Menü Kapat

Mini Cooper F56 anahtar kayboldu

mini cooper f56 orjinal anahtar

Biz araçlarının değerini ve kıymetini bilen insanlara hizmet ediyoruz o yüzden konumuzun başlığını Mini Cooper F56 olarak açmayı daha uygun buldum çünkü gerçekten işini ve mesleğini doğru düzgün yapan ustalar araçların kasalarını ve yıllarını çok iyi takip ediyorlar. Mesela bizim müşterilerimizin çoğu örnekleyecek olursam ” Bmw F10 aracımın anahtarı kayboldu gelsem yardımcı olur musunuz “ diye soruyor yani Bmw serisinde F10 grubunun 5 kasa olduğunu müşteri söylemiyor veya gerek görmüyor fakat sen cevaben, F10 mu kaç model biz her türlü ” OTO ANAHTAR ” yapıyoruz önemli değil diye cevap verdiğinizde güvenilirlir bence kalmaz. Hemen arkasına bir örnek daha vereyim beni arayan müşterilerimin çoğu Murat bey (2012 – 2013 – 2014 – 2015 – 2016 – 2017 – 2018 ) model farketmeksizin Bmw f30 anahtarımı bulamıyorum çalındı veya düşürdüm dediğinde ben aracın 3 serisi olduğunu biliyorum onlarda bunu bildiğimi biliyorlar o yüzden Mini Cooper F56 anahtar diye başlık attım ki arabanızı ve işimizi nasıl bildiğimizi sizlere hissettirelim.

Mini Cooper F56 anahtarı kayıp ve yedek anahtarıda bulunmayan müşterimizin aracını kapalı otoparkta nasıl yaptık haydi okuyalım.

Bu konuya özellikle video ve görsellerle destek verdim süreci iyi analiz edin ve nasıl gerçekleştiğini maddeler halinde görelim

Mini Cooper f56 kayıp anahtar ve yedek kopyalama

Kapalı otoparkta kilitli vaziyette mahsur kalan 2015 model Mini Cooper F56 maymuncuk kullanılarak ( oto anahtarcısı kapı açma aparatı ) açıldı. Daha sonra araştırdıysanız mutlaka bilirsiniz Fem – Bdc ( anahtar bilgilerinin saklandığı sigorta kutusu ) söküldü bununla birlikte motor beyni okundu ve Mini cooper f56 anahtar kopyalama yapıldı bu bu konuşulduğu veya anlatıldığı kadar tabiki kolay değil bir süreç söz konusu kodlama ile beraber birde programlama var söz konusu işlemde aracın başında olmayan bütün mini cooper f56 uzaktan kumandalı anahtarlar araçtan yabancılaştırılıyor.

Gerek sitemiz gerekse sosyal medya hesaplarımızda hizmetini verdiğimiz müşterilerimiz ve paylaşımlarımızdan dolayı artık adımın BMW ANAHTARCISI olarak anılmaktadır aslında iyi bir usta kesinlikle marka ayırt etmez lakin özellikle bmw kullanıcıları çok detaycı ve hassas olduklarından dolayı tercih sebebi oluyoruz diyebilirim.

mini cooper f56 yedek anahtar
mini cooper f56 yedek anahtar kopyalama yapıldı.

Mini Cooper F56 Anahtar Pili ve Değişimi

Mini Cooper F56 modelinin uzaktan kumanda pili Bmw G30 ile aynı olup değişimi kolay bir üründür lakin kesinlikle ŞARJLI DEĞİLDİR kenar köşeye lazım olduğunda alıp kullanmak istediğinizde tükenmiş olabilir. Ortalama süreleri 2 ila 2,5 yıl arasında olup Duracell veya Varta pil kullanmanızı tavsiye ederim.

Mini Cooper F56 anahtar pil fiyatı 10.00 ve 20.00 lira arasındadır. Devamlı aynı rakkamı yazıyor olabilirim ancak piyasa fiyatları bu şekilde o yüzden yadırgamayın lazım olduğunda büyük marketlerin reyonlarına göz atın göreceksiniz veya bizlere iletişim adresini yazın gönderelim.

Mini Cooper F56 Anahtar tamiri ve dış kabı

Mini Cooper F56 modelinin uzaktan kumanda dış kabı üretimi gerçekleşmedi ancak önümüzdeki aylarda mutlaka çıkacaktır fakat biz tamirini garantili şekilde gerçekleştiririz. Denize düşebilir, havuza girebilir, yüksekten atılabilir hatta ateşe dahi düşebilir her zaman ümit vardır ürünü bize gönderdiğinizde bir çözüm yolu mutlaka bulunur diye düşünüyorum.

Mini Cooper F55 kasa ile Mini Cooper F56 anahtar yapısı aynı acaba aralarında bir fark var mı ?

  • Hayır kesinlikle yok yapısal olarak Mini Cooper gerek elektronik gerekse mekanik olarak aslında Bmw`dir lakin kasasındaki makyajla değişiklikler ona kendi ismini almasını sağlamıştır.

Bmw otonahtarcısı tarafından yapılan anahtarlar yetkili serviste sorun yaşatıyor mu ?

  • Evet sizlerde biliyorsunuz ki aracı bakıma götürdüğünüzde sizden mini cooper f55 anahtar sahibiyseniz F55 eğer Mini Cooper f56 anahtar sahibiyseniz F56 artık orasını bilemiyorum servis yetkilisi alır uzaktan kumandayı kendi sistemlerine koyup okuturlar burada arabanın BAKIM – KLOMETRE VE ŞASİ bilgilerini görüp ona arabaya işlem yapıyorlar tabiki bizden aldığınız MİNİ COOPER F56 YEDEK ANAHTAR aynı bilgileri içermektedir yani sorun sıkıntı yaşamanız söz konusu değildir.

Önceki kasalarda Mini Cooper ve Bmw modellerinde anahtarlar kontaktan şarj ediyordu bunlarda o şekildemi ?

  • Hayır F Series dediğimiz bütün modellerde uzaktan kumandanın pili değiştirilmektedir arkadaki ( MINI ) yazan kapağı kaldırdığınız zaman göreceksiniz. Hatta şurada mini cooper f55 ve f56 modellerinin anahtar pili nasıl değişiyor izleyebilirsiniz.

Genellikle tarafımıza sorularan sorularla sizlerin aydınlanması için elimin yazdığı dilimin döndüğü kadar anlatmaya çalıştım birde aşağıda madde madde mini cooper araçlarınız için neler yapabiliriz belirip yazımı sonlandıracağım.

  1. Mini Cooper F55 ve F56 anahtar kaybolması veya çalınması durumunda aracın güvenli hale getirilip üzerinden silinmesi ve yenisinin kopyalanması.
  2. Mini Cooper F55 veya F56 uzaktan kumandalı anahtar pil değişimi veya uzaktan arıyorsanız tarif edilmesi.
  3. Yine Mini Cooper F55 veya F56 kilitli kalan araçların kapısının maymuncukla zarar verilmeden açılması.
  4. Aküsü biten mini cooper F55 veya F56 araca bulunduğu konumda akü takviye hizmeti. 
  5. Mini Cooper F56 yedek anahtar kopyalama
  6. Mini Cooper F55 – F56 anahtar tamiri

Sanırım artık kafanızda herhangi bir soru işareti (?) kalmadı . Eğer sizler için özgün ve tamamen kendi iş tecrubelerimle edindiğim bu bilgiler faydalı olmuştur. 

Murat Çelik – 0532 637 79 15

kaynakça https://www.otomobilanahtari.com/mini-cooper-f56-anahtar-kayboldu.html

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir