliyle tüm civataları dahil elektronik yazılımlarının aynı olduğunu vurgulamak isterim. Opel astra j orjinal anahtar fiyatları şuan için 230.00 lira lakin orjinal Valeo olduğunu unutmayalım piyasada üretim diye tabir edilen yan sanayi kumandaları adeta cirit atıyor bunlar arabaya kopyalanır o an için sorun teşkil etmez lakin elektronik devresi hiç bir zaman orjinal yerini tutturamadılar ( opel için konuşuyorum ) o sebeple opel astra j orjinal anahtar yaptırma düşünceniz belirdiğinde mutlaka CE damgasına ( uygunluk işaretine ) bakınız.

Opel Astra j anahtar kabı değiştirme

opel astra j orjinal yedek anahtar
astra j orjinal yedek anahtar

Kendinize avucunuzun içerisinde kuvvetlice bastığınızda ucu açılan el aleti olan ( ters pense ) edinin veya emanet isteyin onunla opel anahtar içerisindeki marka yazan yazıların olduğu bölüme uçlarını sokup bastırdığınızda ürün ortadan ikiye ayrılıp ( patlayacaktır ) açılacak sonra yeni aldığınız opel astra j anahtar kasası içerisine elektronik devreyi düzgünce oturdup logo tarafına ( arka kısmına ) pil yataığını koyup saat yönünün dersine kurup kapatın. Susta kısmındaki mekanik yani kontağı çeviren metal uç parçayı siyah pimi söktükten sonra yenisine söktüğünüz gibi takın zaten ürün kaliteliyse hiç uğraştırmayacak rahat şekilde oturacaktır. Aldığınız opel astra j orjinal anahtar kabı arkasında vida ile sıkma özelliği bulunuyorsa vidayı sıkın yoksa kenarlarına taşırmadan japon yapıştırıcısı ile yapıştırıp direk kullanmaya başlayın.

Valeo Opel Astra j anahtar

Kimilerinin özelliklede forumlarda aktif olarak kullanan insanların valeo opel astra j anahtarın sadece yetkili servislerden alınabileceğini söylerek insanları yanlış yönlendirdiğini gözlemledim. Kesinlikle bilgi asılsızdır faturalı yedek parçaya günümüzde herkes rahatlıkla ulaşabiliyor, kimisi uygun bulur kimisi pahalı orasını tartışabiliriz lakin ürün size lazım olduğunda telefonunuzu kaldırın bakalım gönderim yapılıyor mu yapılmıyor mu görün o sebepledir yaptığınız araştırmaların sonuç vermesi açısından her sabah yeni bilgileri dünya medyası olan ( sosyal medpa hesaplarımızda ) paylaşıyor emin olmadığımız, eksik hatta uzman sıfatında olmadığımız sorulara cevap vermekten kaçınıyoruz.

Opel astra j kasa yedek anahtar yaptırma fiyatı

Opel Astra j kasasının yedeğininde uzaktan kumandalı olduğunu hepimiz biliyoruz fakat katlanabilir özelliği bulunmadığından taşımak istemeyen insanlar araçlarıyla geldiğinde veya ürünü gönderdiğinde katlanabilir olarak geri teslim alabilir bunun ücreti 200.00 lira arabasıyla konum isteyip basıp gelen müşterilerimize sıfırdan kopyalama bedeli müşterilerimize 230.00 lira diyoruz. Bazı insanlar ısrarla kumandasız yedek anahtar fiyatı istiyor veriyoruz 90.00 lira lakn aracınız Opel Astra h veya Opel astra j modellerindense yaptırmayın yolda kalırsınız fabrikasyon yazılımı kumandasızı kabul etmiyor çalıştırsada unutma şikayeti alırsınız bilginiz olsun.

Opel astra anahtar kaybettim

Dünyadaki bütün arabaların hem mekanik hemde elektronik kendine has kodları bulunmaktadır, bunların kimisi yetkili servislerin bünyesinde kimisi ruhsat sahiplerinde saklanmaktadır. Opel araçların kodları yetkili servislerin kayıtlarında var lakin kitapçıkların arasında lazım olur diye koyulan kopyasıda var o yüzden opel astra anahtar kayboldu ne yapmam gerekiyor diye soran insanlara önce kodlara ulaşın cevabını veriyoruz, elektronik ve mekanik kodlara ulaşıldığında veriler bilgisayara girilerek orjinal kumandalı opel astra anahtar çıkartılabilmektedir.

 • OPEL ASTRA J 2 BUTON SUSTALI KUMANDA KABI
 • OPEL ASTRA J 3 BUTON SUSTALI ANAHTA KABI

Olmak üzere iki farklı modeldir aralarında sadece bagaj açma özelliği bulunmaktadır. 2 butonlu opel astra j sustalı anahtar kabı hatchback kasalarda 3 butonlu olanlar ise sedan kasalarda bulunmaktadır. 2 botunlu olanlar 3 butonluya oturtulup kullanılabilir lakin buton ekledim bagaj açmadı eğer düşünürseniz zaman kaybetmeyin denedik ancak başarılı olmadı. Müşterimizden şöyle bir soru gelmiş birlikte cevaplıyalım.

2012 Opel astra j ikili kumandayı sökmek için uğraştım yeni aldığım anahtara aktarım yapcaktım orjinalı yapıştırma olduğu için karta ucc kısmına zarar verdim bir iki devra çalışmıyor araçta denedim aracın işıkları ve göstergeler gösteriyor fakat çalıştırmıyor kurlutlma imkanı olabilirmi Bülent E****

Bülent bey onun enseksiyon baskı olduğunu hemen her yazımda söylüyorum açılması için karga burun veya ters sekman pensesi kullanmanız gerekiyordu üzücü bir durum olmuş lakin ürünü bana kargo ile gönderebilirseniz yardımcı olur onarımını yapar sizlere gerisin geri gönderirim. Stoklarımızda opel astra j valeo yedek anahtar bulunuyor yazılımını ona aktardıktan sonra kodlama yapılmasına gerek kalmadan kumanda kurtulacaktır.

20 Comments

 1. Yakup S

  Anahtarımın kabını değiştirirken kart arızalandı sanırım. Arabam da hırsız güvenliği moduna geçti bununla ilgili ne yapabilirim. Yeni anahtar ve yedeğini yaptırmak ne kadara mal olur?

 2. Sinan

  Merhaba,

  Opel Astra J anahtar kabı değişimi esnasında zarar gören kart için tamir ve sıfırdan orjinal Valeo anahtar yapımı için fiyat rica edebilir miyim?

  Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir