Menü Kapat

Nissan Micra Sustalı Anahtar

Nissan Micra için sustalı anahtarlık

Nissan Juke ve Nissan Qashqai modellerinde katlanabilir olarak üretilen uzaktan kumandalar, Nissan Micra için neden kullanılmıyor inanın bende bilmiyorum. Bakıyorum evet bütün programları, aracın teknik özellikleri ve donanımları aynı ama konu Oto Anahtar olunca bu fark nereden doğuyor anlam veremedim. Dün mesela 2014 model Nissan Micra araca sustalı anahtar yaptım ki resimlerini paylaşınca göreceksiniz, orjinal olan Nissan Juka anahtar direkt olarak Micra`ya programlandı.

PCF7941 46 Cripto Megamos immobilizer cip yapısına sahip olan Micra, bobin olarak elektronik devre üzerine takılı olduğundan dolayı bir kişi araştırmalarını neticelendiremiyor. Biz bu sorunu yıllar önce çözdük. Resimler, videolar ve uygulamalar herkesin gözü önündedir. 2015 – 2016 – 2017 – 2018 – 2019 ve 2020 model Nissan Micra sustalı anahtar dönüşümü veya çevirme işlemi sonrası kasko ve garanti kapsamı sorularını cevaplayarak konumuza devam edelim…

Nissan Micra Sustalı Anahtar Dönüşümü

Aracın kaskolu olduğunu veya garanti kapsamı olduğunu düşünürsek, Nissan Micra sustalı anahtar çevirme işlemi arabaya ve kullanıcısına bir sorun teşkil etmez. Neden mi ? Çünkü Nissan Micra`ya farklı arabaların uzaktan kumandası montajlanmıyor. Yapılacak değişim sonrası uzaktan kumanda devresi çevirici kasaya konulmuyor, yenisi programlanıyor bilginiz olsun. Uzaktan kumandaların içindeki kimlik bilgisi aracın üzerine kayıtlandığından mütevellit kazadan sonra sigorta şirketine teslim edeceğiniz Nissan Micra sustalı anahtar, çakma damgası yemeyecektir.

nissan micra sustalı anahar dönüşümü
nissan micra sustalı anahtar dönüşüm görseli

Araç Olmadan Nissan Micra Sustalı Anahtar Hizmetinden Yararlanabilir Miyim ?

İşte onu anlatmaya çalışıyorum. Eskiden elektronik devreyi alıp sustalı anahtarlık dönüşüm kabı içine yerleştirip çevirme işlemini gerçekleştiriyorduk. Artık ikinci sınıf malzemeler kullanılmıyor. Araçların yazılımı değiştiğinden, komple sıfırdan Nissan`ın orjinal parçasını araçlar üzerinde aktif hale getiriyoruz. O yüzdendir ki araca bağlantı kurulacağından arabanın gelmesi şarttır. Uzaktan maalesef bu hizmeti veremiyoruz. Yedeğiniz yoksa yedek ihtiyacınızı da karşılalayacak, yedeğiniz var ise üçüncü bir uzaktan kumanda sizlerin olacaktır.

Neden Nissan Micra sutalı anahtar tercih etmeliyim ? İşte sebepleri…

  • Nissan micra aracıma sustalı anahtar yaptırdığınız da çok şık bir araba anahtarı sahibi olacaksınız.
  • Rahat taşıyacak ve elbiselerinizin cebi delinmeyecek.
  • Aracınızın değeri artacak.
  • En önemlisi aracınıı seveceksiniz.
Nissan Micra Sustalı anahtar yapımı
Nissan Micra için sustalı anahtar yapımı

Kasko`da Problem Çıkacağını Duydum Gerçeklilik Payı Nedir ?

Resimleri gözlemlediğiniz zaman bu sorunun cevabını almış olacaksınız. Çünkü gerek arması gerekse orjinal yapısı ile Nissan Micra sustalı anahtar hiç bir şekilde sizi üzmeyecektir.

Nissan Micra Sustalı Anahtar Fiyatı ?

Aracın modeline göre değişiklik gösteriyoruz. Çünkü toplamda her 2 yılda bir programlarını değiştiren Micra için fiyatlarımız farklıdır. Standart Nissan Micra sustalı anahtar fiyatı 200.00 lira olup kodlama ve programlama fiyata dahildir. Lakin 2015 vey üzeri modeller için fiyatlar 400.00 liraya kadar çıkmaktadır. Stok durumu sıkıntılı olduğundan 2018 model Nissan Micra sustalı anahtar şuan için 400.00 lira olsa da önümüzdeki aylarda fiyatları düşebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir