Menü Kapat

Bmw M Sport Anahtar

bmw m sport anahtar yaptırma

Bmw`nin F serilerinin en tutulan modellerinden birisi olan M Sport için göğüste ve kapılardaki mavi şeritlerin yanı sıra anahtarı da mavidir. Diğer Bmw 1 serisi, Bmw 3 serisi F30 ve Bmw 4 serisi f32 modellerindeki siyah ve kırmızı renkli anahtarları M Sport yapmak isteyenler için bu konuyu açmak istedim. İç bölümdeki şeritleri ve uzaktan kumandasını değiştirerek aracını M Sport havasına kavuşturmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir. İç çıtalar olmasa da uzaktan kumanda dış kabı mavi renkli şekilde stoklarda bulunmaktadır.

Bmw M Sport Mavi Renkli Anahtar Nasıl Değiştirilebilir ?

Elinizde bulunan Siyah, Gri veya Kırmızı renkli Bmw Anahtar bildiğiniz gibi yapıştırılmıştır. Yani sadece arka kapağı açılarak pili değişir. Ancak dış kabı açılarak renklerinin değiştirilmesi gereken ürünlerin hassas noktalarına dokunduğu zaman ürün patlayarak açılıyor. Açıldıktan sonra sadece elektronik devreyi alıp geç özelliğine sahip olan Bmw M Sport Anahtar kabı içerisine koyularak kapatılıyor. Bu sayede ürün orjinal Mavi renkli Bmw M Sport anahtar yapısına bürünmüş oluyor. En çok sorulan ve her yazımda cevap vermekten çekinmediğim, merak edilenlerin başında gelen ” SATARKEN SORUN YAŞAR MIYIM ? ” konusunu aydınlatmak istiyorum. Problem, sorun, sıkıntı veya eskiye döndürme durumunu aklınızdan ve kafanızdan lütfen çıkartın. Çünkü araca film yaptırmaktan, lastik değiştirmekten, direksiyonu deri kaplattırmaktan veya tamponunu makyajlamaktan farksız olan bu işlemin netatif yanları bulunmamaktadır.

Bmw M Sport Anahtar Kabı Gönderimi Yapsanız Ben Kendim Taksam Olur mu ?

Evet olur bu zamana kadar yolladığımız insanların hemen hemen tamamı 2 adet birden aldı. Uzman bir kişi takılmasını öneriyoruz fakat telefonla montajlama yaptırdığımız insanların inanın sayısını unuttuk. Bmw F Serisi M Sport anahtar dış kabı Siyah, Kırmızı, Mavi ve Gri olmak şartıyla toplamda 4 farklı seçenekleriyle sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bmw M Sport veya Bmw Sport Line anahtarların uzaktan kumandasının pilleri ” CR 2450 ” olup dilerseniz ürünlerle birlikte gönderilebilmektedir. Değişim yaptığınız zaman hiç bir işleme gerek kalmadan araçtaki uyarılar silinecek ve direk kullanmaya başlayacaksınız.

Bmw M Sport Anahtar Alarak Sadece Renkli Şerit Değişmez mi ?

Şerit değiştirilmesini önermiyoruz çünkü daha sonra yerinden atmalar meydana gelerek sizlerin üzülmesine sebebiyet veriyor. O nedenle, Bmw M Sport Anahtar komple değiştirilerek siz veya sizden sonraki insanların senelerde kullanabileceği kaliteye ulaştığından dolayı bizimde içimiz rahatlıyor. Dilerseniz ürünü bize gönderim işçilik ücreti ve montajlama bedeli ödemeden değişim yaptırabilirsiniz, böyle bir imkanınız bulunmaktadır.

Bmw M Sport F Serisi ( F30 – F32 – F20 ) Yedek Anahtar Yaptırma

Bmw F serisi araçların tamamına kap değiştirerek M Sport modeline çevirdiğimizi söyledim. Birde M Sport tarzında yedek anahtar yaptırma işleminden bahsederek konuyu bitereyim istedim. Aracınızla geldiğiniz taktirde yedeksiz kullandığınız aracınıza M Sport ( Mavi ) veya Sport line ( Kırmızı ) renkli bmw anahtar yaptırabilirsiniz. İşlemin ortalama süresi 30 dakikadır. Genel olarak satış aşamasında yedeği olmadığı için pürüz çıkan alım satımlarda tercih sebebi oluyoruz. Uyarımız hiç söz konusu olaylara müdahil olmamak için önleminizi önceden almanız olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir