Menü Kapat

Renault Trafic yedek sustalı anahtar kopyalama

Renault traffic orjinal anahtar görseli

Renault Trafic araç anahtarı ihtiyacınız var nasıl bir yol izlemelisiniz ?

Bir önceki aracı Dacia Lodgy olan müşterimiz dükkanımıza ziyarete geldi ve ” Murat kardeşim daha önce biliyorsun Dacia Lodgy aracıma senden sustalı anahtar yaptırmıştım çok memnun kaldım daha önce bir kaç yere sordum lakin Renault Trafic yedek anahtar için sustalı yapamadıklarını söylediler bir ümit yine sana uğradım yardımcı yardımcı olurmusun ” diye sordu.  Tabi ki yaparız dedim ve hemen bilgisayar ve immobilizer anahtar kopyalama cihazını aldığım gibi araca atladım programlama yapmak için arabaya bağlandım.

Sizlerinde görüş ve önerilerini almak adına güzel bir video çektim hemen Youtube kanalımda  paylaştım izlediğiniz zaman ürünün kalitesini, duruşunu ve güzelliğini analiz etme fırsatı bulacaksınız. Renault Trafic yedek anahtar araca 3. uzaktan kumanda olarak tanıştırıp teslim edildiğinde artık keyifle cebinizi delmeyen kullanımı kolay bir araba anahtarı sahibi olacaksınız. 

  • Renault Trafic anahtar kaç dakikada kopyalanıyor ve fiyatı nedir ?

2015 model olan müşterimizin aracı ortalama 20 dakika sürdü arabanın herhangi bir parçasını veya kontağını sökmeden tamamen elektronik ortamda işlem bitiyor. Yani bugün bütün onarım ve tamircilerde bulunan arıza tespit cihazını düşünün araca zarar vermesi veya kimliğini değiştirmesi mümkün mü değil o zaman dert etmenize ve derin düşüncelere dalmanıza gerekte yok. 

Orjinal Renault Trafic yedek sustalı anahtar fiyatı şuanda güncel olarak 250 t.l üzerinden işlem görüyor zaman zaman 240 T.l zaman zaman 230 t.l olarak fiyatları  değişiklik gösterse dahi kesenizi yormayacak bir tutar olduğunu umuyoruz. 

Renault Traffic sustalı yedek anahtar

Renault Trafic uzaktan kumandalı anahtar özellikleri: Renault`un aslında tarihten bugüne ürettiği bütün araçlarda üzülerek dile getiriyorum bazı kronik hatalar mevcut ben kendi uzmanlık alanımdan bahbedeyim. Marka ve modeli ne olursa olsun ele aldığımız herhangi bir Renault anahtarı tuş delinmesiyle sahiplerini çileden çıkartmaktadır.

Peki sonuç olarak ne öneriyorsunuz ? Öncelikle şunu bilin bahmetitğim Renault Trafic uzaktan kumandası arızalandığı zaman kesinlikle dış kabı ve kutusu değişikliğine gidin bu çok daha uygun olacak kesenizi yormayacaktır.

Renault Trafic 2015 anahtar kabı

Bahsettiğim kabı veya uzaktan kumanda kasası herhangi bir yerden temin edebilirsiniz ancak bunun basit bir montaj aşaması var eğer ürünü bizden isterseniz bu lehinize olacaktır çünkü ülkemizin her yerine destek veriyor gerekirse görüntülü konuşma yaparak insanların sorunlarını çözüyoruz. Renault anahtar kabı fiyatı 35.00 T.L

Renault Trafic uzaktan kumandalı anahtar pili nasıl değişir sorusuna da cevap verip yazımı bitireceğim. Traffic uzaktan kumanda arkasında bulunan küçük yıldız uçlu vida sökülür akabinde uzaktan kumanda kabı ortadan ikiye ayrılır ve pil değişir kodu CR 2016 olup telefon irtibatına geçip bizlerden isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir