Menü Kapat

Audi q7 anahtar

Audi Q7 yedek anahtar

Almanya`dan kendi ülkesine gelmek üzere yola çıkan gurbetçi müşterimiz Köksal bey Sırbistan gümrüğünde görevli Sırp memur ile tartışması sonucu sinir anında karşı tarafa fırlattığı Audi q7 sustalı anahtar kullanılmaz hale gelmiştir. Sitem dolu sözler ile gümrüğü eşinin çantasındaki yedek Audi q7 anahtar ile geçip ülkemize giriş sağladıktan hemen sonra akrabaları vasıtasıyla dükkanımıza geldi. Almanya otomobil frekansları bazen bizim ülkemizde bulunan yedek parçalarla uyum çıkartıyor ancak yurt dışı üzerinden evvelce kullanılmış olarak getirdiğimiz uzaktan kumandalı araba anahtarı çeşitleri yer yer hayatımızı kurtarıyor insanlara hizmet konusunda önümüzü açıyor nitekim Köksal beyin arabanı öyle yaptık zaten videoda izleyeceksiniz.

Audi Q7 Yedek Anahtar

Ne kadar önemli olduğunu yukarıdaki küçücük bir söyleşide sizlere hissettirmeye çalıştım. Eğer Köksal beyin aracının yedeği bulunmasaydı ne olurdu siz düşünün. Zaten kendisine sordum ” Köksal abi eğer yedeği olmasaydı ne yapacaktın ? cevaben, Murat kardeşim ben uzun yola yedeksiz çıkmam biz Avrupa`da böyle bir kültürle yetiştik dolayısıyla daha doğru düzgün evime yerleşmeden hemen seni bulduk ve arabamızı getirdik” diye cevap aldım. 868 Mhz Audi Q7 orjinal anahtar yaklaşık olarak 14 dakika gibi bir sürede arabaya kodlama yoluyla tanıştırıldı. Eğer fırlattığı yerde kırılıp parçalan olayı değişle bir hırsızlık vakası cereyan etseydi arabanın üzerinden silinmiş artık etkisiz eleman sınıfına girmişti.

Audi Q7 Sustalı Anahtar

Sustalı kelimesinin ağzımıza dolanmasının en büyük nedeni katlanabilir çakı bıçağı vardı geçmişte hala kullanılıyor mu bilmiyorum ancak açılabilir ve kapanabilir özelilğine sahip bu ürünlere ülkemizde sustalı bıçak denir 2001 yılında Almanlar ürettikleri bu katlanabilir anahtar modellerine biz sustalı anahtar dedik ve ülkemizdeki tüm insanların hafızasına kazındı. O yüzden bende daha net bir şekilde anlayabilmeniz adına Audi q7 sustalı anahtar diyerek bilgilendirmeme devam ediyorum. 2007 model olmasına rağmen Audi q7 modelinin uzaktan kumandası hiç bir zaman bozulmuyor sadece dış kabı deformasyonları mevcut onunda üzerindeki açma, kilitleme ve bağaj işaretleri soyuluyor ben daha arıza yapanına denk gelmedim ( suya ve ateşe düşenler ) müstesna.

Audi Q7 sustalı anahtar kabı & Kasası değiştirebilirsiniz

Devamlı elinizden düşürmediğiniz Audi q7 sustalı anahtar kabı ve kasası beğenilmiyor size ve yakın çevrelerinize kötü görünüyor ise iç elektronik devresini alıp yeni orjinal Audi q7 sustalı anahtar kasası içine koyulup kapatıldığında siz bile son haline şaşıracaksınız mükemmel plastik kalitesiyle hoşunuza gitmeme durumu yok bu kadar açık ve net konuşuyorum.

Audi q7 anahtar
Orjinal Audi Q7 anahtar

Kendiniz yapabilirsiniz…

Ürün orjinal kimliğiyle üretildiği için takıma taklavata biraz merakı olan insanlar kendileri kargo ile isteyip dağıtıp kopyalama işlemini bitiriyorlar. Çok defa müşterilerimize telefondan destek verdik hepsi bize son halini yollayıp ” HARİKA OLDU EMEĞİNİZE SAĞLIK “ diyerek teşekkür ettiler. İçerisindeki butonlar sağlam bassın açma ve kapatmasında problem olmasın yeter evinizde çocuklarınıza aldığınız mojtaj ihtiyacı olan oyuncakları toplayabiliyorsanız bu üründe başarılı olmama durumunuz söz konusu değildir.

Audi q7 anahtar kasası fiyatı

İçerisinde fabrikasyon yazı ve kodları bulunan orjinal audi q7 anahtar dış kabı fiyatı 125.00 lira lakin yazısız yan sanayi sadece şu pis görüntüden kurtulayım yeter fazla titiz değilim diyorsanız 75.00 lira ile 85.00 lira arasında ürüne sahip olmanız mümkündür. Bazın insanlarımız logosu düştü bana sadece logo lazım gözüm takılıyor uyuz oluyorum diyor sırf onların gönlü olsun diye ” ÜCRETSİZ GÖNDERİM ” yapıyoruz.

Audi Q7 Aracımın Anahtarı kayboldu ( hiç yok )

Araba kilitli vaziyette kaldığı zaman Audi Q7 kayıp anahtar tabiri ortaya çıkıyor. Yapısal olarak Audi A6 ile bire bir aynı sisteme sahip olan Audi Q7 kontak anahtar hiç yoksa yapılacak işlemin başında maymuncuk malzemesiyle kapının açılması gelir sonra nasıl tarif edeyim kontağa arabanın kendi uzaktan kumandasını taktığınızda elektronik direksiyon kilidi açılır ve ardından ( ŞAK ) diye bir ses veren parçayı söküp immobilizer anahtar dosyasını bilgisayar ortamında okutup sıfırdan Audi q7 uzaktan kumandalı sustalı anahtar oluşturulur.

Audi Q7 kayıp ve yedek anahtar kopyalama videosudur.

Audi Q7 uzaktan kumandalı anahtar pili ve fiyatı

Audi 2000 yılında standart bir model belirledi ve onun üzerine hiç çıkmadı bütün arabalarında aynı düzeni kendine ilke edinerek üretimi devam ettiriyor. Bırakın Türkiye`yi dünyanın her yerinde kullanılan ve kullanılmaya devam eden Audi Anahtar uzaktan kumandasının pili CR 2032 zaten tartılarda, tansiyon aletlerinde ve çeşitli panjurlarda kullanılmakta fiyatı 10.00 lira ila 20.00 lira arasındadır.

Merabalar,

Aslında sorun değil ama yazacak başlık bulamadım 
 Hergün normalde aracımın yanına gidince kendiliğinden açılırdı (keyless go sayesinde). Fakat bugün gittim ve açılmadı kumadan açmayı denedim gene açılmadı ve manuel olarak elimle açtım. Arabayı çalıştırdığımda battary low please change key yazısı önüme geldi. 
Benim anlamadığım 2 adet anahtarım var ve karışık kullanıyorum.Araç daha 1 yaşında bile değilken hemen bitmesi garip geldi, ilk defa karşılaşıyorum.
Anahtarı gidip değiştirmem mi gerekiyor yoksa arabaya takılı kalınca kendi sarj olurmu 
nasıl bir işlem yapmalıyım, başına gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim..

Not: araç audi Q7

https://turbofsi.net/forum/showthread.php?24502-Audi-kumanda-pili-hakk%C4%B1nda

Audi Q7 uzaktan kumandalı anahtar pili şarjlı değildir hele hele keyless go özelliği bulunan arabaların pilleri kısa sürede bitmektedir çünkü 7 gün 24 saat aktif yayın yapma özelliğine sahip olan oto anahtar pil ömrü 1 sene bilemediniz 2 senedir ekranda uyarıyı gördüğünüz panik yapmayın arabanızı sürün ama müsait bir zamanda müdahaleyi ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir